Įkraunama...
Įkraunama...

Pranašingi sapnai

QUOTE(no-feelings @ 2009 03 01, 19:44)
Hm...o as siandien sapnavau, kad raunu plaukus vienai panelei. Tiesa pasakius realiai gyvenime nemegstu jos ir sapne jai roviau plaukus, nes ji man ten kazka blogo padare. Bet svarbiausia, kad as jai juos roviau, bet ji lyg niekur nieko. Ka tai galetu reiksti? smile.gif


Ta panelė, kurios nemėgsti, yra tavo ta dalis, kurios nenori pripažinti.
Atsakyti
Ojej...na gal ir tiesa g.gif
Aciu beje wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo no-feelings: 01 kovo 2009 - 20:00
QUOTE(no-feelings @ 2009 03 01, 20:00)
Ojej...na gal ir tiesa  g.gif
Aciu beje wink.gif


Siūlau pasvarstyti, kas joje tau labai nepatinka. Tai, ką labiausiai pastebime kituose, paprastai turim ir patys, tik labai nenorim sau pripažinti...
Atsakyti
QUOTE(torpeda @ 2009 03 01, 19:17)
Manu, kad labai teisingas traktavimas  drinks_cheers.gif


nu iš kur jūs imat tokius traktavimus? lotuliukas.gif Galiu pasakyt, kad viskas kaip tik priešingai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gryda @ 2009 03 01, 20:33)
nu iš kur jūs imat tokius traktavimus?  lotuliukas.gif  Galiu pasakyt, kad viskas kaip tik priešingai  thumbup.gif


Na, argi viešai prisipažinsi mirksiukas.gif Aišku, Froidas gali ir klysti smile.gif
Atsakyti
O as is savo sapnu galiu jau beveik tiksliai nuspeti barnius su vyru. Na mes abu tokie oziai, tai barniai tarp musu kyla periodiskai ir jie emociskai labai sekinantys. Tai dar iki barnio, kai tarp musu vyrauja meile ir darna ir harmonija, pradedu sapnuoti negerus sapnus: vandens telkinius (reiskia asaras), zalia mesa, kudikius (negeri sapnai). Ir jau zinau kad kazkas negero link musu ateina doh.gif . Bandziau visokiais budais vengti konfliktiniu situaciju po tokiu sapnu, bet deja.... Jei ne as tai vyras isprovokuoja konflikta. Na susipykstam, susitaikom ir vel ramu. Ir toki dalyka jau ne pirma karta pastebiu. Aisku, dabar pasakysit kad pati save programuoju blogomis mintimis. Bet as tikrai bandziau ir bandau su tuo kovoti, nekreipti demesio i tuos sapnus. Deja, praktika parode kad tas neimanoma verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2009 03 02, 12:15)
O as is savo sapnu galiu jau beveik tiksliai nuspeti barnius su vyru. Na mes abu tokie oziai, tai barniai tarp musu kyla periodiskai ir jie emociskai labai sekinantys. Tai dar iki barnio, kai tarp musu vyrauja meile ir darna ir harmonija, pradedu sapnuoti negerus sapnus: vandens telkinius (reiskia asaras), zalia mesa, kudikius (negeri sapnai). Ir jau zinau kad kazkas negero link musu ateina  doh.gif . Bandziau visokiais budais vengti konfliktiniu situaciju po tokiu sapnu, bet deja.... Jei ne as tai vyras isprovokuoja konflikta. Na susipykstam, susitaikom ir vel ramu. Ir toki dalyka jau ne pirma karta pastebiu. Aisku, dabar pasakysit kad pati save programuoju blogomis mintimis. Bet as tikrai bandziau ir bandau su tuo kovoti, nekreipti demesio i tuos sapnus. Deja, praktika parode kad tas neimanoma  verysad.gif .


Sapnai čia niekuo dėti, nes juos siunčia tavo pasąmonė. Gal visgi vertėtų kažką daryti santykiuose su vyru? Penkiolikti metai gyvenu su vyru ir nesuprantu, dėl ko žmonės riejasi.
Atsakyti
As pries 4 metus sapnavau jezu, lipanti is karsto kruvina kakta , tiesianti i mane ranka ir sakanti, kad man turi kaip ka svarbaus pasakyt... Gaila, kad jo issigandus pabegau... O gal kas nors man galetu paaiskint jo reiksme? Ar suprasti tiesiogiai? g.gif
Atsakyti
Šiandien sapnavau keistą sapną unsure.gif Kad esu ant kalno, šale upė, ir į krantą iššoko delfinas, o aš jį gelbėju g.gif net bėgu pas žvėjus prašyti žuvies jam huh.gif Na, tada kažkaip delfinas atsiranda upej (išgelbėtas). Bet užtad jo vietoj atsiranda undinė, kuria irgi tenka gelbėt wacko.gif Tai nežinau kaip tai suprast... verysad.gif
Atsakyti
o ka reiskia jura, labai ja daznai sapnuoju.... tao banguota , tai suria, tai ramia zydra ir t.t.
Atsakyti
laba, kag zinote ka galetu reiksti, jei kiekviena nakti mane sapnuoja vis kiti bendradarbiai?
Atsakyti
As tik pasidalinsiu tokia patirtimi...
Mano mama puse metu sapnavo keistus sapnus - juras, vandenynus. Labai daznai tai sapnuodavo. Sapnuodavo zeme, darzus ir pan.
As asmeniskai sapnavau tuos jau liaudyje vadinamus krintancius dantis.
Sitie sapnai (ypac mamai) jau is anksti pranasavo didele nelaime. verysad.gif

Pasirodo, kazkaip viskas yra surista...
Atsakyti