Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

nesigasdinkit, visko visur būna, man abu kartus ten ok buvo ir be lt ir tarimusi.
Atsakyti
Pastaruoju metu aplink vien skundai vedėjai, vakar draugė sakė, negimdys TGN vien dėl jos, bijo, kad nepapultų, nes turėjo nemalonų nutikimą doh.gif Priimamajam kol prasėdėjo, tai apie vieną pagimdžiusią prisiklausė, šaipėsi su seselėm, kas čia per mama, kad krūties paduot vaikui nesugeba, sakė kiek prasėdėjo, tai tas kūdikėlis praverkė visą laiką ir niekam nei motais, tik mamą niekam tikusia vadino doh.gif Prisiklausius tokių pasakojimų ir pačiai noras praeina ten gimdyt, neturiu nei prieš vieną gydytoją TGN nieko, bet pas vedėją ir pati nenorėčiau papult, niekada ji man nepatiko ax.gif Gydytoja gal ir gera, bet labai jau sugadinta pinigais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lovelyvixen @ 2010 05 22, 14:58)
o kaip ta vedeja atrodo?  g.gif  ir ar duosit kazkiek pinigeliu gydytojams? rolleyes.gif

Nežinau kaip ji atrodo, bet jau nebepirmą kartą girdžiu netikusių atsiliepimų apie ją. Nežadu tartis nei su vienu gydytoju, man pinigelių reikės vaikutį auginant. O po visko gal ir atsidėkosiu personalui, bet prieš tai pažiūrėsiu kaip jie dirba savo darbą. Kaip bebūtų - tai jų darbas ir visos ten gauna algas. Niekas nevertė imtis būtent šios specialybės.
Čia vos ne ta, kad aš būdama buhaltere ir skaičiuodama atlyginimus mokytojams, dar sėdėčiau ir tikėčiausi, kad man gal kuri mokytoja iš dėkingumo, kad laiku paskaičiavau jos alga, dar man sumokėtų.. g.gif schmoll.gif Nesamonė. Tai yra mano darbas ir aš jį privalau daryti. O kad patys išlepinom tuos daktarus - tai čia mūsų kaltė, reikia dabar kankintis, nes jei neduosi.. nežiūri kaip į žmogų.. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Dalyte:) @ 2010 05 22, 15:04)
nesigasdinkit, visko visur būna, man abu kartus ten ok buvo ir be lt ir  tarimusi.

Na, niekas nesako, kad būtinai turi būti blogai. Kaip pati sakai visur visko būna. Dar labai priklauso ir nuo gimdyvės, kaip ji įsivaizduoja gimdymą, ko ji tikisi iš personalo, ir aišku jeigu to negauna - tada prasideda, kad personalas negeras..

QUOTE(Kajune @ 2010 05 22, 16:07)
Pastaruoju metu aplink vien skundai vedėjai, vakar draugė sakė, negimdys TGN vien dėl jos, bijo, kad nepapultų, nes turėjo nemalonų nutikimą doh.gif Priimamajam kol prasėdėjo, tai apie vieną pagimdžiusią prisiklausė, šaipėsi su seselėm, kas čia per mama, kad krūties paduot vaikui nesugeba, sakė kiek prasėdėjo, tai tas kūdikėlis praverkė visą laiką ir niekam nei motais, tik mamą niekam tikusia vadino doh.gif Prisiklausius tokių pasakojimų ir pačiai noras praeina ten gimdyt, neturiu nei prieš vieną gydytoją TGN nieko, bet pas vedėją ir pati nenorėčiau papult, niekada ji man nepatiko ax.gif Gydytoja gal ir gera, bet labai jau sugadinta pinigais  doh.gif

Čia jau žiauru, ir personalo nekompetetingumas. Juk iš kur pirmą vaiką pasigimdžiusi mama gali žinoti kaip tą krūtį duoti, tuo labiau, kad tiek mama tiek kūdikėlis mokosi šio meno. Vietoj to, kad padėtų, paaiškintų - šaiposi.. Kiaulės..
Aš pvz pergyvenu, kad irgi nemokėsiu teisingai paduoti krūties, o jei viakutis dar ir tinginys bus, nenorės žįsti?.. Juk teorinės žinios dar ne viskas.. Reikia ir praktikos, kad galų gale kažkas duotų gerą patarimą, arba bent jau pasakytų, kad ne taip darai.. g.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
pagaliau prisikaupiau ir as parasyti apie Trakus, svajojau ir labai norejau ten gimdyti ir nuvaziavau, tik vos per plaukai gyva gryzau namo...
Personalas ten tikrai saunus, seseles, akuseres liuks ir viena gydytoja Lukosiute, kurios deka ir likau gyva...
o buvo taip, norejua pagimdyti naturaliai, bet vaikucio galvyte nepasisuko i reikiama pozicija, laukem iki paskutiniuju, bet teko sutikti su CP, gimdyma priime vedeja ir Rogalskis, jie abu ir operavo. nakti pasijutau blogai, lovoje pradejau alpt, buvo salia vyras, pakviete personala, veliau buvo iskviesta vedeja, isveze mane operuoti, pasirodo prasidejo vidinis kraujavimas, daktarai lakste visi persigande ( cia vyras taip pasakojo ). pasirodo buvo skambinama visiems gydytojams , kad kazkas atvyktu i pagalba operuojant, tai vienintele Lukosiute pakele rageli ir atvyko i pagalba, plius dar pasiime savo drauga gydytoja is kitos klinikos. pasirodo vedeja be pagalbos butu nesusitvarkiusi, tai net neissivaizduoju kuom viskas butu pasibaige... kaip velaiu suzinojau operacijos metu vedeja sugebejo susipykti su renimacijos ppersonalu ir del sio ivykio buvo kaltos jos pasakymu akuseres ir sesutes, nes per retai man matavo spaudima vakare doh.gif
aciu dievui issikapsciau ir likau gyva, maziukas sveikas, tik kiek teko patirti, nera kaip apsakyti ir parasyti...
PS. vedeja akuseres vadina prasmirdusiomis ir giriasi, kad jos personalas isdresiruotas !
o pinigeliu net negalvojau duoti ir net nematau uz ka.
padariau klaida, kad nesirinkau dideles ligonines su visu budinciu personalu...

tiesa po CP vyrui uz nakvyne moketi nereikia , taip pasake pati vedeja.
tai stai kokie mano ispudziai...
Atsakyti
kažkaip čia pakrypom kita linkme ax.gif Tokie geri atsiliepimai buvo, kas čia pasidarė daktarams? Gal ne ta fazė g.gif Mergytės negazdinkit kai kam jau greit gimdyti blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garra: 23 gegužės 2010 - 19:31
QUOTE(garra @ 2010 05 23, 21:30)
kažkaip čia pakrypom kita linkme  ax.gif Tokie geri atsiliepimai buvo, kas čia pasidarė daktarams? Gal ne ta fazė  g.gif  Mergytės negazdinkit kai kam jau greit gimdyti  blink.gif



vaje ir man jau baisu darosi.. g.gif
Atsakyti
tai ved4ja vis dar Variajakojienė? aš maniau, kad jau Streižienė g.gif

o Lukošiutė thumbup.gif jos labai geras tempas, šypsena, "apsukos"
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2010 05 22, 22:51)
Čia jau žiauru, ir personalo nekompetetingumas. Juk iš kur pirmą vaiką pasigimdžiusi mama gali žinoti kaip tą krūtį duoti, tuo labiau, kad tiek mama tiek kūdikėlis mokosi šio meno. Vietoj to, kad padėtų, paaiškintų - šaiposi.. Kiaulės..
Aš pvz pergyvenu, kad irgi nemokėsiu teisingai paduoti krūties, o jei viakutis dar ir tinginys bus, nenorės žįsti?..

drinks_cheers.gif su antru nežinau kaip bus, bet su pirmu iš pradžių irgi sunkiai sekėsi. Gimdžiau VGN, tai tikrai noriai rodė, padėjo ir aiškino kai tą daryti smile.gif
QUOTE(Dalyte:) @ 2010 05 24, 08:39)
tai ved4ja vis dar Variajakojienė? aš maniau, kad jau Streižienė g.gif

o Lukošiutė thumbup.gif jos labai geras tempas, šypsena, "apsukos"

Greičiausiai, nes draugė sakė, kad ją tebevadina seselės vedėja g.gif Gal Streižienė tik pavadavo g.gif

Man ji irgi patiko smile.gif
Atsakyti
Gal vis dėl to nusiteikiam kad viskas bus gerai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
gimdziau siek tiek daugiau nei pries metus, likau lb patenkinta, akusere Kristopaitiene griezta bet gimdyme labai padejo, palaike, viska labai gerai, graziai, maloniai, ir tiksliai aiskino ka reikia daryt kad sumazinti sanariu skausma ir pagreitinti gimdyma, nes ilgai pati gimdziau, ir saremiau buvo lb skausmingi, vos depresija neprasidejo, ir rekiau ant visu, bet kantriai siule visus variantus ir ant kamuolio kaip geriau pasokineti, ir pavaiksciuoti, aiskino kaip taisiklingai kviepot, kad vaikuciui oro uztektu ir t.t. gydytoja Streiziene irgi super, zinokit ten visas personalas labai malonus, o vedeja neatsimenu pavardes buvo kiek zinau sviesi irgi dalivavo gimdyme ir apziurinedavo mane kelis kartus, jokiu nusiskundimu neturiu.
zinokit su nieko is anksto nesitariau.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti