Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

Eslauda, pudros kaina protinga smile.gif Kadangi įsigyta ne Lietuvoj, tai jos kaina nebuvo ypatingai didesnė už kitus panašius produktus.
Apskritai, nesuprantu, ko ant tos Lietuvos La Prairie kainos tokios užkeltos, bet ne apie tai kalba - čia gi joks atradimas...
Atsakyti
QUOTE(jaunuole @ 2010 01 27, 18:37)
MAC VANILLA pigmentas



Gal kuri nors zinot pakaitala siai spalvai? bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jaunuole @ 2010 01 27, 18:37)
MAC 187 sepetelis
MAC VANILLA pigmentas
MAKE UP FOR EVER High Definition Foundation
Clinique redness solutions daily protective basebareMinerals foundation
bareMinerals face color
bareMinerals max coverage concealer


Kur perkat šitą bazę? ar nors kiek pamaskuoja raudonį? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegant: 30 sausio 2010 - 16:36
Aubrey organics GPB kondicionierius
MAC refill seseliai (labai patinka issirinktos spalvos) ax.gif
Atsakyti
Make Up Store matine ir drekinanti pudra, biri pudra
MAC skaistalai
is naujo atradau Lancome Juicy Tubes
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 01 29, 17:41)
Nuo kokio amžiaus ši anti - age?

Nezinau, nes as naudoju pagal odos bukle, bet 20- metems manau dar anksti bandyt rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Costes @ 2010 01 29, 21:20)
Eslauda, pudros kaina protinga smile.gif Kadangi įsigyta ne Lietuvoj, tai jos kaina nebuvo ypatingai didesnė už kitus panašius produktus.
Apskritai, nesuprantu, ko ant tos Lietuvos La Prairie kainos tokios užkeltos, bet ne apie tai kalba - čia gi joks atradimas...

Bet kalbam apie Lietuva, tai mano nuomone uz 30ml. krempudros 300Lt. yra neprotinga, tuo labiau, kad ji nera skalsi. Bet kartais tenka pasielgti ir neprotingai biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2010 01 30, 16:27)
Kur perkat šitą bazę?  ar nors kiek pamaskuoja raudonį?  g.gif

siaip tai as gyvenu ne LT. svedijoje pardej ja pirkti irgi gana brangu. parveze is amerikos, nes labai jau as jos norejau ax.gif . patinka man ji. kai uzsitepa, is karto pasviesina veideli. dar turiu clinique biria pudra, kuri turetu maskuoti kapiliarus ir raudoni. tik pabandziau ir stovi. nepatinka man ji schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2010 02 03, 18:59)
Aubrey organics GPB kondicionierius

man jis irgi patiko. Ir sampunas. Ir dar sampunas ir kondicionierius su ramunelem - kvepia kaip tikras 'ramaskiu' nuoviras - kazkada naudojau - zinau biggrin.gif
Atsakyti
Beoti veido priežiūros priemonės smile.gif . nors nesitikėjau, kad tokios veiksmingos, bet pasirodo labai thumbup.gif
Atsakyti
afrikos juodasis muilas
bodiaga forte
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 04 03, 15:36)
afrikos juodasis muilas


Gal galima apie ji placiau, kuom toks geras ir kam naudojate, o gal yra temuke kur apie ji galima pasiskaityti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 04 03, 15:45)
Gal galima apie ji placiau, kuom toks geras ir kam naudojate, o gal yra temuke kur apie ji galima pasiskaityti  4u.gif



paskaityk apie ji cia mirksiukas.gif MUILAS
Atsakyti