Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

Driclor biggrin.gif ir kur aš anksčiau buvau. Gal ir kenksmingas, bet gera dalykėlis
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 06 26, 15:18)
pati maišau. Reik bazinio aliejaus, aš išsirinkau jojobos, galima kitokį, jei turit, ir salierų ea. Aišku buteliuko su lašintuvu. Prieš dėmes ir net spuogus dar nieko geresnio neradau  smile.gif


Vitulka dar kvailas klausimas? blush2.gif Kokiom proporcijom maišyti?
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 06 29, 13:10)
Vitulka dar kvailas klausimas?  blush2.gif Kokiom proporcijom maišyti?

100 lašų bazinio aliejaus bei 3-5 lašai eterinio aliejaus smile.gif
Atsakyti
Mano atradimai smile.gif Gal kažkam pravers smile.gif
1. Visa kosmetika iš Kvapų namų, ypač patinka aliejukai vietoj veido kremo, tobula smile.gif bei įvairūs sviestai kūnui, o jau kokosų aliejus.............. thumbup.gif wub.gif
2. Biri pudra – makiažo pagrindas SILKEN EARTH, kvepia cinamonu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fija* @ 2011 06 29, 14:51)
Mano atradimai smile.gif Gal kažkam pravers smile.gif
1. Visa kosmetika iš Kvapų namų, ypač patinka aliejukai vietoj veido kremo, tobula smile.gif bei įvairūs sviestai kūnui, o jau kokosų aliejus.............. thumbup.gif  wub.gif
2. Biri pudra – makiažo pagrindas SILKEN EARTH, kvepia cinamonu wub.gif


Gal būtų galima plačiau, o kokius aliejus veidui iš KN naudojate? Koks jaučiamas poveikis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 06 28, 15:02)
as su prausikliu truputi "uzrugstinus" buvau veida, naudojau 2xper diena.  o siaip tikrai neblogas buvo smile.gif

sakykit,o kaip cia taip uzrugstint galima? ax.gif nesu girdejus apie toki dalyka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2011 06 29, 13:35)
100 lašų bazinio aliejaus bei 3-5 lašai eterinio aliejaus smile.gif


aciuks.gif liko tik sulaukti prekyčių ir bandyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Belle Du Jour @ 2011 06 29, 15:29)
sakykit,o kaip cia taip uzrugstint galima? ax.gif nesu girdejus apie toki dalyka ax.gif

http://www.e-vaistin...ieziura/odos-pH ne manes,klauset,bet imetu nuoroda nes nemoku paaiskinti paprastais zodziais,bet trumpai turbut galima pasakyt,kad tai yra persistengimas valant oda,kuomet sutrinka Ph
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rolandas.: 29 birželio 2011 - 17:19
maybelline colossal black 100% tusas

user posted image
beta karotino kapsules
user posted image
revlon colorstay for oily skin pudra
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fija* @ 2011 06 29, 13:51)
1. Visa kosmetika iš Kvapų namų, ypač patinka aliejukai vietoj veido kremo, tobula smile.gif bei įvairūs sviestai kūnui, o jau kokosų aliejus.............. thumbup.gif  wub.gif


labai patinka tiek aliejai, tiek hidrolatai wub.gif tik tai mano 2009 metu atradimas biggrin.gif

QUOTE(Belle Du Jour @ 2011 06 29, 14:29)
sakykit,o kaip cia taip uzrugstint galima? ax.gif nesu girdejus apie toki dalyka ax.gif


labai paprastai. perdozavus sutrinka odos pH rugstingumas.

QUOTE(rolandas. @ 2011 06 29, 17:15)
http://www.e-vaistin...ieziura/odos-pH ne manes,klauset,bet imetu nuoroda nes nemoku paaiskinti paprastais zodziais,bet trumpai turbut galima pasakyt,kad tai yra persistengimas valant oda,kuomet sutrinka Ph


aham smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2011 06 28, 16:35)
Nesupykit, bet pazvelgus i Jusu nuotraukas, kuriose atsispindi plaukai, negaleciau pasakyti, kad plaukai atrodo sveiki... ar sveikesni....  schmoll.gif



sveiki gal ir nera, bet sveikesni negu anksciau blush2.gif
Atsakyti
Frenchi nagu lako valiklis ir stipriklis viename
Orly nagu lakai ir kitos prieziuros priemones
Atsakyti