Įkraunama...
Įkraunama...

Kinų lyties nustatymo lentelė

Apklausa: Ar pasitvirtino sios lenteles spejimas? (511 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Liusii @ 2009 12 29, 01:09)
nu mano abu vaikai sutapo  g.gif bet va antrasis tai gime per anksti 3 sav, tai jei butu gimes laiku tai lentele butu suklydusi  smile.gif

KAzkaip keistai cia susaket. Lenteles rodymai nepriklauso nuo to, kada gimdot, bet nuo pastojimo menesio
QUOTE(kuzyte @ 2009 12 29, 10:20)
gal kas gali paaiskint ar pastojimo menesi reikia ziuret nuo pirmos menesiniu dienos ar nuo ovuliacijos dienos? Man pirma mmm diena rugsejo 14, o O diena spalio 1 g.gif

Ne menesines, bet butent, kada buvo pradetas vaikas.
Atsakyti
mano dukra turejo but sunus, o sunus tapti dukra doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
aš tai kažkur esu skaičius ar laidą žiūrėjus, kad leliuko lytis visiškai priklauso nuo vyro genų, nes iš moters leliukas, kai jungiasi ląstelės pirmos, gauna X chomosoma, o iš tėvo arba X arba Y, ir kuri laimi tokia lytis ir būna g.gif bet vis tiek linksma. Aš dvynukų laukiuos tai žiūrėsim kas bus, pagal lentelę tai vyrukai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ag*: 29 gruodžio 2009 - 09:52
QUOTE(Ag* @ 2009 12 29, 10:52)
aš tai kažkur esu skaičius ar laidą žiūrėjus, kad leliuko lytis visiškai priklauso nuo vyro genų, nes iš moters leliukas, kai jungiasi ląstelės pirmos, gauna X chomosoma, o iš tėvo arba X arba Y, ir kuri laimi tokia lytis ir būna  g.gif  bet vis tiek linksma. Aš dvynukų laukiuos tai žiūrėsim kas bus, pagal lentelę tai vyrukai  biggrin.gif

Butent geras pavyzdys dvynukai smile.gif juk daznai gimsta skirtingu lyciu dvyniai. O pagal ta lentele turetu buti vienos smile.gif
Atsakyti
0 man abieju vyruku sutapo, o dabar rodo, kad bus mergyte lotuliukas.gif as tikesiu blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pagal lentelę turėčiau turėt 2 berniukus, o turiu 2 mergaites ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RESPECT... @ 2009 12 29, 11:06)
man irgi buvo gydytoja nustačiusi kad bus 80% mergaitė (man 29 sav. buvo), alia gi va gimė vyrukas bigsmile.gif

eina sau unsure.gif tai jauciu vyrukui paskui teko ruzavuose pataliukuose miegoti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pirmas nesutapo, antra sutapo 4u.gif
Atsakyti
Man rodo mergaite, ziuresim kaip bus rolleyes.gif Senesnese temuose kartais juokas ima kai mamos spelioja, o dabar jau matosi gimus vaikui kad nesutapo rolleyes.gif tikiuosi ir man nesutaps, bet ir mergyte mylesiu ne maziau wub.gif
Atsakyti
o man abu kartus sutapo pagal kalendoriu turejo gimti berniukai ,taip ir buvo -berniukai
Atsakyti
Manau, kad daug patikimesnė ši teorija:
Mokslo įrodyta, kad nors kūdikio lytiniai organai formuojasi antrame nėštumo mėnesyje, lytis būna nulemta jau pastojimo metu. Po to jau nebesvarbu kaip elgsis nėščioji, ką valgys ir į ką žiūrės – kūdikio lyties nebepakeisi. Vadinasi, visos „priemonės“, padedančios planuoti vaiko lytį, turi būti įgyvendinamos iki pastojimo.
Egzistuoja įvairūs lyties planavimo metodai, tačiau visi jie paremti vienu paprastu faktu – spermatozoido, o ne kiaušialąstės genetinė sudėtis nulemia kūdikio lytį. Priklausomai nuo to, kokios sudėties spermatozoidas (vyriška lytinė ląstelė) pirmasis apvaisins kiaušialąstę, tokia ir bus vaiko lytis.
Vyro sperma – tai X ir Y tipo spermatozoidų mišinys. Jie skiriasi ir savo savybėmis, ir elgesiu moters organizme, o dėl unikalių savybių dažnai vadinami ištvermingaisiais X ir greitaisiais Y. Ejakuliacijos metu jų santykis beveik vienodas, t.y. 50/50.

X – „ištvermingieji moteriškų genų nešėjai“
Šie ovalinės formos spermatozoidai santykinai lėtesni, stambesni ir atsparesni agresyviai makšties aplinkai, todėl gali išgyventi žymiai ilgiau. Paprastai išgyvena iki 3-5 parų. Jeigu norite mergaitės, kiaušialąstę turi apvaisinti X tipo spermatozoidas. Taigi, patartina mylėtis likus 4-3 dienoms iki ovuliacijos.

Y – „greitieji vyriškų genų nešėjai“
Šie apvalios formos spermatozoidai santykinai mažesni, su ilgesne uodega, todėl yra žymiai greitesni ir judresni. Tačiau jie labai neatsparūs agresyviai makšties aplinkai, todėl daugumoje atvejų neišgyvena ilgiau kaip 1-2 paras. Jeigu norite berniuko, kiaušialąstę turi apvaisinti Y tipo spermatozoidas. Mylėtis reikėtų ovuliacijos dieną ar dieną po jos.
Atsakyti
Su dukryte man nesutapo g.gif Su antruoju žiurėsim dar bet jaučiu, kad irgi pro šalį bus schmoll.gif
Atsakyti