Įkraunama...
Įkraunama...

Kinų lyties nustatymo lentelė

Apklausa: Ar pasitvirtino sios lenteles spejimas? (511 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
paskaciavau giminaiciams tj isejo kad brolis mergaite gimt turejo. Bet kitiem pasitvirtino. Na ten parasyta kad paklaida 10 proc. Tik va kitas klausimas kur 21 metai atkreipkit demesi beveik neimanoma berniuko
susilaukt kazkaip nerealiai atrodo.
Atsakyti
Man atitiko su abiem vaikais biggrin.gif bet nelabai tikiu tokiais dalykais.
Atsakyti

man atitinka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valaura: 14 gruodžio 2010 - 14:04
Man du leliukai atitiko,o trecias turejo but berniukas,bet gime mergyte.Na,bet pagal mano pupos elgesi,tai kaip du berniukai doh.gif
Atsakyti
man parode mergaite. ir nuojauta, kad bus mergaite. ziuresim kaip bus ax.gif
Atsakyti
mus atitiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tigriuke666 @ 2010 12 14, 12:45)
paskaciavau giminaiciams tj isejo kad brolis mergaite gimt turejo. Bet kitiem pasitvirtino. Na ten parasyta kad paklaida 10 proc. Tik va kitas klausimas kur 21 metai atkreipkit demesi beveik neimanoma berniuko
susilaukt kazkaip nerealiai atrodo.


pastojau 21 metu geguzes men. ir gime berniukas biggrin.gif nesamone ta lentele schmoll.gif
Atsakyti
neatitiko.. schmoll.gif
Atsakyti
Man atitiko smile.gif
Atsakyti
man su pirmu vaiku atitiko bet su antru dar nezinau, beto pastojau rugseji ir mano gimtadienie rugseji ,tai koki amziu ziuret ar kiek buvo iki gimimo dienos ar jau ziureti ta amziu kiek sukakt turi si menesi nes rodo skirtingai , jai ziuriu 23 tai mergaite, jai 24 tai berniukas g.gif
Atsakyti
na man su pirmu irgi sutapo 4u.gif berniukas smile.gif ziuresimkaip bus su antru g.gif nes sita lentele rodo berniuka,o kiti burtai su adata ir vestuviniu zieda mergyte biggrin.gif biggrin.gif tai lauksim kol gims ir bus aisku wub.gif 4u.gif
Atsakyti
pagal lentele man rodo mergaite, o pagal echo berniuka g.gif na bus matyt veliau kaip ir kas cia smile.gif
Atsakyti