Įkraunama...
Įkraunama...

Kinų lyties nustatymo lentelė

Apklausa: Ar pasitvirtino sios lenteles spejimas? (511 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Su pirmuoju nėštumu pasitvirtino, žiūrėsim kaip su antruoju. Turėtų būti antra mergaitė pagal šią lentelę, žiūrėsim kaip iš tikrųjų smile.gif
Atsakyti
Bet tai balsavimas daugmaž tolygiai eina kolkas g.gif
Atsakyti
QUOTE(horos @ 2012 12 09, 20:37)
Bet tai balsavimas daugmaž tolygiai eina kolkas  g.gif



Todėl,kad tikimybė yra viena iš dviejų, tai ir eina per pusę biggrin.gif Čia tik žaidimas, nieko daugiau, kam pasitvirtino,gali tikėti, bet ..... mirksiukas.gif man iš trijų vaikų pirmas- ne, antras- taip, trečias - ne, tai kokia čia "statistika" gali būti? biggrin.gif
Atsakyti
Pagal lentelę visus metus man mergaitės biggrin.gif pažiūrėsim, kas gims biggrin.gif
Atsakyti
Pagal sia lentele as turejau buti berniukas blink.gif
Atsakyti
As jau laukiu antro vaikelio nestuke.gif thumbup.gif Pagal lentele nesutapo nei kartelio tongue.gif Abi mergaites , nors lentele prognozavo berniukus lotuliukas.gif Bet mes visvien labai laimingi ir labai laukiam jau musu antra grazuole .Svarbiausia, kad vaikuciai sveiki butu smile.gif o mylesit baisiausiai kas na gimtu 2.gif nestuke.gif heart.gif
Atsakyti
atitiko, berniukas smile.gif
Atsakyti
Apkausa rodo vos ne pem ant pem, reiškias nlb patikima, puuuiku, turėsiu omenyje biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo WannaBeWithYou: 09 sausio 2013 - 23:10
Laukiuosi antro ir su abiem lentelė pasitvirtino. biggrin.gif
Atsakyti
Visi trys bernai turejo buti trim mergaitem lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 04 05, 07:16)
Visi trys bernai turejo buti trim mergaitem lotuliukas.gif

Man visos skaičiuoklės, lentelės, a la paskaičiavimai pagal kraują, liaudiški prietarai ir t.t. lyg susitarę rodė priešingai biggrin.gif
Atsakyti
Su pirma - atitiko, dabar gi žiūriu, kad turėčiau berniuko sulaukt smile.gif Tik labai jau juokinga, nes reiškia, kad bet kuri 31 metų moteris nuo sausio iki balandžio vien berniukus gimdys lotuliukas.gif mat ir prie sausio, ir prie vasario, ir prie kovo, ir prie balandžio - B raidės lotuliukas.gif
Atsakyti