Įkraunama...
Įkraunama...

Kinų lyties nustatymo lentelė

Apklausa: Ar pasitvirtino sios lenteles spejimas? (511 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Neatitiko lotuliukas.gif
Atsakyti
Neatitiko nei su vienu vaikuciu g.gif
Atsakyti
hmmmm...man rodo mergaite biggrin.gif o kazkokioj kitoj kinu lentelej rode berniuka g.gif paziuresim, pasiteisins ar ne biggrin.gif
Atsakyti
Atitiko, ziuresim ar atitiks ir pilvelyje gyvenantis leliukas wub.gif
Atsakyti
Pagal lentelę turėjau būt 2 dukrelių mamytė, o esu dviejų pramuštgalvių berniukų blush2.gif Gal kas sukeitė g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
na aisku ir man sutapo, bet as netikiu, labai jau lengvai viskas jei taip butu tikrai , pasiziuri kuri menesi cia geriau paplanavus jei pageidauji tam tikros lyties tongue.gif
bet linxma lotuliukas.gif
Atsakyti
man visos lenteles rodo mergyte, bet per echo pasake, kad lygtais berniukas 4u.gif wub.gif aiku 50% ant 50% patikimas echo, bet jau kelia abejones visos lenteles kurios padeda apskaiciuoti kokia lialiaus lytis lotuliukas.gif
Atsakyti
Man atitiko 4u.gif Rodo berniuka smile.gif
Atsakyti
rodo berniuka, bet nezinau, ar pasitvirtins. siaip ir nuojauta kazkodel nuo pat pradziu sake kad bus berniukas, bet ar ji pasitvirtins, suzinosiu turbut sio men.pabaigoj (oj kaip laukiu!!!) bigsmile.gif
Atsakyti
Nei vienas neatitiko schmoll.gif
Atsakyti
Man neatitiko, turėjo pirma būt mergytė, o yra berniukas, dabar rodo berniuką lotuliukas.gif . Pažiūrėsim kas bus g.gif
Atsakyti
rodo kad berniukas bus, paziuresim 4u.gif
Atsakyti