Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(svetelis @ 2011 01 13, 09:46)
Nagu gelis - lakas  smile.gif

kuo taip patiko? nagai stipresni?
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2011 01 13, 11:46)
Nagu gelis - lakas  smile.gif



kas čia per išradimas? papasakokite plačiau, tiksliau PLAČIAI biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(miss_ @ 2011 01 14, 15:10)
kas čia per išradimas? papasakokite plačiau, tiksliau PLAČIAI  biggrin.gif


Man irgi butu idomu placiai isgirst drinks_cheers.gif

Pati apie ta geli-laka nedaug zinau - tepasi kaip lakas, atrodo kaip gelis, ant nagu kazkur 10 dienu be problemu issilaiko. Reikia tept spec. pagrinda ant nagu, tuomet si geli-laka (nepamenu reikalingas ar ne virsutinis sluoksnis). Nuvalyt reikia irgi specialia priemone - ji skverbiasi per ta gelio sluoksni, suskaldo ji ir nutirpdo. Na kazkas tokio. Bet aprasyme tu laku buvo minima, kad skirta p[rofesionalams, nes nuvalymas mandresnis, kad nesugadint nago ir tt. Bet man is visos tos info pasirode nieko sudetingo - svarbu tinkamas priemones turet.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 01 14, 18:57)
Man irgi butu idomu placiai isgirst  drinks_cheers.gif

Pati apie ta geli-laka nedaug zinau - tepasi kaip lakas, atrodo kaip gelis, ant nagu kazkur 10 dienu be problemu issilaiko. Reikia tept spec. pagrinda ant nagu, tuomet si geli-laka (nepamenu reikalingas ar ne virsutinis sluoksnis). Nuvalyt reikia irgi specialia priemone - ji skverbiasi per ta gelio sluoksni, suskaldo ji ir nutirpdo. Na kazkas tokio. Bet aprasyme tu laku buvo minima, kad skirta p[rofesionalams, nes nuvalymas mandresnis, kad nesugadint nago ir tt. Bet man is visos tos info pasirode nieko sudetingo - svarbu tinkamas priemones turet.


na Jūs palyginus, tikrai nemažai žinote, bet laukiam PLAČIŲ komentarų ax.gif ax.gif rolleyes.gif gal pagaliau ir aš turėsiu nagučius? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(miss_ @ 2011 01 14, 18:04)
na Jūs palyginus, tikrai nemažai žinote, bet laukiam PLAČIŲ komentarų  ax.gif  ax.gif  rolleyes.gif gal pagaliau ir aš turėsiu nagučius? bigsmile.gif



Ir mane labai sudomino bigsmile.gif Lt yra pirkti?
Atsakyti
QUOTE(baltoji_feja @ 2011 01 15, 15:35)
Ir mane labai sudomino  bigsmile.gif  Lt yra pirkti?

Jau turbut kiekviena manikiūristė daro manikiūrus su tuo laku-geliu.Bent jau Kaune smile.gif Kaina ,berods,apie 40lt.Kai klausiau sakė,kad tinka lakas -gelis tik stipriam nagui,jei buvo anksčiau uždėtas gelis-netiks,nubyrės kampai,ir nesilaikys verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(edituke 1976 @ 2011 01 16, 11:59)
Jau turbut kiekviena manikiūristė daro manikiūrus su tuo laku-geliu.Bent jau Kaune smile.gif Kaina ,berods,apie 40lt.Kai klausiau sakė,kad tinka lakas -gelis tik stipriam nagui,jei buvo anksčiau uždėtas gelis-netiks,nubyrės kampai,ir nesilaikys verysad.gif



Kad Kaune daro, tikiu smile.gif iki musu kaimo dar neatejo bigsmile.gif
Atsakyti
Mano atradimas - Byly depiliacinis vaškas, tirpstantis vandenyje thumbup.gif
user posted image

Būtent tai, kad jį kuo lengviausiai galima susiplauti vandeniu man ir yra geriausia savybė bigsmile.gif Dar puiku tai, kad pridėtos juostelės yra plaunamos, todėl kiekvienai depiliacijai nereikia naujų. Tiesiog išplauni, išdžiovini ir viskas. Be to, jas gali susikarpyti tokio dydžio gabalėliais, kaip tau patogu. Su vaško juostelėmis, kurias naudojau prieš tai, to nepadarysi. Reikia pirkti dvi pakuotes - mažesnių bikiniui ir didesnių kojoms.

Plaukelius "nupeša" tikrai ne prasčiau už įprastus vaškus.
Perku Eurokos, kainuoja apie 25 Lt, dabar su nuolaida pirkau už 20 4u.gif
Atsakyti
Pepe_Ilgakojine, pagal koki principa naudojamas? sildomas mikrobanginej ir ant odos? kelimes kartams uztenka kojoms iki keliu?
Atsakyti
Taip, reikia mikrobangėje pašildyti wink.gif Tepamas mentele.
Dėl tų kartų g.gif Aš porą kartų visas kojas depiliavausi, dar kokius 3 kartus bikini. Ir dar truputį liko. Gal vienai blauzdai rolleyes.gif
Man atrodo pakankamai skalsiai naudojasi
Atsakyti
QUOTE(Pepe_Ilgakojine @ 2011 03 18, 19:54)
Taip, reikia mikrobangėje pašildyti wink.gif Tepamas mentele.
Dėl tų kartų g.gif Aš porą kartų visas kojas depiliavausi, dar kokius 3 kartus bikini. Ir dar truputį liko. Gal vienai blauzdai rolleyes.gif
Man atrodo pakankamai skalsiai naudojasi


o jei mikrobanges neturiu verysad.gif ką tokiu atvėju daryti, kaži karštam vandenį suveiktų g.gif
Atsakyti
Manau suveiktų wink.gif
Beje, esu mačiusi, kad yra toks vandenyje tirpstantis Byly vaškas, kurio nereikia šildyti:
user posted image
Foto skolinta - kažkas pardavinėjo kosmetikos išparduotuvėje
Atsakyti