Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(sambuka** @ 2011 06 25, 22:19)
Geriausia kova-pedikiuras  mirksiukas.gif

o as tarkim esu durnai nezmoniskai jautri prisilietimui prie koju verysad.gif doh.gif Vien pagalvojus apie pedikiura siurpas eina)) ....nors gal ir priprasciau .nes kai pirma karta dariau manikiura lotuliukas.gif nugriuvau doh.gif .... o dabar nieko.va kaip buna ..va kokiu buna) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 06 25, 20:57)

Mišinys jojobos al. + salierų ea
iš naujo atrasta Lancome Photogenic krempudra  wub.gif


kam naudojamas misinys?
kuom pudra patinka?
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2011 06 25, 23:13)
kam naudojamas misinys?
kuom pudra patinka?

mišinys dėmėms po spuogų ir spuogus besikalančius tepu. Jums nereik, mačiau odą tongue.gif
o pudra kaip antra oda, nesimato, oda pailsėjus kaip po gerų atostogų, švyti, spindi, maskuoja. Aš tą pudrą įsimylėjus
Atsakyti
Plauku galiuku aliejukas "Orofluido"
Atsakyti
QUOTE(Balalaika. @ 2011 06 23, 13:21)
Iš naujo atradau Bare Minerals foundation. Nuo šiol jokių eksperimentų, geresnių nėra.  wub.gif
Kerastase plaukų priežiūros priemonės. Nuostabios.
Physiogel kremas, nei vieno spuogelio papildomai nuo jo.


O kas konkreciai is kerastase priemoniu patinka?As dabar nusipirkau nutritive oleo-relax sausiems,nepaklusniems plaukams.Lyg ir nebloga...ziuresim
QUOTE(Ulitka @ 2011 06 25, 23:43)
o as tarkim esu durnai nezmoniskai  jautri prisilietimui prie koju verysad.gif  doh.gif Vien pagalvojus apie pedikiura siurpas eina))

Geras,net nepagalvociau,kad taip gali buti
Atsakyti
QUOTE(sambuka** @ 2011 06 25, 11:56)
Geras,net nepagalvociau,kad taip gali buti


Aš irgi turiu šita baimę blush2.gif Ne duok Die* kas nors prie koju nagu prisilies doh.gif Pašėlsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 06 25, 20:57)
Sebamed clear gelis
Apelsinų žievelių milteliai kaukėms

Kuom patinka abu šie produktai? ax.gif Kokia Sebamed gelio sudėtis? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 06 25, 20:57)
Mišinys jojobos al. + salierų ea



QUOTE(Vitulka @ 2011 06 25, 23:30)
mišinys dėmėms po spuogų ir spuogus besikalančius tepu. Jums nereik, mačiau odą  tongue.gif


Pati maišot ar jau tokių pirkti būna? Kur galima įsigyti? Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 06 25, 22:30)
o pudra kaip antra oda, nesimato, oda pailsėjus kaip po gerų atostogų, švyti, spindi, maskuoja. Aš tą pudrą įsimylėjus


jau man prireike jos doh.gif eisiu ziureti spalvu
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2011 06 26, 03:27)
Kuom patinka abu šie produktai? ax.gif Kokia Sebamed gelio sudėtis? Ačiū 4u.gif

Sebamed gelis patinka, nes nekemša porų. O mano poros nuo kremų linkusios kimštis. Kadangi tai gelis, tai išsitepus keliolika minučių oda šiek tiek limpa. Bet man netrukdo, nes aš jį tepu tik vakarais ant drėgnos odos. Nežinau, ką daryčiau jei dingtų iš prekybos doh.gif aišku odą drėkina, nuramina, žiemą gal dregmės šiek tiek trūko, bet tiesiog dažniau drėkinančias kaukes dėjau. Dabar drėkinimo per akis. Oda rytais gražiai atrodo, švieži, lygi.
sudėtis: Water, Aloe barbadensis leaf gel, Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Pantenol, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Sodium Carbomer, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Sorbic Acid.

be jokių aliejų ir emulsiklių, kurie ir kemša poras.

apelsinų žievelių kaukė wub.gif poras pravalo, oda po jos atrodo lygesnė, gražesnė, atsigavus, man labiau patinka nei molis, ne taip odą išsausina. Darau su pienu. Kvepia kaip wub.gif o odos švelnumas po jos. Man tas vakaras kaip šventė būna biggrin.gif


QUOTE(Iceland @ 2011 06 26, 12:39)
Pati maišot ar jau tokių pirkti būna? Kur galima įsigyti? Ačiū


pati maišau. Reik bazinio aliejaus, aš išsirinkau jojobos, galima kitokį, jei turit, ir salierų ea. Aišku buteliuko su lašintuvu. Prieš dėmes ir net spuogus dar nieko geresnio neradau smile.gif
QUOTE(*ElGuna @ 2011 06 26, 13:06)
jau man prireike jos doh.gif  eisiu ziureti spalvu

sudėtinga LT su spalvom, jei esat šviesi reik 001, LT sunkiai gaut. Dabar vasarą įdegiau 03 nr labai graži spalva. Aš ją pirkau jau 3 kartus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 06 26, 15:18)
apelsinų žievelių kaukė wub.gif poras pravalo, oda po jos atrodo lygesnė, gražesnė, atsigavus, man labiau patinka nei molis, ne taip odą išsausina. Darau su pienu. Kvepia kaip  wub.gif o odos švelnumas po jos. Man tas vakaras kaip šventė būna  biggrin.gif

Viskas, ir man reikia doh.gif Vitulka Jūsų rekomendacijos kerta per kišenę 4u.gif laugh.gif Pirkau ir jojobos aliejų ir salierų ea, ir žinoma dar Sebamed užsireikė cool.gif

Dar klausimukas, kuriam laikui užtenka tų miltelių kaukei? Kiek žiūrėjau jų yra po 20 g, mąstau gal dvigubą porciją užsisakyti, nes siuntimas lb brangus kaskart užsisakinėt, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 06 26, 14:18)
sudėtinga LT su spalvom, jei esat šviesi reik 001, LT sunkiai gaut. Dabar vasarą įdegiau 03 nr labai graži spalva. Aš ją pirkau jau 3 kartus wub.gif



paemiau douglase 02 ir 03 - ziuresiu, kuri labiau patiks ir tiks 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Panelė Rožė @ 2011 06 26, 14:53)
Viskas, ir man reikia doh.gif



ir man reikia bigsmile.gif paimsiu kartu su salieru ea. Vitulka, aciu uz patirti, tikiuosi man irgi tiks ir patiks bigsmile.gif aciuks.gif
Atsakyti