Įkraunama...
Įkraunama...

Kinų lyties nustatymo lentelė

Apklausa: Ar pasitvirtino sios lenteles spejimas? (511 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Man su suneliu atitiko, bet manau, kad cia paprasciausias sutapimas mirksiukas.gif
Atsakyti
Nerealu, tikrai pataike bigsmile.gif

Bus tikras bernas smile.gif
Atsakyti
pirmam sake kad mergaite - gime berniukas, antram pranasauja berniuka - laikas parodys. smile.gif
Atsakyti
[quote=irmule*,2010 08 03, 10:24]
Nerealu, tikrai pataike bigsmile.gif

Pataikė ir man, nors visos kitos lentelės rodė priešingai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indare: 03 rugpjūčio 2010 - 11:21
Sveikos 4u.gif
O man su pirmu nestumu neatitiko, pagal lentele turetu buti berniukas o turime nuostabia dukryte thumbup.gif Dabar irgi rodo berniuka, tai ziuresim kas bus mirksiukas.gif
Atsakyti
man taip pat su 1 pataike lotuliukas.gif
o va kaip bus su 2? rodo kad berniukas g.gif tik dar reik pagamint lotuliukas.gif
Atsakyti
Pirmoji žinutė, ir aa.. nepavyko nustatyti lyties kūdikėlio....nes man nėra 18. verysad.gif jei būčiau 18, tai apsidžiaugtų partneris - nes lentelė sako kad berniukas. biggrin.gif
Atsakyti
Su pimu vaiku pataike, a vat antras sako kad bus berniukas, nu tada as laaaaabai laukiu kad pasitvirtintu biggrin.gif
Atsakyti
Pasitvirtino, mergaite smile.gif
Atsakyti
Man sutapo ax.gif
Atsakyti
Pirmas nesutapo, gime flirt.gif . Jei ir antras nesutaps, nesupyksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
dariau mergaite ir esu 100% isitikinus, kad taip ir yra, nors vyras sake lentele rodo berniuka, jis dar nepraranda vilties biggrin.gif , naivuolis
Papildyta:
mano draugei sutapo
Atsakyti