Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

QUOTE(Lovelyvixen @ 2010 05 18, 13:05)
aciu garra uz pasisakymus.. labai issamus ir aiskus  mirksiukas.gif

as po kokio menesio irgi planuoju apsilankyti ekskursijoje.. nors man iki Traku tik 10 km.. bet kazkaip vis manau dar laiko yra  ax.gif

kazin, o ten laikas nurodytas kokiu galima juos aplankyti.. nes pagalvojau, kad penkt lekiu i kirpykla su MB Trakuose.. tai prie progos galeciau ir uzsukti..  cool.gif

laikas nenurodytas, mes vaziavom kada mums patogu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(garra @ 2010 05 18, 15:27)
laikas nenurodytas, mes vaziavom kada mums patogu 4u.gif


hi.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(garra @ 2010 05 18, 12:57)
del naktiniu tai duos kiek reikes, sake net ir chalata duos bet del chalato rekomendavo savo turet cia kad maloniau butu. plauciu nuotrauka nebutinai, viskas surasyta i neštukiu kortele, šitą nuotrauką reikalauja jei ten lankaisi prieš gimdymą, žodžiu priežiūros metu. vaikui paluciu yra kiek nori, bet rubeliu kaip sake butu gerai paimti, na pampersai vilnones kojinytes butinai. Aš važiuosiu apsiskutus, bet kažkokios prievolės nėra. 4u.gif

Na, aš irgi važiuosiu apsiskutusi. Tiesiog, daug visokių atsiliepimų skaičiau, vienur reikia, kitur nereikia ir pan. Dėl to ir norėjau pasidomėti ką apie tai Trakų GN kalba. O klizmą kaip supratau pastatys.
Ačiū už konsultaciją, prisiminiu dar ką nors - parašysiu smile.gif
Atsakyti
as nusipirkau microlax....ir gabensiuosi ten biggrin.gif sake, namie darytis nera saugu...
Atsakyti
QUOTE(simusim @ 2010 05 18, 19:17)
as nusipirkau microlax....ir gabensiuosi ten biggrin.gif  sake, namie darytis nera saugu...



o kod4l nesaugu g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 05 18, 18:21)
o kod4l nesaugu  g.gif  ?

na man sake,kad pagreitina kaklelio atsidaryma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simusim @ 2010 05 18, 19:41)
na man sake,kad pagreitina kaklelio atsidaryma ax.gif

Uiiiii blink.gif Gerai, kad parašei, nes aš linkus greitai gimdyti, tai dar nė ligoninės nereikėtų :-)
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 05 18, 19:07)
Uiiiii  blink.gif  Gerai, kad parašei, nes aš linkus greitai gimdyti, tai dar nė ligoninės nereikėtų :-)

aga as klausiau del tu klyzmuciu tai pasake, jei antras vaikas tai is vis nesudaryti iskarto vaziuoti viska padaryt turi...o jei net ir pirmas vaikas, tai cia tikrai gali buti ne kaip pagal vadoveli....viena valanda - 1cm atsidarymo. tai sake nerizikuoti ir pasiimti i ligonine. o dar vibracija atseit irgi skatina....tai kol is vln nuvaziuosim iki traku...tai uzteks jau tokio pasikratymo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simusim @ 2010 05 18, 20:13)
aga as klausiau del tu klyzmuciu tai pasake, jei antras vaikas tai is vis nesudaryti iskarto vaziuoti viska padaryt turi...o jei net ir pirmas vaikas, tai cia tikrai gali buti ne kaip pagal vadoveli....viena valanda - 1cm atsidarymo. tai sake nerizikuoti ir pasiimti i ligonine. o dar vibracija atseit irgi skatina....tai kol is vln nuvaziuosim iki traku...tai uzteks jau tokio pasikratymo lotuliukas.gif



Oi mama mija unsure.gif Nu svarbu iki ligoninės nuvažiuoti, o tada jau, kad tik greičiau viskas biggrin.gif
Papildyta:
Simusin, o mes su tavim dar turime realių šansų susitikti gimdykloje biggrin.gif . Dviejų savaičių skirtumas, tai jeigu viena viena sav anksčiau gimdytų, kita - viena sav vėliau, tai ir realūs šansai biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 05 18, 19:20)
Oi mama mija  unsure.gif  Nu svarbu iki ligoninės nuvažiuoti, o tada jau, kad tik greičiau viskas  biggrin.gif
Papildyta:
Simusin, o mes su tavim dar turime realių šansų susitikti gimdykloje  biggrin.gif . Dviejų savaičių skirtumas, tai jeigu viena viena sav anksčiau gimdytų, kita - viena sav vėliau, tai ir realūs šansai  biggrin.gif   4u.gif

as jau juokais draugam sakau 38sav. ir fsio laipiosiu laiptais be sustojimo,valgysiu ananasa, plausiu langus, pjausiu zole.....kojas, rankas kelnosiu lotuliukas.gif ir dar i sokius nueisiu lotuliukas.gif kad tik greiciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simusim: 18 gegužės 2010 - 19:43
QUOTE(simusim @ 2010 05 18, 19:17)
as nusipirkau microlax....ir gabensiuosi ten biggrin.gif  sake, namie darytis nera saugu...

Remdamasi savo patirtimi, microlaxo nenaudočiau smile.gif "Tradicinė" klizma man patiko labiau. Šitas microlaxas tik tai, kas arti išvalo, o po to dar ilgai dirgina ten viską. Fi fi fi, nepatiko man schmoll.gif

QUOTE(simusim @ 2010 05 18, 20:42)
as jau juokais draugam sakau 38sav. ir fsio laipiosiu laiptais be sustojimo,valgysiu ananasa, plausiu langus, pjausiu zole.....kojas, rankas kelnosiu lotuliukas.gif ir dar i sokius nueisiu lotuliukas.gif kad tik greiciau.

O, apie ananasą dar negirdėjau biggrin.gif Jis tipo irgi skatina gimdymą?
Atsakyti
QUOTE(simusim @ 2010 05 18, 20:42)
as jau juokais draugam sakau 38sav. ir fsio laipiosiu laiptais be sustojimo,valgysiu ananasa, plausiu langus, pjausiu zole.....kojas, rankas kelnosiu lotuliukas.gif ir dar i sokius nueisiu lotuliukas.gif kad tik greiciau.



O klausyk, aš kaip tik kraustausi į naujus namus, daug vitrininių langų biggrin.gif . Jeigu noras vis dar bus langus pavalyti, tai prašom užsukti lotuliukas.gif . O nuo manęs jau ir Trakai visai netoli lotuliukas.gif . Tik užsuk su visais ligoninei skirtais krepšiais biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti