Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

Nu siiap man Antakalnio poliklinikoje irgi dare visus tyrimus (negeriau tik gliukozes, nes nebuvo reikalo), manau, cia nuo gines priklauso
Atsakyti
fainiausia tai mano gine tik slapima tikrina ir vargo nemato, net geda vaziuot bus i gimdymo namus sakys mergaite is kokio misko cia atvaziavai doh.gif maniske gine net tingi daryti echo, nes pries pusantro menesio matai mane vilniuj ziurejo, tai ji ramia sazine viska nusirase ka jai reikia i mano sekimo kortele ir del viso kito israse vel slapimo tyrimuka ir pasake jei spesi tai ateik dar sausio 12 biggrin.gif doh.gif
as jauciu priimamajam kauksiu is gedos,o ne is skausmu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagira19 @ 2010 01 07, 15:07)
fainiausia tai mano gine tik slapima tikrina ir vargo nemato, net geda vaziuot bus i gimdymo namus sakys mergaite is kokio misko cia atvaziavai doh.gif maniske gine net tingi daryti echo, nes pries pusantro menesio matai mane vilniuj ziurejo, tai ji ramia sazine viska nusirase ka jai reikia i mano sekimo kortele ir del viso kito israse vel slapimo tyrimuka ir pasake jei spesi tai ateik dar sausio 12 biggrin.gif  doh.gif
as jauciu priimamajam kauksiu is gedos,o ne is skausmu doh.gif  biggrin.gif



tai kad šlapimo tyrimą kas kart daro , kai ateini, o kraujas ir visą kitą tai tik ten porą kartų per neštumą gal. Na dėl echo esan tjau tokiam laikui tai turėtų pažiūrėti būtinai. O kur jus čia taip


Tiesa vakar buvau aš užklydusi su reikalais Trakuose į gimdymo skyriu, tai mačiau kad Jau Varijakojienė dirba.( kiek išsiaiškinau tai ji atostogavo, o poto susirgo)
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2010 01 08, 10:27)
tai kad šlapimo tyrimą kas kart daro , kai ateini, o kraujas ir visą kitą tai tik ten porą kartų per neštumą gal. Na dėl echo esan tjau tokiam laikui tai turėtų pažiūrėti būtinai. O kur jus čia taip
Tiesa vakar buvau aš užklydusi su reikalais Trakuose į gimdymo skyriu, tai mačiau kad Jau Varijakojienė dirba.( kiek išsiaiškinau tai ji atostogavo, o poto susirgo)

tai taip suprantu kad slapimas butinas bet kas is to, sako ai tepinelio nedarysiu vistiek zinau kad pas tave grybelis yra blink.gif doh.gif tai ka man dabar su tuo grybeliu daryt augintis taip iseina, tai ne veltui su pirmu vaiku menesi laiko reanimacijoj atgulejau su trukusiu plauciu ir plauciu uzdegimu doh.gif net baisu pagalvoti kas manes si karta laukia doh.gif
as cia netoli traku taip elektrenuose priziurima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagira19 @ 2010 01 08, 11:16)
tai taip suprantu kad slapimas butinas bet kas is to, sako ai tepinelio nedarysiu vistiek zinau kad pas tave grybelis yra blink.gif  doh.gif tai ka man dabar su tuo grybeliu daryt augintis taip iseina, tai ne veltui su pirmu vaiku menesi laiko reanimacijoj atgulejau su trukusiu plauciu ir plauciu uzdegimu doh.gif net baisu pagalvoti kas manes si karta laukia doh.gif
as cia netoli traku taip elektrenuose priziurima smile.gif



Tai jai yra gribelis reikia gi žvakutėm gydyti, man tai gydytoj a išrašydavo. o kaip dėl tepinėlio dėl ten kažkokios bakterijos (gal Streptokoko) ar darėt, jai ne , tai galit nuvažiuoti Vilniuje ar Kaune pasidaryti, mokamą.

Na o kitų ginių ten nėra tik vieną?
Jo čia tai siaubas tokia priežiūra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagira19 @ 2010 01 08, 11:16)
tai taip suprantu kad slapimas butinas bet kas is to, sako ai tepinelio nedarysiu vistiek zinau kad pas tave grybelis yra blink.gif  doh.gif tai ka man dabar su tuo grybeliu daryt augintis taip iseina, tai ne veltui su pirmu vaiku menesi laiko reanimacijoj atgulejau su trukusiu plauciu ir plauciu uzdegimu doh.gif net baisu pagalvoti kas manes si karta laukia doh.gif
as cia netoli traku taip elektrenuose priziurima smile.gif

blink.gif doh.gif bjauriausia, kad tie grybai skirtingi buna g.gif savo nuoziura nepagydysi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2010 01 08, 11:39)
Tai jai yra gribelis reikia gi žvakutėm gydyti, man tai gydytoj a išrašydavo. o kaip dėl tepinėlio dėl ten kažkokios bakterijos (gal Streptokoko) ar darėt, jai ne , tai galit nuvažiuoti Vilniuje ar Kaune pasidaryti, mokamą.

Na o kitų ginių ten nėra tik vieną?
Jo čia tai siaubas tokia priežiūra doh.gif

pas mus yra du viena moteris - kuri priziuri mane, o kitas vyras - apie ji asmenisko snuomones neturiu susidariusi, bet nenescioms moterims dazniausiai nustato gimdos vezi ir siulo savo privacioj klinikoj ji isoperuot, tai mano mamagal jau kokie 10 metu pagal ji su veziu atvaikciojo doh.gif
baisiausia, kad man kazkokiems papildomams tyrimams kaip ir laiko nebelike o tai supratau jau ir per velai nes tikrai pasitikejau savo gine doh.gif teks vaziuot i gimdymo namus su kiaules akim ir jaustis kaip is tundros istrukusi verysad.gif doh.gif
israsinejo ji man ten kazkokias zvakes vienas brangesnes uz kitas, maniau kad jau lyg ir turejo viskas susitvarkyt, bet ji man apie ta gryba taip leptelejo tik pries savaite laiko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagira19 @ 2010 01 08, 15:24)
pas mus yra du viena moteris - kuri priziuri mane, o kitas vyras - apie ji asmenisko snuomones neturiu susidariusi, bet nenescioms moterims dazniausiai nustato gimdos vezi ir siulo savo privacioj klinikoj ji isoperuot, tai mano mamagal jau kokie 10 metu pagal ji su veziu atvaikciojo doh.gif
baisiausia, kad man kazkokiems papildomams tyrimams kaip ir laiko nebelike o tai supratau jau ir per velai nes tikrai pasitikejau savo gine doh.gif teks vaziuot i gimdymo namus su kiaules akim ir jaustis kaip is tundros istrukusi verysad.gif  doh.gif
israsinejo ji man ten kazkokias zvakes vienas brangesnes uz kitas, maniau kad jau lyg ir turejo viskas susitvarkyt, bet ji man apie ta gryba taip leptelejo tik pries savaite laiko doh.gif


As lankausi pas ta vyra giniu, kuri minejei, tai nesiskundziu smile.gif Ir streptokoko tyrima man darys 36 savaiciu, jis mokamas, bet ten nedaug sake 30 Lt...
Nors su pirmu nestumu lankiausi privaciai visa laika, tai aisku, nera ko lyginti prieziuros privaciai ir poliklinikoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(balsima @ 2010 01 08, 17:30)
As lankausi pas ta vyra giniu, kuri minejei, tai nesiskundziu smile.gif Ir streptokoko tyrima man darys 36 savaiciu, jis mokamas, bet ten nedaug sake 30 Lt...
Nors su pirmu nestumu lankiausi privaciai visa laika, tai aisku, nera ko lyginti prieziuros privaciai ir poliklinikoje smile.gif

Balsima, gal kol tu nestuke.gif negali tau vezio nustatyti g.gif o paskui busi potenciali paciente doh.gif unsure.gif joo nelinksma elektrenuose
Atsakyti
Labas visoms,
vakar grįžau su dukryte iš TGN. Esu lb patenkinta, kad ten gimdžiau. Mažylė gimė 4150 g ir 54 cm, o aš visai nelpyšau, kirpt taip pat nereikėjo. Esu be galo dėkinga akušerei Jūratei (lyg Krištopavičienė). Budėjo gydytoja Simonaitienė, bet ji atėjo tik, kai jau gimdžiau, o po visko padarė narkozę ir išvalė gimdą. Jai taip pat esu lb dėkinga. Buvau tarusis su Variakojiene, bet paskutinę minutę pagalvojau važiuot na ura. Aš jai pasiskambinau, kai jau ruošiaus važiuot, o ji pažadėjo paskambint į skyrių, kad priimtų mane. Niekas jokio skambučio negavo ir t.t. Kitą rytą ji pas mane užėjo į palatą ir pasakė, kad laukė mano skambučio ir t.t. Ai, patylėjau, nes jau viskas buvo pasibaigę. Esu jos kraštietė, tai lankė mane kasdien ir lb maloniai kalbėjo, siūlė pagalbą. Personalas TGN nuostabus, nepalygint, kaip VGN, kur gimdžiau pirmąją dukrytę. Taigi, sėkmės visoms ir sveikų vaikučių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2010 01 08, 19:10)
Labas visoms,
vakar grįžau su dukryte iš TGN. Esu lb patenkinta, kad ten gimdžiau. Mažylė gimė 4150 g ir 54 cm, o aš visai nelpyšau, kirpt taip pat nereikėjo. Esu be galo dėkinga akušerei Jūratei (lyg Krištopavičienė). Budėjo gydytoja Simonaitienė, bet ji atėjo tik, kai jau gimdžiau, o po visko padarė narkozę ir išvalė gimdą. Jai taip pat esu lb dėkinga. Buvau tarusis su Variakojiene, bet paskutinę minutę pagalvojau važiuot na ura. Aš jai pasiskambinau, kai jau ruošiaus važiuot, o ji pažadėjo paskambint į skyrių, kad priimtų mane. Niekas jokio skambučio negavo ir t.t. Kitą rytą ji pas mane užėjo į palatą ir pasakė, kad laukė mano skambučio ir t.t. Ai, patylėjau, nes jau viskas buvo pasibaigę. Esu jos kraštietė, tai lankė mane kasdien ir lb maloniai kalbėjo, siūlė pagalbą. Personalas TGN nuostabus, nepalygint, kaip VGN, kur gimdžiau pirmąją dukrytę. Taigi, sėkmės visoms ir sveikų vaikučių smile.gif

Didžiausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2010 01 08, 18:10)
Labas visoms,
vakar grįžau su dukryte iš TGN. Esu lb patenkinta, kad ten gimdžiau. Mažylė gimė 4150 g ir 54 cm, o aš visai nelpyšau, kirpt taip pat nereikėjo. Esu be galo dėkinga akušerei Jūratei (lyg Krištopavičienė). Budėjo gydytoja Simonaitienė, bet ji atėjo tik, kai jau gimdžiau, o po visko padarė narkozę ir išvalė gimdą. Jai taip pat esu lb dėkinga. Buvau tarusis su Variakojiene, bet paskutinę minutę pagalvojau važiuot na ura. Aš jai pasiskambinau, kai jau ruošiaus važiuot, o ji pažadėjo paskambint į skyrių, kad priimtų mane. Niekas jokio skambučio negavo ir t.t. Kitą rytą ji pas mane užėjo į palatą ir pasakė, kad laukė mano skambučio ir t.t. Ai, patylėjau, nes jau viskas buvo pasibaigę. Esu jos kraštietė, tai lankė mane kasdien ir lb maloniai kalbėjo, siūlė pagalbą. Personalas TGN nuostabus, nepalygint, kaip VGN, kur gimdžiau pirmąją dukrytę. Taigi, sėkmės visoms ir sveikų vaikučių smile.gif


Sveikinu sveikinu 4u.gif 4u.gif Smagu, kad neplysai ir nekirpo, nes as atsimenu didziausias kosmaras man buvo pagyt po kirpimo smile.gif Po tokiu atsiliepimu vis drasinu save, kad gal ir man laimingai viskas baigsis ir epiduro neprireiks... smile.gif
O Elektrenuose su ginekologais padetis liudna - nelabai yra is ko rinktis... verysad.gif Uztat as paprastai apziurai karta per metus nepagailiu pinigeliu privaciai ginei Vilniuj, o nestumo metu jau negaim sau leist karta per menesi ar dazniau privaciai suvaiksciot...
Atsakyti