Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

QUOTE(balsima @ 2010 01 13, 15:35)
O tai nemokamose palatose irgi gulima po viena?? Ar po dvi? Man tai net smagiau butu tureti kaimyne pasikalbet, o be to, kai nueini i dusa, kas paziuri leliuka, juk nesinori jo visai vieno palikti net ir trumpam...  g.gif

su manim visą laiką vyras buvo, kartu gyvenom, jaučiausi supergerai ax.gif ir šį kartą labai tikiuosi , kad taip bus, nes ir dukrą turim kur palikti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enėja: 13 sausio 2010 - 15:28
Mes irgi turim kur palikt suneli, bet vis tiek jauciu liepsiu vyrui daugiau buti su juo, kad nesijaustu labai jau paliktas teveliu...
O dar norejau paklaust del drabuziu vyrui - kokius tuos drabuzius reikia nusipirkt?? Nes vaistinej man pasiule tik sterilu chalata, tai paemiau, tikiuosi tiks ir nereikes vyrui akstyti po Traku vaistines dar ieskant sau drabuziu, kad gimdyme galetu dalyvaut... g.gif
Atsakyti
QUOTE(balsima @ 2010 01 13, 18:38)
Mes irgi turim kur palikt suneli, bet vis tiek jauciu liepsiu vyrui daugiau buti su juo, kad nesijaustu labai jau paliktas teveliu...
O dar norejau paklaust del drabuziu vyrui - kokius tuos drabuzius reikia nusipirkt?? Nes vaistinej man pasiule tik sterilu chalata, tai paemiau, tikiuosi tiks ir nereikes vyrui akstyti po Traku vaistines dar ieskant sau drabuziu, kad gimdyme galetu dalyvaut...  g.gif


aš taip pat mastau, pirmą karta kai viskas nepažystama buvo, tai norėjosi, kad vyras šalia būtu, bet dabar nesinori ir viresnėlio palikti, tai galės su juo draugauti, bent jau miegoti su juo važiuot namo

tai tik chalato reikia, o tapkes vienkartines tai ten aparate galima nusipirkti, tik db mastau, kad ant galvos dar reikia gal
Atsakyti
QUOTE(Dalyte:) @ 2010 01 13, 15:42)
vieana, bet man tai atrodo privalumas, na kartais jei nėra vietu dviese, bet man geriau vienai
pavargus būni, tai kalbėti nesinori, o į dušą nueiti galėsi, vistiek gi atsiranda jaučiančių pareigą aplankyti dar gimdymo namuose, na vyras, mama, sesuo,



O MAN pvz. npatinka kad po gimdymo dar gimdymo namuose lankytu. tai visiems buvau uždraudusi eiti, ax.gif
Atsakyti
Palatos ten dvivietes, tai jei nenakvos vyras, tai gali ir kita gimdyve i ta pacia palata ikelti. Ten viskas priklauso nuo gimdyviu skaiciaus.
Bet apskritai ten man patiko 4u.gif
Jei gimdysiu antra - butinai Trakuose mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai dar pasidariau tokias isvadas del palatu: jei tariesi su konkreciu gydytoju, kad pas ji/ja gimdyti ir susimoki, tai garantuotai palatoje busi viena ir nieko tau neatkels, net jei ir tevelio nebutu.. Is savo patirties kalbu. Kai as gimdziau, Trakuose buvo zavalas, bet manes net neprase, ar sutikciau priimti ka nors (nors tikrai buciau priemusi), pirma gulde pas tas, kurios gimde nesitarusios..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingulka2: 14 sausio 2010 - 13:21
QUOTE(Karina123 @ 2010 01 13, 19:54)
O MAN pvz. npatinka kad po gimdymo dar gimdymo namuose lankytu. tai visiems buvau uždraudusi eiti,  ax.gif


nepatinka ir man tokie dalykai, bet vyras tai tikrai ateina smile.gif o tai jau savaime suprantama
Atsakyti
siaip vyrui yra komplekta toks vienkartinis kepure, chalatas (lazdymnuose vaistineje ir Trakuose prie ligonines sake, kad pirko)
As tai vyro darbini 9medoko)chalata svaru apemiau, kelnes svarias, cebatus nusipirkom automate, ale jau besaremiaujant koridoriuje perskaiciau, akd riekia kepures doh.gif o valandu 1.00 nakties doh.gif bet ileido vyra
Atsakyti
QUOTE(Ingulka2 @ 2010 01 14, 14:20)
As tai dar pasidariau tokias isvadas del palatu: jei tariesi su konkreciu gydytoju, kad pas ji/ja gimdyti ir susimoki, tai garantuotai palatoje busi viena ir nieko tau neatkels, net jei ir tevelio nebutu.. Is savo patirties kalbu. Kai as gimdziau, Trakuose buvo zavalas, bet manes net neprase, ar sutikciau priimti ka nors (nors tikrai buciau priemusi), pirma gulde pas tas, kurios gimde nesitarusios..



Kai gimdžiau dukrą (prieš 4,5m) tai taip ir buvo, jei susitarusi, tai nieko pas tave nepaguldys.. smile.gif Dabar manau ta pati "tvarka"..Nors gal ir smagu būtų su kaimynka kokia būti, bet manau po gimdymo norisi truputis ramybės ir poilsio... ax.gif Bei džiaugtis savo leliuku.. wub.gif
Atsakyti
As pirma Jokube gimdziau, tai ten tryse gulejome ir turejome palatoje WC ir dusa, tai labai gerai buvo.
Dabar pirma nakti vyras buvo, o paskui jis isvaziavo pas vyresneli, tai i dusa galedavau nueiti, kai jis atvaziuodavo lankyti, o paguldyti, nieko nespejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 01 14, 18:30)
siaip vyrui yra komplekta toks vienkartinis kepure, chalatas (lazdymnuose vaistineje ir Trakuose prie ligonines sake, kad pirko)
As tai vyro darbini 9medoko)chalata svaru apemiau, kelnes svarias, cebatus nusipirkom automate, ale jau besaremiaujant koridoriuje perskaiciau, akd riekia kepures doh.gif o valandu 1.00 nakties doh.gif bet ileido vyra

reiks jauciu traku vaistineje nusipirkti ta rinkini vyrui, nes kitose vaistinese nera verysad.gif

As vaziuosi nesitarusi...bet jeigu pvz ir ta nemokama palata gausim prasysim, kad vyras nakciai liktu...berots para 60 lt. kainuoja g.gif ?
Atsakyti
As chalata jau nupirkau, reikes tada tos kepures dar vaistinej pasiklausineti...
As su pirmu AK kai gulejom tai trise palatoj, nes remontas buvo, bet kazkaip smagios moteriskes pasitaike tai prisijuokdavom, viena gulejo antra pagimdzius, tai mums naudingu patarimu negailejo smile.gif O ir leliukai ramus buvo, tai naktim pakankamai gerai ismiegodavom smile.gif Geriausiai tas, kad viena kita i dusa, i wc isleisdavom, uztat as nesupykciau jeigu Trakuose man kaimyne paguldytu smile.gif
Atsakyti