Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(prokruste @ 2011 01 11, 20:43)
mano misri oda. Ta acno priemone galima tepti ir ryte, bet labai plonu sluoksniu ir toks variantas tinka labiau tiems, kuriu oda riebi. As bandziau tepti ryte po kremo, bet man ji tamsoka (ji tokia kaip krempudra) ir siek tiek tempe.
Aliejus (Repair oil) va toks cia
Jo gan astrus kvapas. Va sudetis
Helianthus Annus (sunflower oil)**, Cocos Nucifera (coconut oil)** Oenothera Biennis (evening primrose), Linseed Acid**,  Calendula Officinalis (marigold oil)**, Melaleuca Viridiflora (niaouli)*,  Limnanthes Alba (meadowfoam), Thuya Occidentalis (cedarwood)*, Pterocarpus Santalinus (sandalwood)*, Pogostemon Cablin (patchouli)*, Leptospermum Scoparium (manuka)*, d-Alpha Tocopherol, Fragrance  (natural perfume)**, Farnesol*, d-Limonene*, Linalool*, Geraniol*

O cia tas juodasis purvas

mano irgi misri , bet kazko smakra pabere. o kaip tas aliejukas jums?koki poveiki jauciat?ant viso veido tepat ar tik ant spuoguotu vietu?
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 01 11, 22:36)
mano irgi misri , bet kazko smakra pabere. o kaip tas aliejukas jums?koki poveiki jauciat?ant viso veido tepat ar tik ant spuoguotu vietu?


siaip kazkokio super poveikio dar nepastebejau. Gerai susigeria, toks malonus pojutis. Tepu visa veida.
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2011 01 11, 22:56)
siaip kazkokio super poveikio dar nepastebejau. Gerai susigeria, toks malonus pojutis. Tepu visa veida.

nu sugundet mane su sita linija doh.gif , bet jie toniku neturi kiek maciau g.gif
o ji tepat ryte ir vakare? o dar krema koki tepat ant aliejuko virsaus?
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 01 11, 19:44)
Koki kieki pasidarot vienu sykiu? Ar ji galima laikyti ilgai,ar tiesiog vienam kartui kazkokia mase sutepat ir kitam kartui vel gaminti? smile.gif

Pasidariau kokį 20 ml, dar įlašinau kelis lašus ekokonservanto, į ankstesnį buvau įlašinus kelis lašus apelsinų ae, jis dar turi pažvilginti plaukus. To senojo nesu pabaigusi ir jokių prarūgimo požymių nėra nors jau mėnesį stovi. Su ekokonservantu pakankamai ilgai laikysis. Ir dar užtenka vos kelių paspaudimų ir jau plaukams užtenka smile.gif Šeip mano plaukai dabar iki pečių kare kirpti, bet be papildomų formavimo priemonių labai jau liūdnai atrodo, nes yra itin sunkūs. Sesuo turinti beveik iki juosmens bandė, tai kadangi nelabai kas jai padeda purinti itin didelio skirtumo nepastebėjo.
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 01 11, 23:01)
nu sugundet mane su sita linija  doh.gif , bet jie toniku neturi kiek maciau  g.gif
o ji tepat ryte ir vakare? o dar krema koki tepat ant aliejuko virsaus?



toniko neturi. Tik losjonas, bet Earth line linijos.
Aliejuka tepu tik vakare, vietoj kremo. Vakarais kremu nenaudoju.
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2011 01 11, 22:35)
Buvau visa veida issitepusi, bet labai jau tempe. Paskui as ji bandziau su kremu pamaisyti. Tai visai nieko.
Siaip tai ir as dazniausiai tik ant spuogu tepu. Vakare kaip musmire atrodau biggrin.gif



na taip, ant viso veido irgi galvoju, kad nelabai, bent jau mano odai tikrai netiktu, o ir prasmes nera. gerai, kad bent jau musmire taskuota kuno splavos taskais, o ne zaliais kokiais biggrin.gif
Atsakyti
Kadangi ziema man labai skilineja ranku oda, mano metu atradimas - sita kauke rankoms kartu su spec pirstinemis, kurias reikia uzsimauti pasitepus.
user posted image
bet naujame Oriflame katalog sios prekes neradau blink.gif esu dideleje neviltyje.
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 01 11, 19:57)
Kaip galejau pamirsti Clarisonic aparata doh.gif  Pirma vieta jam  biggrin.gif

o kas cia per aparatas?koks jo poveikis?
Atsakyti
QUOTE(miss_ @ 2011 01 12, 18:32)
o kas cia per aparatas?koks jo poveikis?

Veido prieziuros skyriuje yra Clarisonic tema, ten prirasyta 4u.gif
Atsakyti
permanentinis akių thumbup.gif nesuprantu, kaip ankščiau be jo gyvenau?
artdeco akių tušas (tankinantis)
lirene skysta pudra
revlon purinamasis kondicionerius (purškiamas)
Papildyta:
QUOTE(levrete @ 2011 01 12, 18:28)
Kadangi ziema man labai skilineja ranku oda, mano metu atradimas - sita kauke rankoms kartu su spec pirstinemis, kurias reikia uzsimauti pasitepus.
user posted image
bet naujame Oriflame katalog sios prekes neradau  blink.gif  esu dideleje neviltyje.

nesvarbu, kad nera kataloge, konsultante vistiek gali uzsakyti biggrin.gif
Atsakyti
Nagu gelis - lakas smile.gif
Atsakyti
Kas susidomėjot sealine kosmetika ir ta priemone nuo spuogų, tai jos yra pirkti mondebio.fr. Nuo 190 eurų nemokamas siuntimas į LT, aš visai norėčiau. ax.gif

http://www.mondebio....sealine/64.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 13 sausio 2011 - 10:34