Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

o man drekinama Rasos duso zele
smile.gif atradimas geras, nera bangi, ir drekina oda. na super:)
Atsakyti
Šiais metais, kaip niekad atradau sau nemažai tinkamų, puikių produktų. Mielai pasidalinsiu atradimais 4u.gif

1. user posted image
Niekada nesižavėjau dviejų dalių tušais, tačiau šitas maloniai nustebino.
Didžiausias privalumas - lengvai nusivalo. Nereikia jokio makiažo valiklio, užtenka kelias sekundes palaikyti šiltam vandeny sudrėkinto vatos tamponėlio ir tada visas tušas nusibraukia nuo blakstienų, net sakyčiau nusiima smile.gif Niekad po jo nebuvo likę juodų paakių ar pan. Be to jis labai gerai laikosi, nes yra atsparus vandeniui. Drąsiai galima pliuškentis baseine - puikiai išlieka. Ir.. gražiai dažo blakstienas. thumbup.gif

2. user posted image
Šitas kremukas nuostabus. Mano oda labai įnoringa, vietoj išsausėjus, vietom riebi, todėl sunku su veidu susitvarkyti. Šitas kremukas nuramina, maitina odą. Labai tinka jį tepti prieš darant makiažą, nes jis susigeria ir tuo pačiu maloniai riebina odą, kiek jai to reikia, nėra tempino jausmo ir ant to kremo viskas puikiai dengiasi ( krempudra) smile.gif

3. Mila d'Opiz
Kremukas nuo spuogų. Atsitiktinai pasiūlė vaistininkė jį įsigyti, nes buvo užpuolę mane neaiškios kilmės, skaudūs spuogai. Tai efektas iškart thumbup.gif Ir patiko tai, kad galima jį tepti net jau pasidarius makiažą, tai kai iškyla koks spuogas, dienos eigoje patepu tuo kremuku ir kitą dieną jau spuogas žymiai sumažėjęs thumbup.gif Nekantrauju išmeginti ir kitos produkcijos šios firmos mirksiukas.gif

4. user posted image
Gražiai spindi veidukas, esu labai patenkinta juo thumbup.gif Konsistencija labai faina, gražiai dengiasi ir spindi žavingai ax.gif

5. user posted image
Ir be abejo... Meteoritai wub.gif

Taip pat negaliu nepasidžiaugti, savo dviem naujai atrastais kvapais wub.gif
user posted image
La Prairie -Midnight Rain

ir..

user posted image
Dior - Forever and ever

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2010 01 04, 15:07)
Šiais metais, kaip niekad atradau sau nemažai tinkamų, puikių produktų. Mielai pasidalinsiu atradimais 4u.gif
Niekada nesižavėjau dviejų dalių tušais, tačiau šitas maloniai nustebino.
Didžiausias privalumas - lengvai nusivalo. Nereikia jokio makiažo valiklio, užtenka kelias sekundes palaikyti šiltam vandeny sudrėkinto vatos tamponėlio ir tada visas tušas nusibraukia nuo blakstienų, net sakyčiau nusiima  smile.gif Niekad po jo nebuvo likę juodų paakių ar pan. Be to jis labai gerai laikosi, nes yra atsparus vandeniui. Drąsiai galima pliuškentis baseine - puikiai išlieka. Ir.. gražiai dažo blakstienas. thumbup.gif

truputį nesupratau g.gif
atsparus vandeniui, bet lengvai nusiplauna su vandeniu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2010 01 04, 14:48)
atsparus vandeniui, bet lengvai nusiplauna su vandeniu  g.gif


Sis tusas labai lengvai nusiplauna su siltu vandeniu,nereikia jokiu kitu priemoniu, man jis patinka thumbup.gif
Atsakyti
Pirmas atradimas, žinoma, būtų "Inglot" šėšėliai. Dar labai patiko L'Oreal Telescopic tušas, Too Faced Shadow Insurance, "DKNY Be Delicious" na, ir plastikiniai stalčiukai, tačiau užsinorėjau medinių. Gal kas žino, kur galima tokių rasti:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedruute~: 04 sausio 2010 - 15:08
QUOTE(ViShy @ 2010 01 04, 15:49)
Sis tusas labai lengvai nusiplauna su siltu vandeniu,nereikia jokiu kitu priemoniu, man jis patinka  thumbup.gif


Taip, būtent bigsmile.gif 'Pasiduoda' tik šiltam vandeniui, o kitais atvejais atsparus ir gerai laikosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2010 01 04, 16:27)
Taip, būtent bigsmile.gif  'Pasiduoda' tik šiltam vandeniui, o kitais atvejais atsparus ir gerai laikosi thumbup.gif


As galbut apibudinciau ji neatspariu vandeniui, o atspariu dregmei, net po ilgos karstos vasaros dienos, jokiu nubegusio tuso pozymiu biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mano vienas didziausiu pernai metu atradimu - Bullboton sampunas ir ampules nuo plauku slinkimo. Taip pat pernai atradau Korres lupu sviestus, Inglot seselius, Dzintars Fito sampuna, is naujo atradau MF 2000 Calorie blakstienu tusa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rentabili @ 2010 01 04, 11:17)
o as sios vis neprisipratinu verysad.gif .parasykit ar naudojate su spurgeliu ar su sepeteliu. ar naudojate viena. ar tepates ant skystos?

Tepu su šepetėliu, patogiau man taip. Naudoju ne vieną, visada tepu ant skystos. smile.gif
Atsakyti
1. Guerlain meteoritai
2. Maybelline tušai, ypač Lash Stiletto
3. Artdeco ružas
4. Rasos balzamas plaukams
5. Trevor Sorbe blizgesys plaukams
Atsakyti
as 2009m atradau Everyday minerals kosmetika, MF false lashes tusa ir naturalias priemones plaukams priziureti
Atsakyti
Everyday minerals presuota pudra
Biri Joppa minerals
Rasos produkcija veido odos prieziurai
Atsakyti