Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

QUOTE(balsima @ 2010 01 14, 22:24)
As chalata jau nupirkau, reikes tada tos kepures dar vaistinej pasiklausineti...
As su pirmu AK kai gulejom tai trise palatoj, nes remontas buvo, bet kazkaip smagios moteriskes pasitaike tai prisijuokdavom, viena gulejo antra pagimdzius, tai mums naudingu patarimu negailejo smile.gif O ir leliukai ramus buvo, tai naktim pakankamai gerai ismiegodavom smile.gif Geriausiai tas, kad viena kita i dusa, i wc isleisdavom, uztat as nesupykciau jeigu Trakuose man kaimyne paguldytu smile.gif

as kazkaip visai visai nenoriu, kad man kaimynka itaisytu lotuliukas.gif kazkaip individualumo norisi, visviena su vyru busim visa laika...todel ir tikiuosi mokama palata gauti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katuliux @ 2010 01 14, 20:39)
reiks jauciu traku vaistineje nusipirkti ta rinkini vyrui, nes kitose vaistinese nera  verysad.gif

As vaziuosi nesitarusi...bet jeigu pvz ir ta nemokama palata gausim prasysim, kad vyras nakciai liktu...berots para 60 lt. kainuoja  g.gif ?

jei gimdymas nakti baigiasi, tai ta naktis vyrui nemokama, o jau ekanti tai bus mokama 4u.gif
tai, net jei ir ne VIP palata, o su vyru esi, tai gal neguldys 4u.gif o lova paprastoje palatoje vyrui patogesne, nei ten toks sustumdomas pufas VIP palatoje mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

As irgi ruosiuosi gimdyti Trakuose, man pirmas gimdymas. ax.gif Norejau tik pasiteirauti, jei vaziuoji gimdyt nesitarus su jokiu gydytoju, ar reikia moket kam nors? tarkim i ligoniu kasas ar pan?
Ir kiek pinigeliu duoti gydytojui is dekingumo? Ar po gimdymo ar geriau pries, kad geriau priziuretu?

Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerin @ 2010 01 16, 19:26)
Sveikos,

As irgi ruosiuosi gimdyti Trakuose, man pirmas gimdymas.  ax.gif  Norejau tik pasiteirauti, jei vaziuoji gimdyt nesitarus su jokiu gydytoju, ar reikia moket kam nors? tarkim i ligoniu kasas ar pan?
Ir kiek pinigeliu duoti gydytojui is dekingumo? Ar po gimdymo ar geriau pries, kad geriau priziuretu?

Aciu uz atsakymus  4u.gif


Va va mes su MB irgi susimastem kiek duot atsidekojant gydytojui, jeigu atvaziuosim nesusitrae ir gerai mumis rupinsis smile.gif
Atsakyti
I kasa reikia moketi uz palata VIP ir jei isikvieti gydytoja ne jo darbo metu 4u.gif
Atsidekoti manau po visko jei norite sakociu ar pinigais, cia jusu reikalas. O ir be padekos manau, kad graziai jumis pasirupins 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerin @ 2010 01 16, 21:26)
Sveikos,

As irgi ruosiuosi gimdyti Trakuose, man pirmas gimdymas.  ax.gif  Norejau tik pasiteirauti, jei vaziuoji gimdyt nesitarus su jokiu gydytoju, ar reikia moket kam nors? tarkim i ligoniu kasas ar pan?
Ir kiek pinigeliu duoti gydytojui is dekingumo? Ar po gimdymo ar geriau pries, kad geriau priziuretu?

Aciu uz atsakymus  4u.gif


Mes davėm akušerei 200 Lt, o gydytojai neplanavom mokėt, bet atsilygint gėlėmis ir vaišėmis (gydytoja buvo tik pačioj gimdymo pabaigoj). Kai po gimdymo prireikė narkozės ir t.t., tai gydytojai taip pat davėm 200 litu. Atsilyginom po gimdymo. Akušerė labai puiki pasitaikė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Greta77: 17 sausio 2010 - 16:00
QUOTE(Greta77 @ 2010 01 17, 16:58)
Mes davėm akušerei 200 Lt, o gydytojai neplanavom mokėt, bet atsilygint gėlėmis ir vaišėmis (gydytoja buvo tik pačioj gimdymo pabaigoj). Kai po gimdymo prireikė narkozės ir t.t., tai gydytojai taip pat davėm 200 litu. Atsilyginom po gimdymo. Akušerė labai puiki pasitaikė  thumbup.gif



kokia akušerė buvo?
Atsakyti
Moterys, jūs niekam neprivalote nieko duoti. Trakuose gyd. dar "nesugadinti", tai būkit geros, ir negadinkit smile.gif Išguikit iš savęs tą tarybinį palikimą, kad būtinai reikia duoti, nes kitaip... doh.gif Priežiūra ir be vokelių yra gera. Nes didžiausias atlygis jiems yra darbo vietos, kurias, kaip rajoninė ligoninė, išsaugo surinkdami nustatytą gimdyvių skaičių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sweet Dreams: 18 sausio 2010 - 00:20
QUOTE(Sweet Dreams @ 2010 01 18, 01:19)
Moterys, jūs niekam neprivalote nieko duoti. Trakuose gyd. dar "nesugadinti", tai būkit geros, ir negadinkit smile.gif Išguikit iš savęs tą tarybinį palikimą, kad būtinai reikia duoti, nes kitaip... doh.gif Priežiūra ir be vokelių yra gera. Nes didžiausias atlygis jiems yra darbo vietos, kurias, kaip rajoninė ligoninė, išsaugo surinkdami nustatytą gimdyvių skaičių.

drinks_cheers.gif ypac dabar, kai zada restrukturizuoti ir uzdarineti ligonines
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2010 01 17, 22:46)
kokia akušerė buvo?


Jūratė, o pavardės nepamenu, bet lyg iš K raidės (gal Krištopavičienė ar pan.) g.gif
Papildyta:
QUOTE(Sweet Dreams @ 2010 01 18, 02:19)
Moterys, jūs niekam neprivalote nieko duoti. Trakuose gyd. dar "nesugadinti", tai būkit geros, ir negadinkit smile.gif Išguikit iš savęs tą tarybinį palikimą, kad būtinai reikia duoti, nes kitaip... doh.gif Priežiūra ir be vokelių yra gera. Nes didžiausias atlygis jiems yra darbo vietos, kurias, kaip rajoninė ligoninė, išsaugo surinkdami nustatytą gimdyvių skaičių.


Pvz. man, tai akušerė tipo pajuokavo, kad brangiai kainuos, jog neplyšau tokią dručkę gimdant, o gydytoja pinigus stvėrė, kad net iš rankų iškrito g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Greta77: 18 sausio 2010 - 14:16
QUOTE(Greta77 @ 2010 01 18, 15:13)
Jūratė, o pavardės nepamenu, bet lyg iš K raidės (gal Krištopavičienė ar pan.)  g.gif
Papildyta:
Pvz. man, tai akušerė tipo pajuokavo, kad brangiai kainuos, jog neplyšau tokią dručkę gimdant, o gydytoja pinigus stvėrė, kad net iš rankų iškrito  g.gif


smile.gif
o kokia gydytoja jai nepaslaptis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2010 01 18, 14:13)
Pvz. man, tai akušerė tipo pajuokavo, kad brangiai kainuos, jog neplyšau tokią dručkę gimdant, o gydytoja pinigus stvėrė, kad net iš rankų iškrito  g.gif

Tai vadinasi, "pažanga" jau ir Trakuose jaučiama doh.gif Prieš 4.5 metų visą naktį (nuo 9 vakaro iki 6 ryto) pas mane palatoje prasedėjusi akušerė neėmė 100 Lt. Vyras tada pats į kišenę įkišo, ji ištraukusi atgal atidavė biggrin.gif Kai atvažiavau siūlų po CP traukt, tai nuvežiau saldainių ir gėrimų visam skyriui, tai irgi nenorėjo imti.
Atsakyti