Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(jadzka @ 2011 01 02, 14:47)
Kūno šveitimo pirštinė. Nebereiks pylingo manyčiau smile.gif Puikiai nušveičia negyvas ląsteles, oda tampa švelni, nereikia plauti vonios kaip po kavos tirščių smile.gif
user posted image


O būtent šią pirštinę ir turit? Nėra per daug šiurkšti?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 01 02, 20:02)
O būtent šią pirštinę ir turit? Nėra per daug šiurkšti?


Būtent šitą. Man visai nebloga ji, nėr labai šiurkšti... nors veido šveisti gal nerizikuočiau...
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2011 01 02, 20:28)
Būtent šitą. Man visai nebloga ji, nėr labai šiurkšti... nors veido šveisti gal nerizikuočiau...


Ne, veido tai tikrai ne. biggrin.gif Man irgi reikia kūnui, tik daugelis jų tokios šiurkščios, kad neįmanoma praustis...
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 01 02, 19:52)
Ne, veido tai tikrai ne.  biggrin.gif Man irgi reikia kūnui, tik daugelis jų tokios šiurkščios, kad neįmanoma praustis...

As turiu paprastas pirstines irgi sveitimui kuno,tai labai patinka,naudoju jau kokius 3 metus,nieko joms nenutiko smile.gif pirkau droge. Ir zymiai geriau uz kuno sveitiklius man jos. Uzpilu duso gelio ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 01 02, 21:23)
As turiu paprastas pirstines irgi sveitimui kuno,tai labai patinka,naudoju jau kokius 3 metus,nieko joms nenutiko smile.gif pirkau droge. Ir zymiai geriau uz kuno sveitiklius man jos. Uzpilu duso gelio ir viskas.

Tai, kad nelabai palyginamas dalykas smile.gif Turėjau aš ir drogines pirštines, ir TVS pirštines (jos kiek šiurkštesnės), tik nešveitė tiek kiek ta plaušinė ax.gif Šita max 1 kart1 per savaitę naudoti, nes nudiria odą kaip reikalas smile.gif
Atsakyti
Mano atradimas šių metų- tai kavos tirščių pylingas wub.gif oda po jo ,dieviška wub.gif
Atsakyti
J'adore kvepalai
Loccitane Jasmine kviepalai
Guerlain meteoritai
Juodo purvo veido prieziuros priemones ir sampuna
Biosilkas
Loreal Telescopic carbon black
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2011 01 02, 21:45)
Tai, kad nelabai palyginamas dalykas smile.gif Turėjau aš ir drogines pirštines, ir TVS pirštines (jos kiek šiurkštesnės), tik nešveitė tiek kiek ta plaušinė ax.gif Šita max 1 kart1 per savaitę naudoti, nes nudiria odą kaip reikalas smile.gif


O kur būtent ją įsigyti? Kaip tik galvoju, kad kažko tokio norėčiau bigsmile.gif
Atsakyti
Mano beveik visi atradimai natūralūs smile.gif
1.savo rankutėmis daroma kosmetika
2.www.aromanatural.lt
3. foraha (tamanų, puiklapių) aliejus - tiek kvapas tiek poveikis nuostabus
4. veido aliejinis valymas
5. hidrolatai
6. Aubrey Organics Oil balancing mask - niekad nesu turėjusi taip gerai odą išvalančios kaukės
7. www.iherb.com
8. savadarbis plaukų standiklis - vanduo, fitokeratinai, aloe, ksantanas - dar griau nei plaukų putos juos purina
9. gelinis akių pravedimas, nors dabar galvoju kad greičiau teptukas jam, nes iš cs pravedimas taip gerai laikęs vasarą dabar trupa byra, o su teptuku ir drėgnais šešėliais laikosi nuostabiai
10. senos NKG ir KN temos - iš lėto jas skaitau ir semiuosi patirties iš senbuvių smile.gif
ir dar pamiršau! 3² - Weleda druskinė dantų pasta - fantastiška!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 03 sausio 2011 - 13:20
QUOTE(Flos @ 2011 01 03, 13:18)


Puikūs atradimai thumbup.gif

Aš šiais metais atradau:
- gelinį akių pravedimą
- Highlighter'io naudojimą
- Physicians Formula firmą
- Burt's Bees firmą
- www.iHerb.com parduotuvę
- lazdynų riešutų aliejų
Atsakyti
QUOTE(smaggiuke @ 2011 01 03, 14:45)
QUOTE(Flos @ 2011 01 03, 13:18)


Puikūs atradimai thumbup.gif

- lazdynų riešutų aliejų

Ką tokio gero daro šis aliejus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Element @ 2011 01 03, 13:50)
Ką tokio gero daro šis aliejus? smile.gif


Sulygina veido odos spalvą, minkština ir švelnina odą. Naudoju jį vietoj naktinio kremo.
Atsakyti