Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(Element @ 2011 01 05, 10:39)

ARTDECO double finish krem-pudra



domina si bigsmile.gif miracle touch man irgi labai patinka, tai gal ir si tiktu bigsmile.gif
koks jusu odos tipas? kaip ji maskuoja? 4u.gif cia sita?
user posted image
Atsakyti
S-Factor serious conditioner
S-Factor smoothing lusterizer
Tigi Bed Head after party
Lily Lolo pudra
Bourjois Brush concealer
Avene hydrance optimale kremas
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2011 01 08, 10:42)
nusipirkau, dabar lauksiu ir ziuresiu, ar isties geris rolleyes.gif

Lauksim atsiliepimų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2011 01 08, 11:42)
nusipirkau, dabar lauksiu ir ziuresiu, ar isties geris rolleyes.gif



tikiuosi ,kad tiks, o tai prireklamavau smile.gif
man jis dar tuo patinka kad nedziovina odos. Jei vakare uztepu storesni sluoksni, tai jauciasi tempimas, kai jis dziusta, bet odos nedziovina. Siaip visada spuogus gygydavau ir dabar dar gydau su arbatmedzio aliejum. Bet po jo labai serpetoja oda.
Tai dabar naudoju abi sias priemones. Viena diena su vienu, o kita su kitu pasitepu.
Atsakyti
prokruste, sudominai ir mane. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 01 08, 16:47)
prokruste, sudominai ir mane.  ax.gif



as dabar labai kankinuosi su akne. Visas smakras isbertas. Kadangi priezastis sunkaiu sekasi spresti, tai tenka pasekmes naikinti. Nusipirkau ivairiausiu ea, kurie skirti tokioms problemoms. Tai is ju arbatmedis ir mirteniu ea veiksmingi. Tai cia irgi prie metu atradimu galiu priskirti. Na ir dabar atradau ta akno priemone. Sios visos priemones man spuogu nesumazina (kaip ir minejau, spauogai tik pasekme), bet daug greiciau gydo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prokruste: 08 sausio 2011 - 15:54
Tai va va, mane irgi neaišku nuo ko beria... Tai reikia priemonės, kuri efektingai padžiovintų tuos išdygusius. ax.gif Nes arbatmedis ne visada padeda...
Atsakyti
ir aš jau noriu to stebuklingo tepaliuko spuogams biggrin.gif Charisma, o Jūs irgi iš Achilejos.lt pirkote?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 01 08, 16:58)
Tai va va, mane irgi neaišku nuo ko beria... Tai reikia priemonės, kuri efektingai padžiovintų tuos išdygusius.  ax.gif Nes arbatmedis ne visada padeda...



kazkurioje "Naturalios kosmetikos gamintojai" temoje buvo ikeltas paveikslelis, kuriame pavaizduotas veidas su isskirtomis zonomis, kurios atsakingos uz tam tikra organa. Pvz., zona tarp antakiu - kepenu veikla ir t.t. Tai man viskas atitiko.
Na del acno repair reikia palaukti charisma212 atsiliepimu. Kiekvienam gi skirtingai veikia.
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2011 01 08, 17:04)
kazkurioje "Naturalios kosmetikos gamintojai" temoje buvo ikeltas paveikslelis, kuriame pavaizduotas veidas su isskirtomis zonomis, kurios atsakingos uz tam tikra organa. Pvz., zona tarp antakiu - kepenu veikla ir t.t. Tai man viskas atitiko.
Na del acno repair reikia palaukti charisma212 atsiliepimu.  Kiekvienam gi skirtingai veikia.

smakras man rodos buvo atsakingas uz moteriskus l. organus, kai mane ilgai bere, tikrai zinau kad ten visiskai sveika buvau smile.gif galiu dabar pasakyt, kad visgi kalta buvo mano naudojama kosmetika (kremai, pilingai ir pan. ) ir jos kiekis, suerzindavau tik oda, o paskui ja sveiciau kad tie spogai isnyktu, tai gavosi uzburtas ratas smile.gif
Atsakyti
Taip, jei beria smakrą, arba net kartais bėrimai eina link smilkinių, t.y. plečiasi ir į viršų, tai gali būti moteriškų ligų ar hormonų pasekmė.
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2011 01 08, 17:00)
ir aš jau noriu to stebuklingo tepaliuko spuogams biggrin.gif  Charisma, o Jūs irgi iš Achilejos.lt pirkote?



taip, is ten smile.gif dabar ten siuntimas nemokamas, jau parase laiska, kad issiunte man smile.gif
Atsakyti