Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(*ElGuna @ 2011 09 19, 18:39)
atkeliavo mano gintarine pudra, klausykite, ja palikti ant veido kartu su aliejum, ar po kazkiek laiko nuplauti? g.gif

jau išbandėt?
šiaip ji man pati pradėjo birėt, kai pradėjo džiūt, tik aš maišiau su vandeniu. Radau vienam blog'e parašyta, kad galima tiesiog nutrint, nubirės, bet man neišėjo, ploviau su vandeniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 09 19, 20:13)
jau išbandėt?
šiaip ji man pati pradėjo birėt, kai pradėjo džiūt, tik aš maišiau su vandeniu. Radau vienam blog'e parašyta, kad galima tiesiog nutrint, nubirės, bet man neišėjo, ploviau su vandeniu  smile.gif



aha mirksiukas.gif matai, as sumaisiau kelis aliejus ir tada pudros iberiau, kadangi tame tarpe buvo ir tamanai, kurie yra tirsti, tai man puikiai laikosi tas gintaras ant veido, tai dar imasazavau, laikosi labai gerai, nors praejo jau pora val, kaip uzsitepiau. eisiu miegoti su visu turiniu ant veido, aisku i pagalve nusitrins. o paciai jauciasi poveikis?
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 09 19, 21:21)
aha mirksiukas.gif  matai, as sumaisiau kelis aliejus ir tada pudros iberiau, kadangi tame tarpe buvo ir tamanai, kurie yra tirsti, tai man puikiai laikosi tas gintaras ant veido, tai dar imasazavau, laikosi labai gerai, nors praejo jau pora val, kaip uzsitepiau. eisiu miegoti su visu turiniu ant veido, aisku i pagalve nusitrins. o paciai jauciasi poveikis?

aš tik kartą dariau, tai pastebėjau, kad odą sustangrino, daugiau jokio poveikio nepastebėjau smile.gif
vakar nesėkmingai užsitepiau, susimakalavau ir sugalvojau, kad reik arbatmedžio ea įlašint. Užtepiau, besėdint taip veidą pradėjo degint, kad nieko nelaukus ėjau nuplaut, bet ačiū Die jokio nudegimo, oda nesujautrėjus, galvojau šiandien atsikelsiu sutinusiu veidu
Atsakyti
o man siandien graziausias gilumins issoko doh.gif tai net ir nzn, ar cia surysti su ta gintaro pudra, ar toks sutapimas, nors pas mane tokiu spuogu jau senokai nebuvo bash.gif
Atsakyti
Nagu gelis- lakas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2011 10 05, 14:59)
Nagu gelis- lakas 4u.gif

Koks?
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 09 20, 18:09)
o man siandien graziausias gilumins issoko doh.gif tai net ir nzn, ar cia surysti su ta gintaro pudra, ar toks sutapimas, nors pas mane tokiu spuogu jau senokai nebuvo bash.gif


vat ir man po gintaro pudros giluminis iššoko ir dar ant žando blink.gif bet kazkaip nemanau kad ji kalta g.gif nes daug nauju priemoniu pradėjau naudot g.gif tai vakar lėkiau pirkti teebaum prisiskaiciusi sm .. lotuliukas.gif pasitepiau per nakti .. tai nebėr tokio didelio spuogo ax.gif va daba dar pasitepiau ta spuoga ir gal iš vis sumažės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2011 10 06, 01:23)

na tas kur salone nulakuoja uv lakas dar kitaip vadinamas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2011 09 05, 13:55)

2.internetine parduotuve IHERB wub.gif


O kaip uzsakineji? siuncia be muitu? per kiek laiko ateina?kiek siuntimas? Ar per tarpininkes tu cia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Laukinuke_ @ 2011 10 12, 17:07)
O kaip uzsakineji? siuncia be muitu? per kiek laiko ateina?kiek siuntimas? Ar per tarpininkes tu cia smile.gif

parasiau i AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2011 10 12, 17:32)
parasiau i AZ  4u.gif


Kas čia per paslaptis? g.gif 4u.gif As irgi noriu žinot, nes tik ir girdžiu kokia puikia ta internetinė parduotuvė, bet pati niekad neesu iš ten nieko pirkusi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinė Fėja @ 2011 10 12, 18:17)
Kas čia per paslaptis?  g.gif  4u.gif  As irgi noriu žinot, nes tik ir girdžiu kokia puikia ta internetinė parduotuvė, bet pati niekad neesu iš ten nieko pirkusi blush2.gif


Yra tema bendraminčiuose http://www.supermama...howtopic=776338
Atsakyti