Įkraunama...
Įkraunama...

Pranašingi sapnai

Vos ne kiekviemą naktį sapnuoju maistą, gal jau kokie trys mėnesisi, įdomu, ką tai galėtų reikšti. Jau net juokinga, daugiausia sausainiai, saldumynai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2008 12 30, 14:01)
Vos ne kiekviemą naktį sapnuoju maistą, gal jau kokie trys mėnesisi, įdomu, ką tai galėtų reikšti. Jau net juokinga, daugiausia sausainiai, saldumynai  doh.gif


Gal gyvenime saldumo trūksta?
Atsakyti
QUOTE(Vetra2 @ 2008 12 29, 12:45)
gal kas galit man padet issiaiskint mano sapna, na sapnavau savo mociute, kad jai nuo peciu kyla gulbe placiai issketusi sparnus, man mociute, kazka sake, bet neatsimenu ka  ax.gif tam paciam sapne sapnavau senai mirusi kaimyna, jo paties nemaciau, bet zinojau, kad ten jo kapas ir jis atkastas, o kazkas sako tuoj ji atlydes laidoti...nemaciua kapavietes tik kapines is tolo... taip pat tam paciam sapne matau is tolo tas kapines, ir nesu uz kapiniu aiksteles papilu bulves, jos tokios smulkios, ir ten daug israusta duobiu, kad tos mano papiltos bulves ir subyrejo i tas duobutes. o kazkas man sako, kad jas reikia sudeti graziai ant keliuko, bet kai pradedam deti jos virsta smeliu ir pro kazkoki sieteli subyra, tada as sakau, ot gerai bus geresnis, tvirtesnis kelias.... ir prabudau, labai jau nejaukiai jauciausi...ir jauciuosi. Gal kas galetu paaiskint ka cia visa tai galetu reiksti...nes jau labai neramu ax.gif


O gal galima paklaust? nelabai supratau ar tu sapnavai jau mirusia mociute,ar gyva? unsure.gif cia gal ir negrazus klausimas,bet...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 12 30, 14:02)
Gal gyvenime saldumo trūksta?

Perkeltine prasme tai tikrai trūksta... unsure.gif
Atsakyti
sveikos,
siaip daznai sapnuoju tikrai keistus sapnus, ryskius, be galo tikroviskus (na tarkim kad prie savo kapo stovejau su kazkokiais draugais blink.gif ir taip liudna buvo nes zinojau kad cia as palaidota blink.gif )
Taciau dvieju sapnu gyvenime nepamirsiu ir savo vaikams bei anukams juos pasakosiu unsure.gif (savo gimdymo istorijoj viena is tu sapnu esu papasakojus)
Kai suzinojau kad laukiuosi, gal septinta nestumo savaite sapnuoju, kad vaikstineju savo daugiabucio namo kieme. Zinau kad laukiuosi ir staiga prie manes pribega baltapukis berniukas su akinukas ir klausia " ar dabar tu busi mano mamyte?" as ji apsikabinu ir sakau "taip, dabar as busiu tavo mamyte labai tave mylesiu ir niekam neatiduosiu" ir vaikiukas nubega zaisti i pieva, o as glostau savo pilva ir dziaugiuosi kad turesiu kudiki.
Va taip mano sunus pranese apie save ir savo lyti. Tiesa, tuo metu kai sapnavau man kaip tik persileidimas grese, tai sakau gal vaikas pranese, kad jis pasiliks pas mane.
Kitas sapnas mane aplanke kai sunui suejo vieneri metukai (dabar jam jau dveji). Sapnuoju kad atvaziuoju pas tevus i svecius su jau gerai paaugusiu sunum ir keleriu metuku dukra. O ten sedinti mano drauge klausia "tai koks jos sakei vardas?" as atsakau "Domante" rolleyes.gif
Realiai gyvenime tokio vardo nesu girdejus schmoll.gif Pirma karta sapne toki isgirdau g.gif
Tai vat dabar esu kaip ir isitikinus kad susapnavau savo busima antra vaika - dukra Domante (nors artimiausiu laiku neplanuoju vaiku) g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraciux: 30 gruodžio 2008 - 23:22
QUOTE(MISS SELFRIDGE @ 2008 12 30, 17:58)
O gal galima paklaust? nelabai supratau ar tu sapnavai jau mirusia mociute,ar gyva? unsure.gif  cia gal ir negrazus klausimas,bet...

mano mociute gyva
Atsakyti
Man tai kilo toks klausimas: kam reikalingos dvi temos apie sapnus?
Atsakyti
unsure.gif sapnai priklauso ir nuo dienos,kada sapnavai. gal prisimeni? unsure.gif reikia paziureti pagal menulio kalendoriu. sapnuoti mazas bulves reiskia trukumai.iskastas kapas-blogos naujienos. idesiu nuoruoda sapnininko neblogo:
http://maya.lt/Sapnininkas.html
ir dar idedu menulio kalendoriu,juodai pazymetos dienos tai menesio dienos,o dienos menuliuke tai menulio dienos,pagal jas galima paziureti ar sapnai pildosi:
http://www.sapnai.ne...kalendorius.php
o cia paziurekit menulio dienu reiksmes pagal menulio dienas:
http://www.sapnai.ne....php?moo=sapnai

jei nelabai supratot,rasykit smile.gif bandysiu padet
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MISS SELFRIDGE: 05 sausio 2009 - 15:10

Siaip,pranasiski sapnai skiriasi,nuo kasdieniu ir pan., sapnu.Pranasiski sapnai,pildosi neziurint kokia menulio faze butu.O buna pranasiski sapnai,kurie ir neturi pildytis, o tik atskleidzia vienokia ar kitokia tiesa,ar tai paslapti.Jau pats zodis "pranasiskas"- daug ka pasako. smile.gif
Atsakyti
As ir labai tikiuosi,kad man padesit issiaskinti sapnu reiksmes.
Istisai sapnuoju gitara.Viena nakti sapnuoju,kad sneku su pazystamu sedim kazkokioje patolopoje,jis man paduoda cigarete ir as ja ikisu i gitaros dekla,o jis uzsiruko,po to kazkuri iseinu ir kylu liftu,kurio pagrindas (ant tos vietos kur lifte stovim) puse jo nera..
Sekancia nakti sapnuoju,kad savo namuose ateina vaikinas.As ji mokau groti gitara,aiskinu jam teorija,ir kai jis pradeda brazdinti ja nuplysta stygos.As labai susinervinu,bandau jas atgal sudet,bet jos tik styro ir nieko nesigauna.
Trecia kart sapnuoju,kas sutinku pazystama vaikina (gitarista) kuris man labai patiko.Realiam gyvenime esu su juo susipykus,ne tiek kiek susipykus,kiek nebedrauju.O ten jis sypsosi,kviecia uzeiti i kazkoki kabineta,sypsosi,sako,kad nepyksta daugiau,paima gitara ir teskia i stala..
Ka visa tai galetu reiksti? unsure.gif
Atsakyti

Charizsma, tai,kad tai, ne pranasiski sapnai.Paieskok sapnininkuose,ar, Miss Selfridge,pasiulytose nuorodose.O gal jau, issiaiskinai pati? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(MISS SELFRIDGE @ 2008 12 30, 17:58)
O gal galima paklaust? nelabai supratau ar tu sapnavai jau mirusia mociute,ar gyva? unsure.gif  cia gal ir negrazus klausimas,bet...


gal galetumete paaiskinti mano sapna? Buciau labai dekinga... 4u.gif
Atsakyti