Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

Aš į gimdyklą nešiausi rūbelius ir pampersą vaikeliui (būtinai vilnones kojinytes), o man naktinius ir chalatą davė. Buvau apsiavusi gumines šlepetes. Palatoje, jau po gimdymo, persirengiau savais drabužiais. Maistą atneša jau lėkštėse, puodelį taip pat duoda, tik peiliuką reiktų įsimest. Maistas man lb patiko smile.gif Ai, aš dar savo vienkartinių paklotų buvau įsimetus, tai lovos nesuterlinau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Greta77: 12 sausio 2010 - 16:04
Nu as i gimdykla imsiu crocsus ax.gif man paskui ir palatoj galima bus u jom vaiksioti wink.gif

O kaip ten tiesa yra tas saremiu kambarys...nu ten tas kamuolys ir t.t.? Mes buvom su vyru ana sestadieni apsilanke, bet apziurejom tik mokama palata, nes visos kitos buvo uzimtos, ir gimdyklos nepavyko apziureti...nes kaip sake "vyksta veiksmas" doh.gif
Atsakyti
gimdykla yra, joje kamuolys
Atsakyti
QUOTE(Katuliux @ 2010 01 12, 18:47)
Nu as i gimdykla imsiu crocsus  ax.gif  man paskui ir palatoj galima bus u jom vaiksioti wink.gif

O kaip ten tiesa yra tas saremiu kambarys...nu ten tas kamuolys ir t.t.? Mes buvom su vyru ana sestadieni apsilanke, bet apziurejom tik mokama palata, nes visos kitos buvo uzimtos, ir gimdyklos nepavyko apziureti...nes kaip sake "vyksta veiksmas"  doh.gif


Man teko pabuvoti ir mažojoje, ir didžiojoje gimdyklose. Gana jauku, tik šalta (bent jau man buvo). Kamuolį mačiau pačioj gimdykloj. Vyras išpirko mokamą palatą - irgi super vien dėl dušo ir tualeto thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2010 01 12, 20:20)
Man teko pabuvoti ir mažojoje, ir didžiojoje gimdyklose. Gana jauku, tik šalta (bent jau man buvo). Kamuolį mačiau pačioj gimdykloj.  Vyras išpirko mokamą palatą - irgi super vien dėl dušo ir tualeto  thumbup.gif


Gimdziau geguzes men kai tik pagulde mane i gimdykla iskart ijunge sildytuva kad susiltu patalpa, tai po kiek laiko jau man buvo per karsta bet niekas jo neatjunge matyt del to kad gimusiam leliukui butu tinkama temperatura blush2.gif
Manau kad jei vasara junge ji tai dabar ir turetu smile.gif
O del mokamos palatos su jumis visiskai sutinku thumbup.gif Man dar buvo gerai ir telikas blush2.gif kai gulejau pirma diena be jegu neislipdama is lovos tai buvo prasiblaskimas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drieziukasss: 12 sausio 2010 - 23:25
Čia ta mokama palata trim parom 300lt ir pan. ar čia ne ši?.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2010 01 13, 12:54)
Čia ta mokama palata trim parom 300lt ir pan. ar čia ne ši?.. ax.gif

aha cia sita biggrin.gif as taip tikiuosi, kad kai man bus laikas gimdyti ji bus laisva blush2.gif

O kaip tos nemokamos palatos g.gif Budinti sake, kad tokios pat tik be duso ir teliko, ar tai tiesa g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Katuliux @ 2010 01 13, 14:19)
aha cia sita  biggrin.gif  as taip tikiuosi, kad kai man bus laikas gimdyti ji bus laisva blush2.gif

O kaip tos nemokamos palatos  g.gif  Budinti sake, kad tokios pat tik be duso ir teliko, ar tai tiesa  g.gif ?

kad tos nemokamos irgi netgi labai tvarkingos, tik be dušo ir teliko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Enėja @ 2010 01 13, 15:21)
kad tos nemokamos irgi netgi labai tvarkingos, tik be dušo ir teliko  ax.gif


bet tai skyrius mažas ir jai jautiesi gerai, tai atstumas neatrodo toks ir didelis
o vietoje tv yra leliukas ir šiaip ten laikas neprailgsta
palatos tvarkingos, todėl ir net tos nemokamos liuks
Atsakyti
QUOTE(Dalyte:) @ 2010 01 13, 14:31)
bet tai skyrius mažas ir jai jautiesi gerai, tai atstumas neatrodo toks ir didelis
o vietoje tv yra leliukas  ir šiaip ten laikas neprailgsta
palatos tvarkingos, todėl ir net tos nemokamos liuks

tai jau tikrai,jau mane toookia ponia visi laiko tongue.gif ,bet gulejau as toj nemokamoj ir tikrai nereikejo man tos mokamos,i dusa pati po triju valandu nuejau,tikrai nera toli,o telikas kam tai nesuprantu,as nuo savo mazyles nesitraukiau,nematau uz ka moket,palatos tvarkingos
Atsakyti
O tai nemokamose palatose irgi gulima po viena?? Ar po dvi? Man tai net smagiau butu tureti kaimyne pasikalbet, o be to, kai nueini i dusa, kas paziuri leliuka, juk nesinori jo visai vieno palikti net ir trumpam... g.gif
Atsakyti
QUOTE(balsima @ 2010 01 13, 16:35)
O tai nemokamose palatose irgi gulima po viena?? Ar po dvi? Man tai net smagiau butu tureti kaimyne pasikalbet, o be to, kai nueini i dusa, kas paziuri leliuka, juk nesinori jo visai vieno palikti net ir trumpam...  g.gif


vieana, bet man tai atrodo privalumas, na kartais jei nėra vietu dviese, bet man geriau vienai
pavargus būni, tai kalbėti nesinori, o į dušą nueiti galėsi, vistiek gi atsiranda jaučiančių pareigą aplankyti dar gimdymo namuose, na vyras, mama, sesuo,
Atsakyti