Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(Estela_ @ 2011 06 13, 13:59)
tikrai geras? ar apsaugo visą dieną?  g.gif


Man apsaugo. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 06 20, 20:23)
kokia oda? koks poveikis?

Mišri į sausumą. Labai lengva, švytinti 4u.gif
Atsakyti
[quote=Linju,2011 06 20, 20:13]
Jau pasikartosiu N kartų, mano atradimas LUMENE Vitamin C makeup pudra ax.gif
[/

O kur perkate ir kokia kaina??( DROGE neradau)
Atsakyti
essence pudra putu pavidalo..jau senai nebenaudojau pigios kosmetikos,bet kol laukiau kol atsius manaja,pabandziau sia,na ir galiu pasakyti kad ne ka blogesne uz kitas bandytas,lyginant kaina ir ne tik ax.gif
Atsakyti
mano atradimai:
"Do i posle" rusiskas kremas pedoms-labai gerai suminkstina kieta, suragejusia oda. o kaina juokinga lotuliukas.gif
Aleppo ir juodasis afrikinis muilai-labai gerai prausti veidui, kunui, dukrytei plaunu plaukucius-svelnuciai, minkstuciai, puruciai thumbup.gif
kokosu alieju- pats geriausias dalykas kuno odai priziureti drinks_cheers.gif jokie body shopai neprilygsta smile.gif
nagu lakavimas ilgalaikiu geliu thumbup.gif
probleminiu vietu ivyniojimas Cello geliu thumbup.gif
plauku biolaminavimas- menesi nereikia jokiu balzamu, kaukiu, plaukai blizga ir fantastiskai atrodo, tik gaila kad brangi procedura mirksiukas.gif
lyg ir visi siu metu stebuklai mirksiukas.gif
Atsakyti
Iš naujo atradau Bare Minerals foundation. Nuo šiol jokių eksperimentų, geresnių nėra. wub.gif
Kerastase plaukų priežiūros priemonės. Nuostabios.
Physiogel kremas, nei vieno spuogelio papildomai nuo jo. Puikai drėkina.
Loreal Million Lashes Extra Black tušas. Efeketas puikus, ir blaktienoms jokio neigiamo poveikio, kaip nuo Max Factor, kurio nors ir efektas taip pat puikus buvo, bet blaktienos tragiškos po kurio laiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balalaika.: 23 birželio 2011 - 11:22
tusas Maybelline.Lash Stiletto Voluptuous Mascara. - man tobulas, nzn ar toks pat geras ir tie, kurie LT, as perku is jav, bet jis man idealus.
Atsakyti
QUOTE(Linju @ 2011 06 21, 09:53)
Mišri į sausumą. Labai lengva, švytinti 4u.gif



gal galit įdėti nuotrauką? kur perkat,kokia kaina? ir kokia spalvytę naudojat ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(avietia @ 2011 06 23, 09:15)
mano atradimai:
"Do i posle" rusiskas kremas pedoms-labai gerai suminkstina kieta, suragejusia oda. o kaina juokinga lotuliukas.gif
Aleppo ir juodasis afrikinis muilai-labai gerai prausti veidui, kunui, dukrytei plaunu plaukucius-svelnuciai, minkstuciai, puruciai thumbup.gif
kokosu alieju- pats geriausias dalykas kuno odai priziureti drinks_cheers.gif  jokie body shopai neprilygsta smile.gif
nagu lakavimas ilgalaikiu geliu thumbup.gif
probleminiu vietu ivyniojimas Cello geliu  thumbup.gif
plauku biolaminavimas- menesi nereikia jokiu balzamu, kaukiu, plaukai blizga ir fantastiskai atrodo, tik gaila kad brangi procedura mirksiukas.gif
lyg ir visi siu metu stebuklai mirksiukas.gif



o kur perkate koju krema? bigsmile.gif labai reikia kad kas palengvintu kova nu kietais kulnais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2011 06 25, 17:34)
o kur perkate koju krema?  bigsmile.gif labai reikia kad kas palengvintu kova nu kietais kulnais  blush2.gif

Rusisku prekiu parduotuvese,beveik kiekvienam turguj yra mirksiukas.gif
Atsakyti
Sebamed clear gelis
Mišinys jojobos al. + salierų ea
iš naujo atrasta Lancome Photogenic krempudra wub.gif
Maybelline one by one tušas
Apelsinų žievelių milteliai kaukėms
Collistar magic drops savaiminis įdegis
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2011 06 25, 18:34)
labai reikia kad kas palengvintu kova nu kietais kulnais  blush2.gif

Geriausia kova-pedikiuras mirksiukas.gif
Atsakyti