Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(Ai neskauda @ 2010 01 02, 20:46)
Rasos serumas brandziai odai


sis sudomino: ka daro, kuo geras?

Mano atradimai:
MAC 187 - neisivaizsuoju kremines pudros tepimo be jo. Cia "kapitalinis" atradimas, kiti labiau tokie - mieli daikciukai:
Clarins Teint Matte kremine pudra - tikiu yra ir geresniu, bet tiko, prilipo, atspalvi gerai pataikiau.
Chanel skaistalai Joues Contraste - zinomi ir mylimi gerokai seniau, bet dabar ir spalva labai patinka - dabar naudoju spalva Fresque.
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2010 01 02, 20:46)
Jei efektas tikrai yra, tai verta tu pinigu  bigsmile.gif

tikrai taip drinks_cheers.gif , sakau dvejojau pirkti nes kaina nemaza, bet kaip pamaciau rezultata tai super smile.gif
Atsakyti
[quote=Zvirblis,2010 01 02, 22:01]sis sudomino: ka daro, kuo geras?



Patinka drekinimas, maloniai susigeria, poras lyg truputi sutraukia, neblizga oda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ai neskauda: 02 sausio 2010 - 21:37
QUOTE(agvill @ 2010 01 02, 21:29)
tikrai taip  drinks_cheers.gif , sakau dvejojau pirkti nes kaina nemaza, bet kaip pamaciau rezultata tai super smile.gif


Ar jis taip atrodo? rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
o as atradau "himani" boro plus antiseptini kremuka. uz tokia mazyte kainyte tai tikrai thumbup.gif nes malsina ir perstejima, yra priesuzdegiminis, skaistina oda, alkunems, keliams suskeldejusiai odai. tinka kai igelia kokia bjaurybe. kai nori issokti spuogis ji labai gerai "nuramina". yra toks alia naturalus- be jokiu parabenu
sudetis is 8 vaistiniu augalu. labai patinka clap.gif
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2010 01 02, 22:29)
tikrai taip  drinks_cheers.gif , sakau dvejojau pirkti nes kaina nemaza, bet kaip pamaciau rezultata tai super smile.gif

tai kas per rezultatas? Gal galima palčiau?
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2010 01 02, 22:48)
Ar jis taip atrodo? rolleyes.gif
user posted image

butent taip atrodo smile.gif

Papildyta:
QUOTE(B.Jones @ 2010 01 02, 23:44)
tai kas per rezultatas? Gal galima palčiau?

jau rasiau sekanciam puslapi paskaitykit, jis stiprina blakstienas ir t.t. manyciau butu idealus gaivintojas po blakstienu priauginimo
Atsakyti
Mano atradimai:

Guerlain KissKiss blizgiai. Turbūt vieni geriausių kokius kada nors teko bandyt, patinka, kad nėra lipnūs, ko aš nemėgstu, bet ilgai išlieka ant lūpų. O ir spalvų pasirinkimas platus. 4u.gif

Rasos prausiklis iš rožinės serijos. Palyginus nebrangus, o poveikis geras, labai tinka mano odai.

Givenchy akių makiažo valiklis. Mano akys jautrios, tad su valikliais visada būdavo problemų, nes jie sukeldavo perštėjimus, paraudimus visokius... Šis nesukelia tokių reakcijų, gerai nuvalo makiažą, todėl ir laikau jį dideliu atradimu. rolleyes.gif

YSL kompaktinė pudra Eclat et Matite. Iš kompaktinių ji pakolkas numeris vienas , labai gera dengiasi, išsilaiko visą dieną, ir suteikia tokį naturalų švytėjimą.
Atsakyti
[quote=Biancca,2010 01 03, 12:09]
Mano atradimai:
Rasos prausiklis iš rožinės serijos. Palyginus nebrangus, o poveikis geras, labai tinka mano odai.

sutinku tikrai prausiklis sis geras, ir kaina gera ir poveikis geras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Biancca @ 2010 01 03, 11:09)
Givenchy akių makiažo valiklis.

gal galima tiksiau - kaip vadinasi? Man makiazo valikliai amzina beda irgi...

Dar prisiminiau savo naturalios kosmetikos atradimus (pati naturali kosmetika - atreadimas):
Nr1. Madara tonikas sausai odai (mano ne sausa, bet idealiai tinka)
Nr2 naturalus sampunai ir kondicionieriai plaukams - daug visokiu jau isbandziau ir supratau, kad pigesni nei kiek ne blogesni uz anksciau kristutej pirktus... dabar tik naturalias priemones plaukams naudoju.
Atsakyti
QUOTE(Zvirblis @ 2010 01 03, 15:18)
gal galima tiksiau - kaip vadinasi? Man makiazo valikliai amzina beda irgi...



O taip, man kol neatradau Givenchy irgi būdavo bėdos, kiek bandžiau valiklių, vis netikdavo ir netikdavo, tai išmesdavau arba atiduodavau kam nors... unsure.gif
Tikslus pavadinimas - Givenchy "Secur eyes"

Štai taip atrodo:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Biancca @ 2010 01 03, 12:09)
Mano atradimai:




YSL kompaktinė pudra Eclat et Matite. Iš kompaktinių ji pakolkas numeris vienas , labai gera dengiasi, išsilaiko visą dieną, ir suteikia tokį naturalų švytėjimą.



o as sios vis neprisipratinu verysad.gif .parasykit ar naudojate su spurgeliu ar su sepeteliu. ar naudojate viena. ar tepates ant skystos?
Atsakyti