Įkraunama...
Įkraunama...

Kinų lyties nustatymo lentelė

Apklausa: Ar pasitvirtino sios lenteles spejimas? (511 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
sutapo smile.gif
Atsakyti
nesutapo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 09 02, 14:18)
Pagal mano mamos pastojimo metus, sutapo, nes as mergaite smile.gif Is viso pagal ta lentele budama 21 ji beveik neturejo sansu susilaukti berniuko blink.gif

Man rodo mergaite, mes su vyru ir labai norime mergaites, bet as nepasitikiu tokiomis lentelemis, juk nuo vyro priklauso vaiko lytis, o ne nuo moters. Geriau jau palauksiu, kada man echoskopas lyti parodys smile.gif

Ne visai teisingai ax.gif nuo vyro priklauso del spermiukiu vyrisku ir moterisku, tas tiesa...bet nuo moters taip pat gali priklausyti, ar tie tarkim vyriski spermiukai sugeba isgyventi iki apvaisinimo ar ne, o tai priklauso nuo moters pH, nuo gleiviu (per O jos palankesnes vyriskiems spermiukams, o pries ir po O mergaitiskiems, nes mergaitiski spermiukai yra istvermingesni. Cia yra atskira teorija, ir i ja pasigilinus, visai nesunku pabandyti "pasigaminti" berniuka ar mergaite)

Siaip mano pirmas sutapo, o dabar planuojam (remiantis ta X ir Y teorija) ir pagal lentele turetu buti mergaite ax.gif noreciau, kad taip ir butu bigsmile.gif
Atsakyti
Nesutapo.
Atsakyti
Pagal mano mama ir sutapo,o man rodo mergyte.Bet ir nuojauta turiu ,kad bus mergaite......laikas parodys :-)
Papildyta:
mano draugei ir sutapo :-)
Atsakyti
Man nesutapo, o ir nelogiska atrodo... Visos to paties amziaus moterys ta menesi gimdys tik viena lyti...?
Atsakyti
Na man tai sutapo smile.gif
Atsakyti
Na as dar nezinau ar sutampa,bet nedaug liko laukti kad suzinociau ax.gif Pagal echo LT ir UK berniukas,pagal sita lentele irgi berniukas ax.gif
Atsakyti
Man abu kartus sutapo biggrin.gif o trecia pamatysim 4u.gif
Atsakyti
Siap tai kiek teko matyti Kinu lyties nustatymo lenteliu, tai jos skiriasi g.gif

Pagal sita apoe pirma nieko negaliu pasakyti, nes pastojau budama 17, tokiu metu cia nera doh.gif , o dabar rodo berniuko, nors nedrasia, bet prognozuoja mergaite tongue.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, idomiai cia su ta lentele, pasirodo, jei netycia buciau norejus berniuko butu teke stengtis sausio menesi:) visa kita laika tik mergaites flirt.gif o ar pasiteisino, parasysiu kita savaitele, nes jau tureciau suzinoti lyti. nestuke.gif
Atsakyti
Nu pagal echo sako kad berniukas, o ten rodo mergaite. Tai tikriausiai nesutapo smile.gif
Atsakyti