Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(Ai neskauda @ 2011 06 29, 19:23)
Frenchi nagu lako valiklis ir stipriklis viename


kur perkat ir kokia kaina? kuom patinka?
gal galetumet paveiksliuka ikelt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2011 06 29, 20:30)
kur perkat ir kokia kaina? kuom patinka?
gal galetumet paveiksliuka ikelt  ax.gif



user posted image

patinka, nes neikyru kvapas, be acetono, nesausina nagu, odeliu, lengvai nuvalo laka.
Paskutini karta pirkau Aistruolej, kaina atrodo apie 15 lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ai neskauda: 29 birželio 2011 - 19:43
QUOTE(Grantee @ 2011 06 24, 13:13)
gal galit įdėti nuotrauką? kur perkat,kokia kaina? ir kokia spalvytę naudojat ?  4u.gif

user posted image
Naudoju 1 Nr. pats šviesiausias smile.gif Yra Droguose, Eurokose, Sarmoj. Kaina be akcijos apie 33LT. Pirma pudra, kurią krapštysiu iki paskutinio lašo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linju: 29 birželio 2011 - 20:01
QUOTE(Ai neskauda @ 2011 06 29, 20:42)
user posted image

patinka, nes neikyru kvapas, be acetono, nesausina nagu, odeliu, lengvai nuvalo laka.
Paskutini karta pirkau Aistruolej, kaina atrodo apie 15 lt.

sitos firmos priemones nagam visos super kiek bandziau thumbup.gif o yra kazkoks stipriklis nagu ar pan vadinasi, tai man nagam labiau padejo nei nail tekas mirksiukas.gif o kainavo Aistruolej Kaune pries pora metu 7-8lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasabakiene @ 2011 06 29, 14:05)
Gal būtų galima plačiau, o kokius aliejus veidui iš KN naudojate? Koks jaučiamas poveikis?  smile.gif

Na galiu papasakoti pirmiausiai kaip viskas prasidėjo smile.gif Lygiai prieš metus mane ištiko labai didelė veido odos alergija. Netiko dauguma mano naudojamos kosmetikos, net vanduo alergizavo. Pradėjau domėtis kuo galėčiau pakeisti. Ir radau smile.gif Išgirdau apie KN. Nuvažiavau pasikonsultuoti kas man tiktų ir iš karto nusipirkau Gasulio molį (su juo iki šiol nesusidraugavau, po panaudojimo paryškėja inkštirai, gal jis taip iškelia purvą į paviršių, net nežinau), tada vietoj kasdieninio veido kremo pasiūlė specialiai sumaišytą aliejų mišinį riebiai odai (žiemą naudoju mišinį sausai odai), tada pirkau hidroliatą, kad kuo mažiau vandens patektų ant odos, jis nuostabus smile.gif. Ir viskas, veido odai priemonių tiek. Tada kūnui nusipirkau kokosų aliejų, jis tikrai fantastiškas, nepalyginamas su jokiais cheminiais kūno kremais. Dabar rezultatas rolleyes.gif Hidroliatą naudojau kelis mėnesius, gal du ar tris buteliukus. Kai pilnai susitvarkė veido oda, pasidarė brangoka jį pirkti, dabar perku tik kaip pasilepinimui. Visą laiką naudoju vietoj veido kremų, specialius aliejaus mišinius, riebiai ar sausai odai, priklauso nuo metų laiko (beje mano odos tipas mišrus). Veidui viskas. Dabar kūnui naudoju kokosų aliejų, po dušo visada išsitepu sausėjančias vietas (pėdos, blauzdos, rankos), o kai netingiu ir visa išsiteplioju, tai nepakartojama, atrodo visą nuovargį nuima nuo kūno smile.gif Taip pat turėjau priklausomybę rankų kremui, vos tik sušlapdavo rankos, iš karto turėjau jas pasitepti, nes net traukdavo odą, dabar tepuosi tik kokosų aliejumi, nebereikia taip dažnai teptis, užtenka vieno, dviejų kartų per dieną. Ir nėra problemos sudrėkinti rankas. Po kurio laiko išbandžiau sviestmedžių aliejų. Jis yra tirštas, kietas, žiemą tepasi sunkiai, vasarą lengviau. Tačiau jis yra labai geras, kam tikrai stipriai sausėja odą, tarkim pėdų kulnai, alkūnės, labai tinka suskeldėjusioms lūpoms. Jis nelabai malonaus kvapo, tačiau tikrai super thumbup.gif . Na ką galiu pasakyti, iš tikrųjų visa kosmetika tikrai labai gera, tik reikia priprasti, nes tiesiog keista būna pereiti į kitą konsistenciją. Iš pradžių atrodo sunku ta aliejų teptis ant veido, sunku paskirstyti, bet kai pripranti, tai joks kremas netraukia. Džiaugiuosi, kad atradau šią kosmetiką, dabar visi šeimoje naudoja tik KN produktus. O didžiausias rezultatas nuo to laiko neturėjau alergijos wub.gif , man tai didžiausias pasiekimas 4u.gif . Truputį išsiplėčiau blush2.gif
Atsakyti
1.Gintarine pudra . thumbup.gif
Stebuklingu budu sutvarke man veida per viena karta ) iki siol nezinau kaip tai imanoma)Atsikraciau spuogu(o buvau jau vilty praradus)
Tiesiog maisiau su aliejuku arva vit E ir masazavau veida( arba atskirus spuogus)

2.internetine parduotuve IHERB wub.gif
perku is ten visai seimai VISKA )ir vaikams ir sau ir tevams) Labia patogu-patinka-daug pigiau!!!! drinks_cheers.gif
Sampunai ..kondicioneriai...muilai , kremai , papildai ...keptuves)))) vitaminai --viskas naturalu ir be blogiuku))
Kainos buna kad ir trigubai mazesnes nei pas mus doh.gif
TIKRAS ATRADIMAS!!!

3.Atskira eilute parasysiu wub.gif MOON depiliacija cukrumi .PAGALIAU ATRADAU savo priemone!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2011 09 05, 12:55)
1.Gintarine pudra . thumbup.gif



kur yra pirkt? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 09 05, 14:14)
kur yra pirkt? bigsmile.gif

http://www.rasakila....aras-kitaip.htm

http://www_medicalam...m/index.php/lt/
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2011 09 05, 13:29)


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2011 09 05, 13:55)
1.Gintarine pudra . thumbup.gif
Stebuklingu budu sutvarke man veida per viena karta ) iki siol nezinau kaip tai  imanoma)Atsikraciau  spuogu(o  buvau jau vilty praradus)
Tiesiog maisiau su aliejuku arva vit E  ir masazavau veida( arba atskirus spuogus)


o kiek jau laiko naudojat?

nes aš kaukę kartą jau dariaus, kažkaip be stangrinimo nieko nepastebėjau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 09 05, 14:41)
o kiek jau laiko naudojat?

nes aš kaukę kartą jau dariaus, kažkaip be stangrinimo nieko nepastebėjau  g.gif


as bandysiu ja berti i mineraline ir naudoti kartu su ja
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 09 05, 15:41)
o kiek jau laiko naudojat?

nes aš kaukę kartą jau dariaus, kažkaip be stangrinimo nieko nepastebėjau  g.gif


Stangrina super ji irgi..
As turejeu mazdaug 30 spuogu nuo kuriu niekaip negalejau atsikratyti.. doh.gif savaite- kita patryniau ir drinks_cheers.gif
QUOTE(*ElGuna @ 2011 09 05, 15:44)
as bandysiu ja berti i mineraline ir naudoti kartu su ja

g.gif o su kokiu tikslu?ji stambesne uz mineraline ...neprilips prie veido smile.gif ....nukris.
Atsakyti