Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(amber123 @ 2010 07 14, 22:33)
Ai jau radau ir sausai odai priemones..  bigsmile.gif o kokia talpa ten didziausia kremu ir kaukiu? 50ml?

Kaukės veidui po 60-75ml (tūbelėse didesnis kiekis), kremai po 60ml, serumai po 30ml 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilauogė* @ 2010 07 14, 22:19)
As kokosu alieju pirkau per tarpininke, 250ml nerafinuoto, saltai spausto aliejaus su viskuo isejo 46Lt(dar plius muitas kokie 4Lt)


Nesamone parasiau, astiek mokejau uz apytiksliai 500ml kokosu aliejaus, nes kiekis oz
Atsakyti
Mano atradimai.
-VICHY normanerm naktinis kremas.
-NAUTROGENA T GEL sampunas nuo pleiskanu.
-BIORE pleistriukai nosiai nuo inkstiru.
-avene saltinio vanduo.
Atsakyti
keliu tema i virsu 4u.gif
Atsakyti
Chanel Vitalumiere pudra (labai patinka)
Skaistalai TBS
Vaseline vazelinas
essence shimeris (naudoju po antakiu pablizgin, kartais kaip shimeri)
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 12 30, 14:06)
Skaistalai TBS


Mano praradimas - kazkieno atradimas lotuliukas.gif
Mano paveluotas atradimas BE mineraline kosmetika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2010 12 30, 14:16)
Mano praradimas - kazkieno atradimas  lotuliukas.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
Man atradimas - priauginamos blakstienos. Labai patiko su jomis prie siltos juros atostogauti - jokio makiazo, o visad grazi smile.gif bigsmile.gif
Sanex rutuliniai dezodorantai jautriai odai be aliuminio (ar kokio ten velnio). Super veikia thumbup.gif
Bei drauges uzrodytas purskiamas nagu lako dzioviklis is "Avon". Nerealus, negalvojau, kad jis bus toks geras - super bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2009 12 29, 16:09)

4. Baltas pieštukas akims, senai planuotas pirkinys, bet įsigytas visai nesenai. Tačiau jau po pirmo karto supratau, kad radau tai, ko trūko mano akių makiažui  bigsmile.gif  (pirkau make up store firmos)

5. Clinique lash power tušas, ilgina ir atskiria nuostabiai. Joks kitas tušas man taip neišilgindavo blakstienų  wub.gif

user posted image



O kaip su tuo baltu pieštuku dažotes?
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2010 12 30, 14:16)
Mano paveluotas atradimas BE mineraline kosmetika  4u.gif

o mano LL lotuliukas.gif
Atsakyti
kaaral priemones plaukams,estee lauder tusas sumptuous,clarins truly mat krempudra thumbup.gif
Atsakyti
nežinau, ar tinka, bet mano atradimas antakių korekcija pas specą ax.gif
Atsakyti