Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(charisma2121 @ 2010 04 05, 10:17)
paskaityk apie ji cia mirksiukas.gif MUILAS

Paskaiciau tai supratau , kad tinka viskam ir nuo visko , zodziu sudomino thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 04 05, 10:40)
Paskaiciau tai supratau , kad tinka viskam ir nuo visko , zodziu sudomino  thumbup.gif


is tikruju 1 panacejos nuo visu bedu nera, bet pabandyti visada verta biggrin.gif tik turek omeny, kad jeigu veido oda sausa - -jis tikrai netinka, traukia oda, padziovina.
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 04 05, 12:29)
is tikruju 1 panacejos nuo visu bedu nera, bet pabandyti visada verta biggrin.gif  tik turek omeny, kad jeigu veido oda sausa - -jis tikrai netinka, traukia oda, padziovina.

As is karto apie MB pagalvojau, nes pas ji vis spuogeliu atsiranda, gal pades g.gif
Atsakyti
Siulau testi tema toliau 4u.gif mano paskutinieji atradimai Kaaral kauke royal jelly ir kvepalai Chloe by chloe ,Versace versence.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 04 05, 10:40)
Paskaiciau tai supratau , kad tinka viskam ir nuo visko , zodziu sudomino  thumbup.gif

Turiu jį ir esu patenkinta, tik per daug odą nusausina, nors manoji mišri-riebi... Tačiau nuprausia švariai, tik plaukams dar nebandžiau - bet tikrai išbandysiu biggrin.gif


O man 2009-2010m. atradimas buvo:

Naujieji kvepalai D&G
user posted image

Bei MarioBadescu kosmetikos linija wub.gif
user posted image
Atsakyti
kokosu aliejus kunui
user posted image
Atsakyti
QUOTE(NIDCKA @ 2010 07 11, 23:26)
kokosu aliejus kunui
user posted image


Mano irgi atradimas kokosu aliejus kunui. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2010 07 11, 23:23)
Bei MarioBadescu kosmetikos linija  wub.gif
user posted image

kur ja perkate g.gif
Papildyta:
QUOTE(Parissiene @ 2010 07 12, 00:50)
Mano irgi atradimas kokosu aliejus kunui. thumbup.gif

turbut kvapas lb saldus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2010 07 12, 11:04)
kur ja perkate g.gif

Perku per tarpininkes pas MM ir Daliux wub.gif
www.mariobadescu.com 4u.gif
Rekomenduoju išbandyt, kainos nėra didelės, bet poveikis lyg naudotus šimtus kainuojančias priemones, tikrai likau nustebinta, sužavėta ir "užkrėsta" tos linijos. Kuriam galui beprikčiau (veidui, rankoms ir t.t.) viskas patenkina lūkesčius, iki šiol nei viena priemonė nenuvylė wub.gif
Atsakyti
kur perkate tą kokosų aliejų kūnui ir kiek kaštuoja?smile.gif
Atsakyti
As kokosu alieju pirkau per tarpininke, 250ml nerafinuoto, saltai spausto aliejaus su viskuo isejo 46Lt(dar plius muitas kokie 4Lt)
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2010 07 12, 15:49)
Perku per tarpininkes pas MM ir Daliux  wub.gif
www.mariobadescu.com   4u.gif 



Ai jau radau ir sausai odai priemones.. bigsmile.gif o kokia talpa ten didziausia kremu ir kaukiu? 50ml?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 14 liepos 2010 - 21:36