Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(Vitulka @ 2010 12 30, 17:03)
nežinau, ar tinka, bet mano atradimas antakių korekcija pas specą  ax.gif

aisku kad tinka,tokie atradimai patys idomiausi wub.gif koks cia meistras?man siaip kaune gero reiktu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2010 12 30, 15:06)
aisku kad tinka,tokie atradimai patys idomiausi wub.gif koks cia meistras?man siaip kaune gero reiktu ax.gif

aš klaipėdietė ax.gif Vivoj tvarkaus, prieš šventės dar nudažė, nu labai gražiai sutvarko wub.gif kai tik sugalvojau, kad reik, nuėjau pas pirmą meistrę ir kitų neieškau, nes nereik good.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2010 12 30, 16:06)
aisku kad tinka,tokie atradimai patys idomiausi wub.gif koks cia meistras?man siaip kaune gero reiktu ax.gif

Man ir lb reiketu ..Kaune. g.gif
Atsakyti
Monoi gardeniju kvapo thumbup.gif wub.gif wub.gif kunui wub.gif
Atsakyti
Niu ir as prie to paties lotuliukas.gif
atradau kad super duper dailu pranedima galima padaryt su vandeniu ir mineraliniais seseliais, siaip tinka bet kokie, bet kadangi perejau ant mineralines, tai tokius ir naudoju. Sie metai man pilni atradimu, laiko pritruktu parasyto viska ka sau atradau lotuliukas.gif
Atsakyti
kaaral plaukams
bare x mineraline
Atsakyti
Ekologiška kosmetika. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Danela @ 2010 12 30, 14:25)
Sanex rutuliniai dezodorantai jautriai odai be aliuminio (ar kokio ten velnio). Super veikia  thumbup.gif

įmeskit foto kaip atrodo smile.gif
Atsakyti
Bourjois healthy mix pudra

Physicians formula sculpting trio (light atspalvis)

Biosilk silkas plaukams

g.gif kolkas tiek pamenu..
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 12 30, 18:23)
Ekologiška kosmetika.  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif Mano visa "chemija" jau koks pusmetis pamirsta ir nepasiilgstu jos visiskai biggrin.gif
Atsakyti
Mano metų atradimai bigsmile.gif
- Bath and Body works kūno sviestas (japoniškų vyšnių žiedų kvapo);
- Biosilk serumas plaukams;
- Mac lūpų dažai, spalva Creme d'nude;
- Nyx The Caribbean Collection akių 5 šešėlių paletė "I dream of Nevis";
- Auchan pigi dušo želė, su kuria ploviau galvą, kai neturėjau šampūno ir man nerealiai tiko ir patiko, net kirpėja pagyrė, kad plaukai švelnūs ir blizga biggrin.gif ;
- Blistex Lip Relief Cream lūpoms;
- Natūralus, nerafinuotas taukmedžio sviestas;
- St. Moriz savaiminio įdegio putos;
- Essence nagų lakai "Colour&go".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mocha: 30 gruodžio 2010 - 19:00
mano metų atradimai:
- kaaral priemonės plaukams - naudoju nepilnus metus, kainos ir kokybės santykis ypač maloniai stebina smile.gif
- Rasos kremas-gelis probleminei odai - pamiršau ką reiškia inkštirai, nors iš pradžių kremas lyg (truputį) alergizavo smile.gif
- l'occitane kvapai (deja tik laikymosi atžvilgiu, savo kvapo taip ir neradau) bei veido priežiūros priemonės (kremas su spf, serumas bei kaukė) jautriai odai - po per ilgų saulės vonių vasarą buvo nepakeičiamos, gerai ramino odą, o veido kremas su spf iš tiesų saugojo nuo nusvilimo saulėje smile.gif
Atsakyti