Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(Pepe_Ilgakojine @ 2011 03 18, 19:54)
Man atrodo pakankamai skalsiai naudojasi



tai jau tikrai smile.gif as naudojau kita, tai man tik 2 kartus blauzdom uztekdavo, o ivertinus, kad pas mane mazas plaukuotumas, tai cia sakyciau mazoka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2011 03 18, 21:35)
tai jau tikrai smile.gif as naudojau kita, tai man tik 2 kartus blauzdom uztekdavo, o ivertinus, kad pas mane mazas plaukuotumas, tai cia sakyciau mazoka smile.gif


Didelis tas indas - 250 ml 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe_Ilgakojine @ 2011 03 18, 12:35)
Mano atradimas - Byly depiliacinis vaškas, tirpstantis vandenyje thumbup.gif
user posted image

Būtent tai, kad jį kuo lengviausiai galima susiplauti vandeniu man ir yra geriausia savybė bigsmile.gif  Dar puiku tai, kad pridėtos juostelės yra plaunamos, todėl kiekvienai depiliacijai nereikia naujų. Tiesiog išplauni, išdžiovini ir viskas. Be to, jas gali susikarpyti tokio dydžio gabalėliais, kaip tau patogu. Su vaško juostelėmis, kurias naudojau prieš tai, to nepadarysi. Reikia pirkti dvi pakuotes - mažesnių bikiniui ir didesnių kojoms.

Plaukelius "nupeša" tikrai ne prasčiau už įprastus vaškus.
Perku Eurokos, kainuoja apie 25 Lt, dabar su nuolaida pirkau už 20 4u.gif


O ka pries tai naudojote, kodel butent sis patiko? Ar nelieka likuciu ant odos?
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2011 01 01, 19:09)
man idealus daiktas pudros tepimui (nors dabar nenaudoju jau kokius metus krempudros) tai mac 187 wub.gif  bet cia bus kokiu 2007 metu atradimas biggrin.gif


Kur perkate , kiek mokate ? Jei siunciates per tarpininkes , tai noreciau ju kooordinates gauti ax.gif
Atsakyti
Internetiniai tarpininkai
Atsakyti
Vienas iš metų atradimų man - Maxfactor Nailfinity nagų lakas. Anksčiau sodresnių ryškesnių spalvų nagų lako niekada kokybiškai (be drūželių) neužsitedavau. Gavusi dovanų ryškiai rožinės spalvos Nailfinity pagalvojau, kad jau tokia spalva tai tikrai niekada nesilakuosiu, bet pabandžiusi nustebau, kad lakas pasidengia super tolygiai be didesnių pastangų - vientisa sodri spalva, plonas sluoksnis, greitai džiūvantis, lengvai tepasi, ilgai laikosi thumbup.gif Prisipirkau su nuolaida iš karto gal 5 spalvų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 03 19, 20:36)
O ka pries tai naudojote, kodel butent sis patiko? Ar nelieka likuciu ant odos?


Šaip elektrinį epiliatorių naudojau. Ir dabar pakaitomis su šituo vašku naudoju.
Dar kartais nusipirkdavau vaško juostelių - Strep ar Veet.

Šitas vaškas man kaip tik ir patiko dėl to, kad nereikia su jokiais aliejais nuiminėt vaško likučių. nesu super duper įgudusi, tai būna kartais, kad ar per šiltą, ar per vėsų užsitepu, ar negerai plėšiu - ir lieka to vaško ant odos. Tai paprasčiausiai su vandeniu nusiplauna viskas thumbup.gif
Atsakyti
Mano metu atradimai is naturalumo skyrelio:
- kokosu aliejus
- hidrolatai veidui
- sveitimasis su kava
- nilinis sviestmedis ziema man buvo nepamainomas thumbup.gif
- dar epiliatoriu atradau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 20 kovo 2011 - 14:18

man tai atradimas yra tokio tipo geliai (radau variantą LT) http://lt-lt.faceboo...0567610?sk=wall
Yra daktaras kelis padovanojęs tūbikus, o tie jau į pabaigą (tik kitos firmos " daktariniai" tokie). Tai labai jie super - vietoj servetėlių pvz. kai reikia rankas nusivalyti (ypač po viešų vietų lankymo...) - pasitepu juo kaip kremu ir esu rami. Tai kadangi mano dovanėlės jau į pabaigą (vienas būtinai mašinoj visada - maža kas), o kitas rankinuke, tai džiaugiuosi radusi atitikmenį, nes nė už ką jo nebemainyčiau į vienkartines nosinaites pvz.
Atsakyti
QUOTE(Dotoku @ 2011 01 06, 01:10)
taip, su serumu. Patiko tuom, kad bent jau man nesulipde blakstienu, netepa ir tikrai nebyra. Tik reikia gerokai priprasti prie to dvigubo dazymo ir atitaikyti ranka, tuomet tik stebuklai vyksta.Jau ne vienas zmogus klause ar as prisiauginus blaksitenas  ax.gif  4u.gif


Man irgi sitas loreal dvieju galu tusas superinis, gerai isilgina ir gerai labai dengiasi thumbup.gif ir dar vienas mano siu metu atradimas - sepetelis skystai pudrai - daug graziau pasidengia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elija* @ 2011 03 19, 21:00)
Kur perkate , kiek mokate ? Jei siunciates per tarpininkes , tai noreciau ju kooordinates gauti  ax.gif


is jav smile.gif tarpininkes temoje: inter. parduotuves smile.gif
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2011 03 20, 21:13)
man tai atradimas yra tokio tipo geliai (radau variantą LT) http://lt-lt.faceboo...0567610?sk=wall
Yra daktaras kelis padovanojęs tūbikus, o tie jau į pabaigą (tik kitos firmos " daktariniai" tokie). Tai labai jie super - vietoj servetėlių pvz. kai reikia rankas nusivalyti (ypač po viešų vietų lankymo...) - pasitepu juo kaip kremu ir esu rami. Tai kadangi mano dovanėlės jau į pabaigą (vienas būtinai mašinoj visada - maža kas), o kitas rankinuke, tai džiaugiuosi radusi atitikmenį, nes nė už ką jo nebemainyčiau į vienkartines nosinaites pvz.


Pamirsau pamineti,kad irgi atradau antibakterine zele drinks_cheers.gif Labai gerai po viesojo WC ir zaizdeles dezinfekuoju.
Atsakyti