Įkraunama...
Įkraunama...

Pranašingi sapnai

spnuoju gana daznai.tiesa nieko rimto-kad nagas nuluzo kad su mama apsipirkti eisiu ar kad siuntini pastu gausiu
Atsakyti
As labai retai sapnuoju, praktiskai niekados, o jei kada ir susapnuoju, retai buna kazkas pranasingo. verysad.gif
Atsakyti
yra kartą išsipildę...
Atsakyti
Sapnuoju kasnakt, net neisivaizduoju miego be sapnu, seniau domedavausi, stebedavau, dabar kazkaip nebenagrineju ju, nors gal ir vertetu. g.gif
Atsakyti
mano mociute labai daznai sapnuoja pranasingus, pavyzdziui susapnavo mano atsiradima blush2.gif sake sapnavo, kad viscike issirito gruodzio menesi lotuliukas.gif mama dar nezinojo, kad nescia, o mociute jau susapnavo mano gimima blush2.gif gimiau butent gruodi rolleyes.gif
Atsakyti
As sapnuoju labai daznai. Ryte viska kuo puikiausiai atsimenu, o veliau uzmirstu. Turiu namuose dar labai seniai mokykloje drauges padovanota sapninika. Bet retokiai i ji pazvelgiu. Buna, kad kartais, ka susapnuoju, issipildo. Pvz, sapnavau kad buvau susitikusi su seniai matyta drauge, o ji eme kita diena ir paskambino smile.gif
Atsakyti
as sapnavau kad mire mano sunus,po puses metu taip ir atsitiko..
Atsakyti
Mane labai daznai aplanko keisti sapnai.. blink.gif
Vienas ju pries pora naktu: sapnavau, kad mane paeme ikaite ir perpjove kakla ir riesus - ne taip kad numircau nukraujavusi, bet kad nukraujuociau tiek kad nusilpciau ir nepabegciau - tai ir sedejau sapne nuleidusi galva ir is kaklo varvejo kraujas ir rinkosi i balute po kojomis..
Kraujas sapne velniskai nemalonu, bet reiksmes interneto sapnininkuose tokios ivairios ir keistos, kad ne velnio nebeaisku ka sis sapnas norejo man pasakyti..
Gal kas sapnavote panasiu sapnu ir pastebejote po to ka jie norejo jums pranesti? Buciau lbai dekinga je kas pasidalintu savo patirtimi.. 4u.gif
O sia nakti sapnavau maldas.. kd daugybe zmoniu plauke per vandeni savadarbiais plaustukais, kazkur tai melstis, ir plaukdami jau meldesi, ir as tame tarpe kartu su kitais plaukiau ir meldziausi... g.gif isvis keista...
Atsakyti
Man net nejauku pradeda darytis,susapnuoju daugelio pazystamu zmoniu mirtis,net nezinau ar jie serga,o sapnuoju ju laidotuves,po neilgo laiko suzinau ,kad tai atsitiko.Ir siaip sapnuose manes mire zmones daznai praso kokia info perduoti ju artimiesiems.Baugus man tokie sapnai.
Atsakyti
Anksčiau kažkaip dažniau sapnuodavau pranašiškus sapnus, dabar jau rečiau. Tie sapnai buvo daugiau susiję su baimėmis, pvz atsakinėjimo baimė prieš visą klasę ir pan.. Dažnai būdavo, kad jei jau susapnuoju tai ta pačia diena ir įvyksta viskas.
Atsakyti
sapnuoju gal ne kas nakti, bet per nakti keleta sapnu, kartais pasikartoja, arba buna sapno tesinys smile.gif , jei geras sapnas tai nieko, bet kaip ir kitos rase baisu sapnuoti artimuju, draugu mirtis, kokias nelaimes, aciu dievui, kad maniskiai nepranasingi ir neissipildo, atsibundu ir galvoju, gerai kad tai buvo sapnas...esu sapnavusi idomiu tokiu sapnu, spalvotu....isimintini, kad esu sapnavusi pasaulio pabaiga berods 2 kartus, labai realu kad ateiviai pagrobe, baisu buvo swoon.gif
Atsakyti
Rudens pradzioje susapnavau,jog nusipirkau juoda suknia,ir atejo mama ir paprase atiduot,atidaviau....ta pati ryta skambinu mamai ,pasikalbet,aisku ne apie mano sapna...Man mama ir pradeda pasakot jog sianakt sapnavusi,jopg pabudo ant kapo apkrauta gelemis... Pradejau ja ramint,bet paciai sirdis liko nerami.Pries gera savaite Ja palaidojau,butent i ta vieta kurioje ji pabudo sapne,pas artima zmogu.
Atsakyti