Įkraunama...
Įkraunama...

Pranašingi sapnai

smile.gif as juk ne sapnu aiskintoja smile.gif as idejau nuorodas kur galima pasiziureti reiksmes,ten gana issamus sapnininkas.ir menulio kalendoriu galite pasiziureti.skaitykite kelias zinutes auksciau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2009 01 06, 13:16)
Charizsma, tai,kad tai, ne pranasiski sapnai.Paieskok sapnininkuose,ar, Miss Selfridge,pasiulytose nuorodose.O gal jau, issiaiskinai pati? rolleyes.gif

Na tokie apskriti paaiskinimai ka reiskia sapnuoti gitara ir nutrukusias stygas..
Atsakyti
as jau kuri laiko ( jau geru pora menesiu) periodiskai vis sapnuoju kad laikau tai egzaminus mokykloj, tai univere, tai testus kazkokius sprendziu 4u.gif Kaip jus manot ka tokie sapnai galetu reikst? g.gif nesidomeciau taip jeigu jie nebutu pasikartojantys
Atsakyti
QUOTE(justina25 @ 2009 01 06, 18:20)
as jau kuri laiko ( jau geru pora menesiu) periodiskai vis sapnuoju kad laikau tai egzaminus mokykloj, tai univere, tai testus kazkokius sprendziu  4u.gif  Kaip jus manot ka tokie sapnai galetu reikst?  g.gif  nesidomeciau taip jeigu jie nebutu pasikartojantys


Gal įtampas, esančias tavo gyvenime?
Atsakyti
ka reskia sapnuoti blush2.gif
i mano kuna lendancias gyvates,o as jas traukiu blush2.gif man rodos cia nieko gero verysad.gif unsure.gif
Papildyta:
nieko gero verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
gal kuri paaiskinsit mano sapna, jau senokai jis buvo bet padare ispudi kad ilgai atsimenu smile.gif daug prisapnavau ta nakti bet pamenu tik ta viena momenta, sapnavau kad mano burna pilna kraujo pripludo is kazkur, labai ryskus jausmas, jauciau kraujo skoni ir jo labai daug buvo, tiesiog toks momentas tuo ir pasibaige sapnas ka tai galetu reiksti?
dar siandien sapnavau kad ant kojos didziulis elipses formos apgamas atsirado.
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 01 08, 16:34)
gal kuri paaiskinsit mano sapna, jau senokai jis buvo bet padare ispudi kad ilgai atsimenu smile.gif daug prisapnavau ta nakti bet pamenu tik ta viena momenta, sapnavau kad mano burna pilna kraujo pripludo is kazkur, labai ryskus jausmas, jauciau kraujo skoni ir jo labai daug buvo, tiesiog toks momentas tuo ir pasibaige sapnas ka tai galetu reiksti?
dar siandien sapnavau kad ant kojos didziulis elipses formos apgamas atsirado.

Matyti nedaug kraujo arba pačiam Jo netekti reiškia pasitikėjimo stoką, materialinių sąlygų nestabilumą, sveikatos pablogėjimą. Taip pat gali grėsti finansiniai nuostoliai.
Kraujas sapne liejasi - iŠsigąsite, daug skausmo turėsite.
Jeigu sapne kraujas teka iš žaizdos - susirūpinkite - Jūsų laukia sveikatos pablogėjimas, nesėkmės dėl sutarčių sudarymo su užsienio sindikatais bei kitais susivienijimais.
Iš burnos ar nosies bėgantis kraujas - neteksite giminaičio.
Kraujavimas - liga arba mirtis dėl nelaimingo atsitikimo.
Šis sapnas gali reikšti ir apkalbas apie Jus.

Raudonas kraujas- linksmybė.
Tirštas - mažakraujystė.
Sukrešėjęs - liga.
Jeigu regite kruvinas rankas - likimas nusigręš nuo Jūsų.
Matyti gyvulių kraują reiškia, jog Jūsų reikalai susitvarkys.
Matyti kraują ant kitų - liga Šeimoje.
Jeigu sapne matote kraują ant drabužių, vadinasi priešai stengsis pakenkti Jūsų karjera Šis sapnas įspėja, kad vengtumėte keistų draugiškų ryšių.

Bet cia tos reiksmes tai reikia dar gilintis.tik neprisimastyk pacisai blogiausiai,nes bus kaip ir man.kaip nesava poto.pasiskaiciau tas reiksmes. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MISS SELFRIDGE: 08 sausio 2009 - 17:28
Man tai juokingai skambėjo pasisakymai apie pranašiškus sapnus, kol nesutikau žmogaus, su kuriuo siejo labai artimas ryšys: viską - tiek blogo, tiek gero, kas su juo susiję, esu susapnavusi.. deja, ir išdavystę. Jau seniai jo nemačiau, bet žinau, jei jį sapnuoju, mūsų mintys kažkur susitinka.

Dar sapnuoju savo dantis kartais - aiškus ženklas, kad laikas pas dantistą.

Atsakyti
Apie sapnus galiu pasakyti kad sapnuoju daug.
bet patys pranasyskiausi sapnai buvo kai buvau pirma karta nestuke.gif , nezinojau ko laukiuosi ir susapnavau maza mergyte, ryte sakau vyrui bus mergyte bet is karto kita nakti susapnavau kad vaziuojam su vyru masina jis vairuoja ir ant keliu sedi kokiu 2 metu berniukas o as su mazyle ant ranku gale, ir dar sapnas buvo tas su vardais , kvieciau vardu savo vaikus smile.gif
rezultatas - pirmas gime berniukas, antra mergyte - vardus daveme tuos kuriuos ir sapnavau smile.gif ir skirtumas tarp ju 2 metai smile.gif
Atsakyti
beja tame sapne apie burna pilna kraujo nebuvo jokios baimes, tik ryskus jausmas skonis ir tt man sake kad kraujas sapne taip pat gali reiksti materialinius turtus gerybes, jei butu netekimas kraujo tai kaip ir nuskurdimas, o man tas kraujas niekur nedingo taip ir baigesi sapnas pilna burna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(charizsma @ 2009 01 06, 19:12)
Na tokie apskriti paaiskinimai ka reiskia sapnuoti gitara ir nutrukusias stygas..

realiai ne sapne , kaip ir suduzes veidrodis reiskia artimo giminaicio mirti.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal kas nors pades man issiaiskinti sapna 4u.gif Sapnavau kad guliu pievelej ant pilvo (matau savo nuoga nugara), prie manes palinkes vienas vaikinas irgi sypsosi, kazka kalba, tarsi jauciu kaip jis vedzioja braskemis man per nugara.. pasku iatsisuku patenkinta ir matau ant nugaros sutraiskyta braske, bet toliau snekuciuojames... ax.gif

Radau paaiskinima kad braske - tai motinyste, snatuoka, meile... o apie nuoga savo nugara nerandu unsure.gif nezinau kaip tas reiksmes tarpusavyje susieti unsure.gif
Atsakyti