Įkraunama...
Įkraunama...

Kinų lyties nustatymo lentelė

Apklausa: Ar pasitvirtino sios lenteles spejimas? (511 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
su dukryte sutapo, ziuresim kaip bus dabar - pranasauja berniuka be prosvaisciu mergytei smile.gif
Atsakyti
su pirmu sutapo-turim dukrytę smile.gif dabar vėl rodo mergytę,matysim kaip bus g.gif
Atsakyti
Su dukryte pasitvirtino dabar rodo berniuka, ziuresim kaip bus smile.gif
Atsakyti
as tai kazkaip netikiu tom visom lentelem, bet del idomumo pasiziuriu smile.gif
Atsakyti
Sutapo biggrin.gif
Atsakyti
Pagal tą lentelę turėtų būti beniukas, bet panašu, kad nepasitvirtins tai smile.gif
Atsakyti
pagal lentele tureciau susilaukti mergytes,nuojauta sako kad bus berniukas,na lauksim sekancios ekografijos biggrin.gif
Atsakyti
Man pasitvirtino, berniukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(šneider @ 2010 02 14, 20:29)
Man neatitiko, turėjo pirma būt mergytė, o yra berniukas, dabar rodo berniuką  lotuliukas.gif . Pažiūrėsim kas bus g.gif

niu va, po echoskopo paaiškėjo kad bus mergytė, neatitiko biggrin.gif
Atsakyti
as netikiu tokiais ismislais. aisku, is smalsumo pasitikrinau smile.gif kaip ir tikejaus, nepasitvirtino, pirma rode berniuka, gime mergyte, dabar vel rodo berniuka, o ultragarsas rodo mergyte g.gif patikrinau ir draugei, jai ir su pirmu nepasitvirtino, antro dar nezinom, per mazas vaisius, kad matytusi smile.gif
Atsakyti
Su pirmais dviem sutapo, trecias - ne. Pagal lentele turejo but berniukas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 01 balandžio 2010 - 17:28
o man visos lenteles rodo mergaite, bet 100% bus berniukas biggrin.gif jo ,,pasididziavimo,, jau niekaip nesupainiosi su mergaites blush2.gif , tai ton kas laukiat konkrecios lyties vaikelio, tai siulau nepasikliauti tokiasi skaiciavimais smile.gif
Atsakyti