Įkraunama...
Įkraunama...

Kinų lyties nustatymo lentelė

Apklausa: Ar pasitvirtino sios lenteles spejimas? (511 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Pagal sita nesutapo, turejo gimti berniukas, o gime dukrele. Bet kazkur SM forume maciau kita lentele, tai pagal ta sutapo bigsmile.gif
Atsakyti
sios lenteles patikimuma puikiai atspindi balsavimu rezultatai: beveik 50:50, nes tikimybe pataikyti buten tokia, juk variantai tik 2 galimi biggrin.gif
Atsakyti
Abu kartus sutapo smile.gif
Atsakyti
Pasitvirtino kad berniukas thumbup.gif
Atsakyti
Pirmas kartas nemelavo biggrin.gif ziuresim, kaip bus su antru ax.gif
Atsakyti
Na as dar nezinau kas bus daktare sake kad nemato, bet lentele rodo kad mergaite smile.gif bus matyti kaip bus wink.gif
Atsakyti
Man sutapo, bet siaip netikiu tokiais dalykais, sutapimas ir tiek. Pvz, pastojau 23 metu, gruodzio menesi, lentele rodo mergaite. Gime mergaite. O su manim patologiniam gulejo moteris kuriai irgi tiek pat metu buvo pastojimo metu ir pastojo ta pati menesi, bet pagimde berniuka smile.gif
Atsakyti
Man visos lenteles kurias bandziau rode kad gims mergyte, o istiesu gime berniukas, mano nuojauta tik manes neapgavo smile.gif
Atsakyti
atitiko abu vaikai biggrin.gif
Atsakyti
atitiko ir man 4u.gif
Atsakyti
rodo kad mergyte jei tai tiesa buciau lb laikminga o tj ko visos burejos man lyg susitarusios berniuka zadejo pimaji smile.gif
Atsakyti
na pas mane daktarai prognozuoja mergaite, cia lentele rodo kad bus berniukas. na nedaug jau liko esu 35 sav nescia tai greit paaiskes 4u.gif
Atsakyti