Įkraunama...
Įkraunama...

Pranašingi sapnai

Nu dėl Froido, tai dar galima būtų pasiginčyti mirksiukas.gif ....Man labiau patinka Jungo traktavimas...
Tačiau nereikia pamiršti, jog kiekvienas dar turime savo sapnų mitologiją, kuri veikia būtent mums neginčyjamai.
Vanduo - permainos, pasikeitimai. Ir čia labai svarbu detalės: švarus, nešvarus, krantai matosi, ne ir pan.
Atsakyti
senokai jau sapnavau tokį sapną, bet iki šiol įstrigęs... sapnavau savo pačios gimdymą namie, po sekundės, nežinia kaip, vaikas mano rankose atsidūrė, po akimirkos, mes abu atsidūrėm vonioj, padėjau vaiką ant plačios palangės ir jis nukrito doh.gif pribėgau, pakėliau, nusinešiau į kambarį, atsigulėm į lovą ir iš kažkur atsirado mano draugas, apkabino mus ir taip gulėjom lovoj... atsikėliau ir pagalvojau "na, ir nesąmonė!"
Atsakyti
QUOTE(jolitka @ 2009 04 15, 13:17)
laba, kag zinote ka galetu reiksti, jei kiekviena nakti mane sapnuoja vis kiti bendradarbiai?


na, jie taves tur but nori. jokios ezoterikos cia nera
Atsakyti
As pries dideles nelaimes susapnuoju mirusi seneli.Jau ne viena karta taip yra buve.Jei sapnuoju iskrentancius dantis-butinai kas nors mirsta. verysad.gif
Atsakyti
sveikos, 4u.gif gal kas papasakos ką mano sapnas reiškia:
vaikštom mudu su vyru ir iš paskos gyvatė šliaužia, bet MB tarsi nė nemato, tik į mane vis kėsinasi ir taip vis einam . Manovyras nereaguoja, nieko nesako ar pn. Gyvatė pritaikius progą įsikabino man į kairę koja - į blauzdą ir visu kūnu prisispaudė man prie kojos iki kulno, aš pasilipus buvau lyg ir ant batų dėžės apsikabinus durų staktą ar pan. klykiau, nes beproto skaudėjo, (MB nepuolė man padėt) pabudau nuo to svo klyksmo (tikriausia rėkiau ir šiaip, nes kai atsimerkiau vyras į mane atsisukęs pažiūrėjo...
Atsakyti
Man taip kartais buna, nezinau kaip pavadinti tuos sapnus, bet juos lydi ypatingas jausmas, kazkokia aura. Sapnuoju zmones, paskui issiaiskinu, kad sapnavau ju mintis ar poelgius, ar jausmus(pvz mano uosviene sukreizejo ir plastine operacija pasidare plus svorio numete. Nieko as nezinojau, vyras irgi, dvi dienas pries operacija sapnuoju ja, kad ji atjaunejus ir sukudus, tik is sypsenos atpazinau). Kitas atvejis, sapnavau savo vyro dvasini mokytoja, kad jam skauda, jis verkia. Vyra priverciau jam paskambint ir paklaust, ar viskas gerai - ir is tikro, sveikata buvo suslubavus. Arba: sapnuoju savo gera drauga, kad jis su kazkokia mergina uzia (ne savo). Kita diena pasakiau, o jis sako -taip, sapnavau save su savo gero draugo zmona, jauciuosi sitaip kaltas. Nu vienzo.. ne tragedijas sapnuoju ar siaip kosmosa, bet tikrus zmones ir beveik tikrus ivykius ir visada TAS jausmas lydi sapnuose. Tokiu sapnu buvo labai daug, tiesiog ne visada galiu "patikrint", teisybe ar ne, nes daznai sapnuoju zmones, kurie man buvo brangus, bet rysio jokio nebepalaikau. Tai kas cia man dabar? Raganaut tinkama esu? smile.gif Man tai visiskai nepatinka, nes visai nenoriu galeti isibrauti i zmoniu asmenini gyvenima.

Nezinau, cia i tema ar ne, bet man nei viena bureja niekad tiesos apie ateiti negaledavo pasakyt. Eidavau visada su draugemis, "ant bajerio", apie praeiti dar kazka i tema, o apie ateiti isvis pievos budavo. O draugem pildydavosi kaip pagal scenariju. Viena bureja yra kazkada pasakius, neva mano aura tokia stipri, kad jos negali manes isskaityti. As aisku visa sita pasakomis palaikiau, mazdaug svaigsta moterele ir reputacija saugo.
Gal patartu/pakonsultuotu kas ismanantis? Visiskai nenoriu sio jausmo tureti, kas tai- tiesiog sutapimai? Ar kazkas, i ka reiktu atkreipti demesi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laksmi: 06 birželio 2009 - 14:42
Prisapnuodavau, paskui ir smulkmenos atsigamindavo.
O šian bijau kad nebūtų pranašiškas, nes mušiau vieną forumo (ne SM) dalyvę, Na taip iš širdies tvatijau, taip vanojau ir vis kartojau "ką tu pasakei?Ką tu pasakei?" lotuliukas.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Žiauru.
Atsakyti
Prieš porą metų sapnavau savo krikštatėvį. Sapnuoju, kad važiuoju su mama autobusu ir pamatau jį. dėdė sėdi toks jaunutis, apsirengęs kareiviška uniforma. aš sakau mamai: "žiūrėk, čia juk Gintas!"(dėdės vardas) prišokau prie jo linksma visa tokia... klausinėju, kur važiuoja, ką čia veikia... o jis sėdi, tyli, atrodo net nemato manęs.
Kitą rytą sužinojau, kad dėdė mirė. Ko gero, tą naktį užsuko su manim atsisveikint. Beje, su juo aš mačiaus likus porai mėnesių iki jo mirties. kartu praleidom vakarą-žiūrėjom nuotraukas ir dauguma buvo iš tų laikų, kai jis tarnavo kariuomenėj...
Atsakyti
Taip,aš esu sapnavusi keletą sapnų,kurie išsipildė.
O kartą buvo tokia savaitė,kai sapnuodavau ir viską aiškiai atsimindavau,ir kažkas iš tų mano sapnų išsipildydavo thumbup.gif
Atsakyti
O ka galetu reiksti pastaruoju metu daznai sapnuojami medziai? Dazniausiai tai azuolai arba berzai... g.gif Ir taip isimintinai ir ryskiai sapnuoju butent tu medziu kamienus.. Matau ar tai baltus berzu kamienus kokioje nors tankioje berzu giraiteje, arba tvirtus azuolu kamienus.. Niekada neteko sapnuoti nieko panasaus, o paskutiniu metu daznai aplanko butent sapnai apie medzius.. blush2.gif
Gal galite paaiskinti... Acius.. ax.gif
Atsakyti
Noreciau patarimo gal kas numano sapnus ir domisi mistineis reiskineis?jieskau pagalbos i pastovei pasikartojanti 2met.sapna darosi nejauku kai sapnas vis kartojasi o,as negaliu jo suprasti g.gif
Atsakyti
Mano buves vyras mires jau 4met.Mirtis nebuvo netiketa jos jau laukeme nes labai sunkei sirgo ir labai kankinosi.Taigi po mirties zinoma buvo labai sunku,bet laikui begant skausmas atlegsta ir gyvenimas tesesi smile.gif
Na sugrysiu prie sapno.Sapne jis visada gryzta pas mane ir prabudusi nie kaip nesuprantu kaip jis gali gryzti jai yra mires.Ir taip du metai tas pats sapnas.Na su juo mirtimi jau senai susitaikiau kuriu nauja seima ir i praeiti stengiuosi negryzti svarbu eiti i prieki.Gal kas galetu paaiskinti ka galetu reiksti sis sapnas? g.gif
Atsakyti