Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

Man metų atradimai grožio srityje:

1. Tutorials'ai youtubėje - na ir parašiau nelietuviškai biggrin.gif Iš tikrųjų, tai užpraeitų metų atradimas, tačiau 2010 metais turbūt nebuvo nė dienos, kad aš jų nežiūrėčiau ax.gif Marios naudingos informacijos thumbup.gif

2. Domėjimasis sudėdamosiomis kosmetikos dalimis - padarė tikrą perversmą mano kosmetinėje rolleyes.gif Dabar jau aš žinau, ką perku, ir ko tikėtis iš kremo/šampūno/ etc.

3. Iš gamintojų - labai džiaugiuosi atradusi coastal scents - kokius kelioliką kartų siunčiausi iš jų įvairią produkciją ir dar siųsiuos nė kartą rolleyes.gif Taip pat Physicians formula (dekoratyvinė), Inglot (šešėliai), Fitness body (atsikračiau celiulito visiškai), Natura siberica (kremai), Essence lūpų blizgėsiai (nežinau, ar bepirksiu kada nors dar liukso klasės, nebent Essence jų nebegamins biggrin.gif )

4. Driclor - neišsprendė visiškai prakaitavimo problemos, bet su juo geriau, nei be jo blush2.gif

5. Išmokau pati pasitrumpinti kirpčiukus - geriau nei kirpykloj ax.gif

6. Atsisakiau pieštukų akims. Vietoj jų pradėjau naudoti gelinius pravedimus - žymiai patogiau, gražiau, greičiau thumb_yello.gif

7. Galvos odos pylingas - niekada dar neturėjau tokių ilgų ir sveikų plaukų, kaip dabar smile.gif
Atsakyti
dar vienas mano atradimas, tai antakiu dazymas seseliais ir kirstu sepeteliu 4u.gif biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 01 03, 13:58)
1. Tutorials'ai youtubėje - na ir parašiau nelietuviškai  biggrin.gif Iš tikrųjų, tai užpraeitų metų atradimas, tačiau 2010 metais turbūt nebuvo nė dienos, kad aš jų nežiūrėčiau  ax.gif  Marios naudingos informacijos  thumbup.gif


Šitą irgi galėčiau priskirti prie savo atradimų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 01 03, 13:58)
Man metų atradimai grožio srityje:



7. Galvos odos pylingas - niekada dar neturėjau tokių ilgų ir sveikų plaukų, kaip dabar  smile.gif

papsakokite apie galvos pylinga 4u.gif su kuom darote ir kaip? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 01 03, 14:58)
1. Tutorials'ai youtubėje - na ir parašiau nelietuviškai  biggrin.gif Iš tikrųjų, tai užpraeitų metų atradimas, tačiau 2010 metais turbūt nebuvo nė dienos, kad aš jų nežiūrėčiau  ax.gif  Marios naudingos informacijos  thumbup.gif



As tai pvz turiu priklausomybe sitiem video.. kas liecia butent makiaza biggrin.gif turiu favorites savo, kurias seku kiekviena diena...nu ziauriai idomu
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 01 03, 15:14)
As tai pvz turiu priklausomybe sitiem video.. kas liecia butent makiaza biggrin.gif turiu favorites savo, kurias seku kiekviena diena...nu ziauriai idomu


O aš galvojau, kad viena tokia esu doh.gif
Šituos video, galėčiau taip pat priskirti prie savo metų atradimų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RainyDay @ 2011 01 03, 15:11)
papsakokite apie galvos pylinga  4u.gif su kuom darote ir kaip?  4u.gif

Imi 2 - 5 v.š. druskos (paprastos parduotuvinės, tinka smulki juoduota)
2 - 5 v. š. šilto vandens
Sumaišau, sušlapinu galvą, 10 min įtrinu, dar 10 min palieku ir taip kartą per savaitę 6 savaites iš eilės. Paskui reikia daryti kelerių mėnesių pertrauką 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(amber123 @ 2011 01 03, 15:14)
As tai pvz turiu priklausomybe sitiem video.. kas liecia butent makiaza biggrin.gif turiu favorites savo, kurias seku kiekviena diena...nu ziauriai idomu

Aš turbūt irgi jau turiu priklausomybę drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 01 03, 15:31)
Imi 2 - 5 v.š. druskos (paprastos parduotuvinės, tinka smulki juoduota)
2 - 5 v. š. šilto vandens
Sumaišau, sušlapinu galvą, 10 min įtrinu, dar 10 min palieku ir taip kartą per savaitę 6 savaites iš eilės. Paskui reikia daryti kelerių mėnesių pertrauką 4u.gif


o kas duoda? blush2.gif ax.gif t.y. koks poveikis? g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2011 01 03, 14:39)
o kas duoda?  blush2.gif  ax.gif t.y. koks poveikis?  g.gif  rolleyes.gif


Spėju, kad pagerina kraujotaką, ko pasekoje turėtų plaukučiai sveikesni augti. ax.gif Aš irgi naudojau (tik pirktą pas kirpėją), kai buvo atsiradę pleiskanų.
Papildyta:
QUOTE(amber123 @ 2011 01 03, 14:14)
As tai pvz turiu priklausomybe sitiem video.. kas liecia butent makiaza biggrin.gif turiu favorites savo, kurias seku kiekviena diena...nu ziauriai idomu


Gal galite pasidalinti tom favoritėm? 4u.gif Aš tik pixiwoo merginas stebiu, man jos kol kas geriausios.
Atsakyti
Jadzka, mane domina oversa lako nuemejas, gal galite palyginti su Sally halsen (jei gerai parasiau) arba mavala nuemeju, jeigu esate juos naudojusi) nes as turiu oversa su alijosium tai numirt nuo smarves galima, o kad geras tai nepasakyciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 01 03, 13:58)
Man metų atradimai grožio srityje:

1. Tutorials'ai youtubėje - na ir parašiau nelietuviškai  biggrin.gif Iš tikrųjų, tai užpraeitų metų atradimas, tačiau 2010 metais turbūt nebuvo nė dienos, kad aš jų nežiūrėčiau  ax.gif  Marios naudingos informacijos  thumbup.gif


3. Iš gamintojų - labai džiaugiuosi atradusi Fitness body (atsikračiau celiulito visiškai),


Dėl pirmo sutinku, nes irgi žiūriu ir žiūriu, kasdien wub.gif labai daug naudingų patarimų, įdomu, gražu, žodžiu liuks dalykėlis ax.gif
O gal galit plačiau apie priemonę nuo celiulito, kaip veikia, kur perkate ir taip toliau. Klokit viską biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Matau ne viena paminejo Tutorials'us youtubeje, pati daznokai pasiziuriu. Butu idomu jei parasytumet megiamiausias make up'u autores ar linkais pasidalintumete blush2.gif
Atsakyti