Įkraunama...
Įkraunama...

Kinų lyties nustatymo lentelė

Apklausa: Ar pasitvirtino sios lenteles spejimas? (511 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
nesutapo schmoll.gif
Atsakyti
Na, man sutapo, bet tik sutapimu ir tepavadinciau toki kalendoriu.
Kazkaip nerealu, kad visos vienodo amziaus moterys ta pati menesi pradejusios vaikelius, susilauktu tos pacios lyties leliaus biggrin.gif O vyras ne prie ko isvis bigsmile.gif ?
Atsakyti
nesutapo 4u.gif
Atsakyti
pirmoji, sutapo idomu ar sutaps su antru g.gif smile.gif
Atsakyti
sutapo smile.gif bet vistiek manau ad nsmn cia biggrin.gif geriausiai vaikelio nujaucia pacios mamos smile.gif vos suzinojau kad laukiuosi (7sav) iskart sakiau kad bus berniukas biggrin.gif
Atsakyti
su vienu atitinka su kitu ne g.gif
Atsakyti
Pagal mano mamos pastojimo metus, sutapo, nes as mergaite smile.gif Is viso pagal ta lentele budama 21 ji beveik neturejo sansu susilaukti berniuko blink.gif

Man rodo mergaite, mes su vyru ir labai norime mergaites, bet as nepasitikiu tokiomis lentelemis, juk nuo vyro priklauso vaiko lytis, o ne nuo moters. Geriau jau palauksiu, kada man echoskopas lyti parodys smile.gif
Atsakyti
Nesutampa man pagal dabartinius spejimus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(astuliuke @ 2010 03 24, 14:42)
su dukryte sutapo, ziuresim kaip bus dabar - pranasauja berniuka be prosvaisciu mergytei  smile.gif


pagal gydytojus antras - berniukas wub.gif vadinasi sutapo thumbup.gif
Atsakyti
Abu vaikai sutapo smile.gif
Atsakyti
NA SU MANO ABIEM SUNELIAIS SUTAMO VISKAS AS DABA LABAI MERGAITES NORIU nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(ugzzy @ 2010 09 04, 23:52)
Abu vaikai sutapo smile.gif

abu vaikai sutapo smile.gif
Atsakyti