Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

Vitulka, o kaip salierų ea kvapas?
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 06 25, 23:30)
mišinys dėmėms po spuogų ir spuogus besikalančius tepu. Jums nereik, mačiau odą  tongue.gif
o pudra kaip antra oda, nesimato, oda pailsėjus kaip po gerų atostogų, švyti, spindi, maskuoja. Aš tą pudrą įsimylėjus


O jusu oda i sausuma ar i riebuma? g.gif
Kazi kaip su blizgejimu su sita pudra?
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2011 06 26, 15:53)
Viskas, ir man reikia doh.gif Vitulka Jūsų rekomendacijos kerta per kišenę 4u.gif laugh.gif Pirkau ir jojobos aliejų ir salierų ea, ir žinoma dar Sebamed užsireikė cool.gif

Dar klausimukas, kuriam laikui užtenka tų miltelių kaukei? Kiek žiūrėjau jų yra po 20 g, mąstau gal dvigubą porciją užsisakyti, nes siuntimas lb brangus kaskart užsisakinėt, ačiū 4u.gif

ar patiko mišinys? ar dar tik laukiat? ax.gif
kad tik patiktų viskas, jaučiuos atsakinga už prigyrimus doh.gif man SM kerta per kišenė apskritai, daug nežinočiau, nieko nereiktų laugh.gif

arbatinio šaukštelio vienam kartui man užtenka, tai gal kokiems 6-7 g.gif aš gailiuos, kad daugiau nepirkau, bet o jei nepatiks tongue.gif

QUOTE(*ElGuna @ 2011 06 26, 17:20)
paemiau douglase 02 ir 03 - ziuresiu, kuri labiau patiks ir tiks 4u.gif
Papildyta:
ir man reikia bigsmile.gif  paimsiu kartu su salieru ea. Vitulka, aciu uz patirti, tikiuosi man irgi tiks ir patiks bigsmile.gif  aciuks.gif

lauksiu atsiliepimų. Įdomu, kaip patiks pudra 4u.gif
aš ir tikiuos, kad tiks ir patiks ax.gif

QUOTE(jadzka @ 2011 06 26, 17:24)
Vitulka, o kaip salierų ea kvapas?

yra, yra šioks toks, bet neįkyrus, neerzinantis. Jaučiu tik kol tepu, ant veido man visai kvapo nesijaučia. Bet čia individualu smile.gif man ir palergonijų ea kvapas wub.gif o kitos negali jo pakęst

QUOTE(mexica @ 2011 06 26, 18:38)
O jusu oda i sausuma ar i riebuma?  g.gif
Kazi kaip su blizgejimu su sita pudra?

mano mišri, bet į sausumą. Man oda neblizga, į vakarą sau dar gražiau atrodau nei ką tik užsitepus, nes išvis nematoma pasidaro.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 06 26, 21:14)
lauksiu atsiliepimų. Įdomu, kaip patiks pudra 4u.gif
man ir palergonijų ea kvapas  wub.gif


jau parasiau krempudru temoje mirksiukas.gif uzsitepiau tik del spalvos, tai man vienodai atrode 02 ir 03, rytoj ilgiau su ja busiu, tai jau matysis, kaip issilaikys, tepasi labai maloniai smile.gif
as svaigstu del pelargoniju wub.gif siandien kaip tik lasinau i gasulo kauke wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 06 26, 22:14)
ar patiko mišinys? ar dar tik laukiat?  ax.gif
kad tik patiktų viskas, jaučiuos atsakinga už prigyrimus  doh.gif man SM kerta per kišenė apskritai, daug nežinočiau, nieko nereiktų laugh.gif

Mišinuką jau kuris laikas naudoju smile.gif Patinka, pastebėjau, kad šviežias dėmeles greit panaikina, o su senesnėm dar vargstu, bet šviesėja ax.gif O svarbiausia, kad nereikia melejonų mokėt, kad matyt skirtumą 4u.gif
Atsakyti
Metu atradimo titulu verti Bourjois neatsparaus vandeniui akiu makiazo valiklis ir Fenjal kuno priemones. Daugiau kolkas nieko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 06 26, 17:20)
paemiau douglase 02 ir 03 - ziuresiu, kuri labiau patiks ir tiks 4u.gif
Papildyta:

O ar buvo 01 ir kokia kaina ax.gif aciu)
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2011 06 27, 08:37)
O ar buvo  01 ir kokia kaina  ax.gif aciu)



buvo, bet reikia jai visai tokio porcelianines odos. 169 atrodo, ar 164
Atsakyti
mano didziausias metu atradimas-O.D.A veido odos prieziuros priemones
taip pat LRP effaclar prausiklis kuris mano gyvenimo atradima sturbut,nes perku kelintus metus is eiles,siemet atrastos Kerastase priemones plaukams,is naujo atrastas Goldwell plauku aliejukas.
Atsakyti
QUOTE(Belle Du Jour @ 2011 06 28, 14:46)
mano didziausias metu atradimas-O.D.A veido odos prieziuros priemones


as su prausikliu truputi "uzrugstinus" buvau veida, naudojau 2xper diena. o siaip tikrai neblogas buvo smile.gif
Atsakyti
mano metu atradimas istepti vakare visus plaukus aliejuku skirtu plaukams o ryte isplauti galva. galiukai neskylineja, plaukai sveikesni thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2011 06 28, 15:34)
mano metu atradimas istepti vakare visus plaukus aliejuku skirtu plaukams o ryte isplauti galva. galiukai neskylineja, plaukai sveikesni thumbup.gif



Nesupykit, bet pazvelgus i Jusu nuotraukas, kuriose atsispindi plaukai, negaleciau pasakyti, kad plaukai atrodo sveiki... ar sveikesni.... schmoll.gif
Atsakyti