Įkraunama...
Įkraunama...

Pranašingi sapnai

QUOTE(lanaa @ 2009 02 28, 11:00)
jei tai butu netiesa, puse mano giminaiciu ir draugu nebutu ismire  smile.gif panasu, kad ner vienos tiesos  tongue.gif


Reikėtų pripažinti, kad simboliai negali būti visiems vienodi...Tarkim, man katė sapne visuomet reiškia nemalonumus. Būna, kad net pabudus iš konteksto suprantu, su kokiu žmogumi tai susiję. O va viena moteris pasakojo, kad jai susapnuoti katę reiškė nėštumą.

"Gal mergaites zinot ka reiskia sapnuoti labai purvina vonia ir tualeta?
As bandziau juos sveisti bandziau bet niekaip man jie neissivale"

Sirenita, vonia- tai yra mūsų vidinė švara. (Klausau dabar R.Banienės paskaitų apie sapnus. ) Jei ten nešvaru, vadinasi, tavo viduje yra noras valytis. O tualetas- tai tai, ką mes tenai paliekame. O paliekame tai, kas yra mums nereikalinga.
Apibendrinčiau taip: viduje turi poreikį valytis ir atsisakyti to, kas tavyje yra pasenę ir jau nebetarnauja.
Papildyta:
QUOTE(gaika78 @ 2009 02 27, 20:16)
Esu sapnavus.Labiausiai įsiminė,kai sapnavau tokį namą,prie namo senovinį suolą riestom kojom,o aš stoviu kieme.Pakeliu akis aukštyn,o virš mano galvos skrenda daug gandrų - bet tiek daug,kad per sparnus dangaus nesimato - balta balta ir neaukštai.O žeme eina pulkai kažkokių baltų žvėriukų - ar kiaunių,ar šermuonėlių,nežinau,bet irgi tiek,kad per juos žemės nebesimato.Eina,glaustosi apie kojas,o man gera gera širdy.Po kiek laiko nusipirkom butą tam name,yra ir senovinis suolas,ir leliuką gandrai atnešė,bet tų gyvuliukų reikšmės dar nežinau.Dar esu savo vaiką sapnavus - tokį raudonžandį su raudonai - baltai dryžuotais marškinukais,labai smagiai krykštaujantį.Kai pusmetinukas buvo,buvo tiksliai toks,kaip sapnavau,ir marškinukus tokius turėjo.


Man šis sapnas panašus į kompensacinį sapną, t.y., sapnuoji tai, ko neturi, bet norėtum turėti... g.gif
Gandrai- tai motinystė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 28 vasario 2009 - 18:22
QUOTE(vaižgantė @ 2009 02 28, 18:24)


"Gal mergaites zinot ka reiskia sapnuoti labai purvina vonia ir tualeta?
As bandziau juos sveisti bandziau bet niekaip man jie neissivale"

Sirenita, vonia- tai yra mūsų vidinė švara. (Klausau dabar R.Banienės paskaitų apie sapnus. ) Jei ten nešvaru, vadinasi, tavo viduje yra noras valytis. O tualetas- tai tai, ką mes tenai paliekame. O paliekame tai, kas yra mums nereikalinga.
Apibendrinčiau taip: viduje turi poreikį valytis ir atsisakyti to, kas tavyje yra pasenę ir jau nebetarnauja.
Papildyta:
Man šis sapnas panašus į kompensacinį sapną, t.y., sapnuoji tai, ko neturi, bet norėtum turėti...  g.gif


Aciu tau labai uz issamu atsakyma... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sirenita @ 2009 02 28, 19:41)
Aciu tau labai uz issamu atsakyma... drinks_cheers.gif


Prašom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 02 28, 18:24)
Man šis sapnas panašus į kompensacinį sapną, t.y., sapnuoji tai, ko neturi, bet norėtum turėti...  g.gif
Gandrai- tai motinystė.


Ir nuo manęs ačiū.Tik labai įdomu,ką tos kiaunės ar šermuonėliai reiškia g.gif .Niekur atsakymo nerandu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaika78: 28 vasario 2009 - 22:52
Sveikos 4u.gif mano klausimas ne apie sapną, bet iri apie simboliką, tiesiog nežinojau, kur kitur paklausti. Mano draugė šiandien rado raktus nuo bažnyčios vartų bigsmile.gif Manau tai turėtų turėt kažkokią simbolinę reikšmę, interpretaciją, bet neįsivaizduoju -kokią? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2009 02 28, 22:55)
Sveikos  4u.gif  mano klausimas ne apie sapną, bet iri apie simboliką, tiesiog nežinojau, kur kitur paklausti. Mano draugė šiandien rado raktus nuo bažnyčios vartų  bigsmile.gif  Manau tai turėtų turėt kažkokią simbolinę reikšmę, interpretaciją, bet neįsivaizduoju -kokią?  g.gif


Mano nuomone,bažnyčia susijus su dvasingumu, su dvasinio kelio pasirinkimu. Gauti raktus- pasirinkti savo kelią.
Tačiau R.Banienės knygoje "Sapnų takais" teigiama, kad "Bažnyčia- idealai, atitrūkimas nuo tikrovės, šventi jausmai; kartais ir negatyvus simbolis, reiškiantis sunkius vidinius išgyvenimus, troškimą išpirkti kaltes."
Visgi reikėtų neužmiršti, kad tas pats simbolis kiekvienam žmogui , priklausomai nuo jo įsitikinimų, gali reikšti ką kita. Tarkim, aš būnu patenkinta, kai sapnuoju bažnyčią, laikomas mišias, kunigus.
"Raktai- paslaptys, pernelyg didelis užsisklendimas; problemas sapnuotojas linkęs spręsti stereotipiniais, įprastais metodais. " (R.Banienė)

Siūlau dar čia pasižiūrėti- http://www.dreammood...reamdictionary/ (labai neblogas sapnų simbolių žodynėlis).
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 03 01, 12:49)
Mano nuomone,bažnyčia susijus su dvasingumu, su dvasinio kelio pasirinkimu.
Siūlau dar čia pasižiūrėti- http://www.dreammood...reamdictionary/ (labai neblogas sapnų simbolių žodynėlis).


labai ačiū 4u.gif

ta proga dar noriu pasiklausti, ką reiškia sapne rasti monetų? sapnavau, kad kur einu, vis randu metalinių centų, litų, ir vis renku. Kažkas paklausė "kiek tu jau jų radai?" o aš sakau "jau koks 10 litų susidarys, bet aš nemažai ir pamečiau" g.gif
ir dar sapnavau mokyklą, klasės draugus (mokyklą baigusi jau tikrai seniai), kad vyksta kažkoks pirmokų koncertas, kad per pertrauką sėdim ir laukiam pamokų. Ir aš pasižiūriu į tvarkaraštį, kad kita pamoka -matematika, ir baisiai nenoriu ten eit, nes daug pamokų praleista, daug prastų pažymių prisirinkta, ir mokytoja nepatinka schmoll.gif ir staiga prisimenu, kad neprivalau būt mokykloj, nes sergu plaučių uždegimu (tikrai dabar sergu), ir išeinu namo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kusachius: 01 kovo 2009 - 15:58
Labas. Šiąnakt grybavau, tiksliau - mačiau grybus, bet jų neėmiau, nes maniau, kad ten šungrybiai. Ką gali reikšti? Aš nesu užkietėjus grybautoja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gryda @ 2009 03 01, 16:53)
Labas. Šiąnakt grybavau, tiksliau - mačiau grybus, bet jų neėmiau, nes maniau, kad ten šungrybiai. Ką gali reikšti? Aš nesu užkietėjus grybautoja  bigsmile.gif

Man atrodo, kad šis sapnas simbolizuoja kažkokį pasiūlymą susijusį su pinigais, bet tu gerai pagalvojusi, to pasiūlymo atsisakysi (nes pamaniai, kad ten yra šungrybiai-nenaudingas, prastas pasiūlymas).

Aš labai tikiu savo sapnais, jų mačiau ir labai gerų ir labai blogų, man net į sapnininką nereikia žiūrėti, moku juos interpretuoti pagal savo pajaustą nuotaiką sapne. Vienas iš pačių ryškiausių sapnų-kai sapnavau, jog iškrito man visi dantys, aš labai verkiau, išgyvenau, prašiau gydytojų ant kelių ir kruvinom ašarom jų maldavau, kad priveržtų man dantis su varžtais ir kad man nesvarbu kaip aš atrodysiu, svarbu, kad dantis turėčiau-sapnas išsipildė vos ne tiesiogiai, praradau artimą žmogų, gydytojų maldavau, kad išgelbėtų...
Atsakyti
QUOTE(gryda @ 2009 03 01, 15:53)
Labas. Šiąnakt grybavau, tiksliau - mačiau grybus, bet jų neėmiau, nes maniau, kad ten šungrybiai. Ką gali reikšti? Aš nesu užkietėjus grybautoja  bigsmile.gif


Froidas pasakytų, kad grybas kai ką primena
ax.gif Tai gali būti susiję su sexualiniu nepasitenkinimu. (Čia tik mano nuomonė.)
Papildyta:
QUOTE(kusachius @ 2009 03 01, 15:35)
labai ačiū  4u.gif

ta proga dar noriu pasiklausti, ką reiškia sapne rasti monetų? sapnavau, kad kur einu, vis randu metalinių centų, litų, ir vis renku. Kažkas paklausė "kiek tu jau jų radai?" o aš sakau "jau koks 10 litų susidarys, bet aš nemažai ir pamečiau"  g.gif



Gali reikšti finansines problemas.
ax.gif

ir dar sapnavau mokyklą, klasės draugus (mokyklą baigusi jau tikrai seniai), kad vyksta kažkoks pirmokų koncertas, kad per pertrauką sėdim ir laukiam pamokų. Ir aš pasižiūriu į tvarkaraštį, kad kita pamoka -matematika, ir baisiai nenoriu ten eit, nes daug pamokų praleista, daug prastų pažymių prisirinkta, ir mokytoja nepatinka schmoll.gif ir staiga prisimenu, kad neprivalau būt mokykloj, nes sergu plaučių uždegimu (tikrai dabar sergu), ir išeinu namo.

Labai daug esu sapnavus panašių sapnų. Kiek suprantu, tai rodo, kad viduje yra nemažai nerimo, galbūt kažkoks neapsisprendimas, kažkokios baimės ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 01 kovo 2009 - 16:46
QUOTE(vaižgantė @ 2009 03 01, 17:45)

Froidas pasakytų, kad grybas kai ką primena
  ax.gif  Tai gali būti susiję su sexualiniu nepasitenkinimu. (Čia tik mano nuomonė.)

Manu, kad labai teisingas traktavimas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Hm...o as siandien sapnavau, kad raunu plaukus vienai panelei. Tiesa pasakius realiai gyvenime nemegstu jos ir sapne jai roviau plaukus, nes ji man ten kazka blogo padare. Bet svarbiausia, kad as jai juos roviau, bet ji lyg niekur nieko. Ka tai galetu reiksti? smile.gif
Atsakyti