Įkraunama...
Įkraunama...

Kinų lyties nustatymo lentelė

Apklausa: Ar pasitvirtino sios lenteles spejimas? (511 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
su abiem rodo mergytes lotuliukas.gif nors abu berniukai tongue.gif
Atsakyti


SU DUKRIUKU PASITVIRTINO thumbup.gif

DABAR TURETU BUT BERNIUKAS, MATYSIM AR PASITVIRTINS g.gif
Papildyta:


SU DUKRIUKU PASITVIRTINO thumbup.gif

DABAR TURETU BUT BERNIUKAS, MATYSIM AR PASITVIRTINS g.gif
Atsakyti
pirmąjį kartą rodė mergytę, o gim berniukas biggrin.gif
dabar rodo berniuką... tai gal gims mergytė? thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ir man nepasitvirtina smile.gif
Lentele rodo mergyte, o echoskopas - berniuka blush2.gif
Atsakyti
Su pirmaja pasitvirtino, su dabartiniu nestumu rodo berniuka,tikiuosi kad ir taip ir bus , nes per echo tarp koju buvo virkstele ir leliukas labai spurdejo, bet gyd pasirode lyg mergyte
Atsakyti
su sunuciu pasitvirtino, dabar raso kad bus mergaite,tai ziuresim, nors pas mane nuojauta irgi sako kad mergaite smile.gif Su bernioku, kazkodel buvau garantuota kad bus bernas ir net i kalbas nesileidau biggrin.gif
Atsakyti
Kol kas pasitvirtina - ir lentelė, ir echoskopas, ir nuojauta sako, kad bus mergytė ax.gif smile.gif
Atsakyti
Nu mamytes, ta lentele tikras briedas. PAs motery yra X chromosoma, o pas vyra ir X ir Y. Tai nuo vyro priklauso, o ne nuo musu ir dar menesio ir dar metu.GAl reiktu ziureti vyro metus?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristule666 @ 2010 04 11, 15:59)
Nu mamytes, ta lentele tikras briedas. PAs motery yra X chromosoma, o pas vyra ir X ir Y. Tai nuo vyro priklauso, o ne nuo musu ir dar menesio ir dar metu.GAl reiktu ziureti vyro metus?smile.gif



Na, man atrodo, visos mamytės supranta, kad čia tik žaidimas smile.gif O be to ten ir parašyta:

atminkite, jog ji (lentelė) skirta tik pasilinksminimo tikslais. biggrin.gif
Atsakyti
nu su pirma pasitvirtino lotuliukas.gif
SDu antru- žiūrėsim net įdomu pasidarė
Atsakyti
Su pirmu berniuku pasitvirtino, su antru būtų smagu, jei irgi pasitvirtintų, nes tėtis labai nori mergytės biggrin.gif Po 3 mėnesių žiūrėsim, ką daktarė pasakys 4u.gif
Atsakyti
Na patikrinau ta lentele, tai nezinau g.gif na labai jau netikslus duomenys.
Atsakyti