Įkraunama...
Įkraunama...

Pranašingi sapnai

QUOTE(pipsė @ 2009 07 07, 10:31)
Senokai sapnavau jau šį sapną (preiš kokius 1,5 metų), bet vis dar prisimenu. Įtariau,kad vyras turi meilužę. Ir vieną naktį aš ją susapnuoju: Ilgi šviesųs plaukai, apvalutė, ilgi lakuoti nagai.  Ir matai kaip ji eina (mačiau tik iš nugaros). Sapnavau ir vardą,bet pabudus jis išgaravo...  Neilgai laukiau kol šis sapnas pasitvirtino...

SIAUBAS,VA KĄ DARO MOERIŠKA INTUICIJA .
Papildyta:
QUOTE(Genovaite 121 @ 2009 07 19, 13:56)
Sveikos merginos,
Gal kas galetu man paaiskinti sapnus?Sapnuoju kiniecius ar panasios tautos zmones,kad toje salyje plaukiu laivu,turiu nama,einu apsipirkti i turgu,matau juos vaziuojancius dviraciais ir t.t.Apie Kinija tikrai negalvoju ir nieko bendro su ta salim neturiu.Sapnai ryskus,pasikartojantys.Ka tai galetu reiksti?
Is anksto dekoju.

Na jei netiki kitias gyvenimais tada nežinau,bet manau,kad praeitame gyvenime tu gyvenai kinijoje,todėl dabar tai sapnuoji,per tv vienas extrasensas taip sakė.
Atsakyti
Sveikutės, su sapnais ir man buvo vienas keistas nutikimas. Sapnuoju, kad einu tikrintis pašto i dėžutę, o ten toks diiidelis storas vokas. Atplėšus paaiškėjo kad laimėjau loterijoje ( joje ištikro dalyvavau, siunciau išspręstą kryžiažodį). Iš ryto sapną papasakojau vyrui, pasijuokėm, kad nė karto nieko nesu niekur laimėjusi.
Nu ka, dienos bėgyje, jau pamiršus apie sapną einu pasiimt pašto, pradarau ir kojos nutirpo - viduj diiidelis storas vokas, iš adreso ir taip jau aisku kad laimėjau toj loterijoje. Prizas buvo knyga "Kinologija". Kažkas nerealaus. Vyras sako būčiau net nepatikėjęs jei būtume nepakalbėję. Nu būna keistenybių visokių gyvenime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SAMOGITIJA @ 2009 07 20, 12:24)
Sveikutės, su sapnais ir man buvo vienas keistas nutikimas. Sapnuoju, kad einu tikrintis pašto i dėžutę, o ten toks diiidelis storas vokas. Atplėšus paaiškėjo kad laimėjau loterijoje ( joje ištikro dalyvavau, siunciau išspręstą kryžiažodį). Iš ryto sapną papasakojau vyrui, pasijuokėm, kad nė karto nieko nesu niekur laimėjusi.
Nu ka, dienos bėgyje, jau pamiršus apie sapną einu pasiimt pašto, pradarau ir kojos nutirpo - viduj diiidelis storas vokas, iš adreso ir taip jau aisku kad laimėjau toj loterijoje. Prizas buvo knyga "Kinologija". Kažkas nerealaus. Vyras sako būčiau net nepatikėjęs jei būtume nepakalbėję. Nu būna keistenybių visokių gyvenime  smile.gif

Geras doh.gif Būna taip,smagiai čia ;]
Atsakyti
Uojai kiek pranasingu sapnu esu susapnavus....
Atsakyti
QUOTE(svajunė @ 2009 07 19, 15:30)
mano tetai panasiai buvo,vis sapnuodavo savo pirma meile,o po sapnu tu jai nuolat nesisekdavo,nu mirciu tai nebudavo,bet siaip visokios nelaimes lydedavo.tai kai dar po keliu metu sutiko ta savo pirmaja meile,ir ta atgijusi meile juos galutinai suvede,baigesi jos visos nelaimes


Šituo patarimu neįmanoma pasinaudoti lotuliukas.gif
Tiek aš, tiek klasiokas - abu turim šeimas ir jau abiejų vaikiai po kiemą bėgioja...
Gal kokiam kitam gyvenime pavyks sueiti į porą.
Atsakyti
Esu sapnavus pranašingų sapnų, atsikeliu ryte ir žinau ar sapnas išsipildys ar ne. Na visokių sapnų buvo tiek gerų, tiek nelabai. Paskutinis dar neišsipildė, tai kai jau išsipildys papasakosiu daugiau, kol kas laukiu smile.gif
Kol buvau netekėjus, esu sapnavusi draugą (dabar jau buvusį) su kita, net mačiau aiškiai sapne kaip ji atrodo. Ir jaučiau, kad yra kita mergina, net sapnuot nereikėjo, tai tik patvirtino nuojautą. Na, kiek vėliau paaiškėjo, kad ta kita buvo ir pamačius ją nuotraukoje iškart supratau, kad tai ji. Bet viskas kaip sakoma gyvenime šiaip sau nevyksta, visi gaunam pamokas, kurias reikia išmokti, kad situacija vėl nepasikartotų smile.gif Kaip ten bebūtų viskas tik į gera wink.gif Tai ir vyrui sakiau prieš vestuves, kad nuo manęs negalės nieko nuslėpti, nes viską susapnuoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lauriut_ @ 2009 07 07, 15:54)
Jau kelintą naktį iš eilės sapnuoju, jog kosėju kraujais... unsure.gif Tikiuosi, tai nieko nereiškia. ax.gif  O dar prieš dešimt minučių paukštis atkakliai draskė langą nagais ir snapu. Vos pavyko nuvyti doh.gif
Bandysiu užsiimti saviįtaiga, kad dar neužsiciklinčiau ant ko nors blogo. Paskui dar prisikalbėsiu unsure.gif

turetum rimciau ziureti i savo sveikata,o paukscio barbenimas i langa,tai dar daugau patvirtina,kad gausi bloga arba gera zinia,ar dar nieko neivyko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajunė: 22 liepos 2009 - 20:02
Daznai nakti susapnuoti sapnai issipildo ta pacia diena.O karta susapnavau dienos eiga iki pietu,net pradejau bijot kai viskas pradejo kartotis kaip sapne.Savo skyrybas irgi susapnavau :ejom su vyru gatve ir musu vestuviniai ziedai virto siaudais,mes juos pertraukem ir nuejom i skirtingas puses...
Atsakyti
sapnavau, kad palei tėvų namą nutiesti bėgiai ir jie veda tiesiai į namus... nu ir ką ? tie bėgiai atvedė man vyrą (šilumvežio mašinistą...) . šiandien sueina vienuolika metų...
Atsakyti
sveikutes, ka reiskia kai sapnuoji, kad savo augintini (sapne labai riebu ir dideli) duodi kazkam pasaugoti/pasirupinti juo?
Atsakyti
Neperseniausiai sapnavau,kad su anyta puošėm kalėdų eglutę, aš norėjau puošti auksinę eglutę,bet anyta pasakė,kad jai gražesnė juoda eglutė ir ją papuošė, taip pat apsirengus buvo juodu kostiumėliu.Po šio sapno praėjus 3 dienoms mirė anytos močiutė unsure.gif
Atsakyti
Sapne pamaciau DIDELI DIDELI KUMPI:sviezia,blizganti mesos gabala per visa regejimo lauka....Savaites begyje po sapno man ivyko persileidimas....
Atsakyti