Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

QUOTE(jurgituke.s @ 2010 05 14, 12:35)
Dar dirba smile.gif. koki atsiliepimai?

Man patiko, priekaištų neturiu. Todėl šį nėštumą pasirinkau pas ją lankytis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 05 13, 15:59)
Aš tai, kai gimdžiau pirmą, į ligoninę atvažiavau 8:30, o mažiukas gimė jau 10:45  smile.gif

Antri greičiau gimsta, tai biškuti baisu man. Jeigu pirmas per 2.5 valandas, tai tikiuos su antru spėsiu  biggrin.gif

vava,visko gali buti biggrin.gif

pirma gimdziau 16h
o antra tai vos 15-20min doh.gif veliau tik akuseres juokesi is mano vyro,sako dar biski,ir tektu tau priimti gimdyma masinoi lotuliukas.gif

taip,kad su antru reikia nelaukti ..vaziuoti greiciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 05 15, 01:51)
vava,visko gali buti biggrin.gif

pirma gimdziau 16h
o antra tai vos 15-20min  doh.gif  veliau tik akuseres juokesi is mano vyro,sako dar biski,ir tektu tau priimti gimdyma masinoi  lotuliukas.gif

taip,kad su antru reikia nelaukti ..vaziuoti greiciau biggrin.gif



Tikiuosi, kad aš užtruksiu kiek ilgiau biggrin.gif , nes dar reikės vaiką savo kažkam priduoti prieš važiuojant į gimdyklą biggrin.gif
Atsakyti
lairam susitark is anksto, kad jei kas, butu kam vezti, nes kitaip bus seimyninis gimdymas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 05 18, 09:04)
lairam susitark is anksto, kad jei kas, butu kam vezti, nes kitaip bus seimyninis gimdymas biggrin.gif


Nu jo, reik susidaryti planą, kam skambinti pirmiausia, kam po to. Nes, jaučiu, vien nuo streso galima pagimdyti biggrin.gif
Atsakyti
Vakar buvau ekskursijoje į ligonine, tai kaip žadėjau pasakoju. Šiaip mus labai maloniai priimė, viska aprodė ir papasakojo net nesitikėjau. Pirmas įspųdis viskas miniatiuriška t.y. palyginus su AK ir VGN viskas sudėta į vieną aukštą. Gimdykla tada du žingsniai operacinė, dar du žingsniai pogimdyvinės palatos. Čia pat ir priimamasis. Reikia eiti pro ligonių priimamajį iškart į trečią aukštą. Visai tvarkinga, nesmirda ligoninės smarve. Priima tik nuo 37 pilnų sav. Vyrui butinai turėt vienkartinį chalatą ir bachilus ar šlepetes, kaukių, kepurių nereikia. Naktinius jie savo duoda, klizmą stato, žodžiu viskas kaip turi buti. Palatų nedaug bent mums rodė dvi nemokamas ir vieną mokamą. Po dvi guldo tik tada jei gimdyviu daug ir truksta vietos, o siaip po vieną guli.
Man patiko lauksiu 37 sav. Čia taip trumpai išdėsčiau. Merginos jei kas domina klauskit atsakysiu. 4u.gif

Beje anesteziologas visada budi ir esant reikalui epidurą gausit, bet jo nepropoguoja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(garra @ 2010 05 18, 11:40)
Merginos jei kas domina klauskit atsakysiu. 4u.gif

O chalatą, naktinius, vaikiukui drabužėlius irgi duoda, ar visgi jau po gimdymo būtinai reikia turėti savo? Nes manau, kad jei stipriai kraujuosiu, tai geriau jau ligoninės naktinius purvinsiu, nei savus blush2.gif
Tiesa, o kaip dėl skutimo? Būtinas dalykas ar pagal pageidavimą?
Ir dar - ar reikia plaučių nuotraukos vyrui? g.gif Nes lygtais sakė Trakuose prašo
Atsakyti
QUOTE(garra @ 2010 05 18, 10:40)
Vakar buvau ekskursijoje į ligonine

o tai nuvykai...pasakei,kad nori apziureti ir viska parode?smile.gif nes as irgi noriu nuvaziuoti
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2010 05 18, 11:15)
O chalatą, naktinius, vaikiukui drabužėlius irgi duoda, ar visgi jau po gimdymo būtinai reikia turėti savo? Nes manau, kad jei stipriai kraujuosiu, tai geriau jau ligoninės naktinius purvinsiu, nei savus  blush2.gif
Tiesa, o kaip dėl skutimo? Būtinas dalykas ar pagal pageidavimą?
Ir dar - ar reikia plaučių nuotraukos vyrui? g.gif Nes lygtais sakė Trakuose prašo

pries pora metu gimdziau - naktinius dave, chalata savo reikejo tureti.
vaikiukui drabuziukus reikejo tureti savo, nes tik pagimdzius is karto pasake, kad atsinestumem.
pries kelias dienas buvau pas savo gydytoja, kuri ten dirba, tai nieko neminejo apie plauciu nuotrauka, manau, butu ispejus. dar paminejo, kad jei nespesim nueiti nusipirkti i vaistine tu drabuzeliu vyrui, tai svarbu savus kitus, nes is lauko tureti, pvz treningines kelnes, bliuskyte ir slepetes.
beje, antra irgi ten ruosiuosi gimdyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egle50: 18 gegužės 2010 - 11:51
QUOTE(egle50 @ 2010 05 18, 12:50)
pries pora metu gimdziau  - naktinius dave, chalata savo reikejo tureti.
vaikiukui drabuziukus reikejo tureti savo, nes tik pagimdzius is karto pasake, kad atsinestumem.
pries kelias dienas buvau pas savo gydytoja, kuri ten dirba, tai nieko neminejo apie plauciu nuotrauka, manau, butu ispejus. dar paminejo, kad jei nespesim nueiti nusipirkti i vaistine tu drabuzeliu vyrui, tai svarbu savus kitus, nes is lauko tureti, pvz treningines kelnes, bliuskyte ir slepetes.
beje, antra irgi ten ruosiuosi gimdyti  drinks_cheers.gif



Man pries kelis metus, tai ir chalata dave. Toki baisu su kvietkom, bet labai gerai buvo biggrin.gif

O i gimdykla kazkaip nepasiemem is karto savo drabuziuku leliukui, tai neliepe nieko atsinesti. Suvyste i ligonines vystyklus, pleda. O paskui atejo i palata jau ir padejo perrengti jau i savus drabuziukus.
Atsakyti
del naktiniu tai duos kiek reikes, sake net ir chalata duos bet del chalato rekomendavo savo turet cia kad maloniau butu. plauciu nuotrauka nebutinai, viskas surasyta i neštukiu kortele, šitą nuotrauką reikalauja jei ten lankaisi prieš gimdymą, žodžiu priežiūros metu. vaikui paluciu yra kiek nori, bet rubeliu kaip sake butu gerai paimti, na pampersai vilnones kojinytes butinai. Aš važiuosiu apsiskutus, bet kažkokios prievolės nėra. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(simusim @ 2010 05 18, 11:46)
o tai  nuvykai...pasakei,kad nori apziureti ir viska parode?smile.gif nes as irgi noriu nuvaziuoti


jo tiesiai nuvaziavom ir pasakem kad norim apsiziuret ir vsio. Jie jau zino ka tokiu atveju daryt mirksiukas.gif as taip supratau kad ten daznai atvaziuoja ziuretojai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(garra @ 2010 05 18, 12:40)
Vakar buvau ekskursijoje į ligonine, tai kaip žadėjau pasakoju. Šiaip mus labai maloniai priimė, viska aprodė ir papasakojo net nesitikėjau. Pirmas įspųdis viskas miniatiuriška t.y. palyginus su AK ir VGN viskas sudėta į vieną aukštą. Gimdykla tada du žingsniai operacinė, dar du žingsniai pogimdyvinės palatos. Čia pat ir priimamasis. Reikia eiti pro ligonių priimamajį iškart į trečią aukštą. Visai tvarkinga, nesmirda ligoninės smarve. Priima tik nuo 37 pilnų sav. Vyrui butinai turėt vienkartinį chalatą ir bachilus ar šlepetes, kaukių, kepurių nereikia. Naktinius jie savo duoda, klizmą stato, žodžiu viskas kaip turi buti. Palatų nedaug bent mums rodė dvi nemokamas ir vieną mokamą. Po dvi guldo tik tada jei gimdyviu daug ir truksta vietos, o siaip po vieną guli.
Man patiko lauksiu 37 sav. Čia taip trumpai išdėsčiau.  Merginos jei kas domina klauskit atsakysiu. 4u.gif

Beje anesteziologas visada budi ir esant reikalui epidurą gausit, bet jo nepropoguoja  mirksiukas.gif



QUOTE(garra @ 2010 05 18, 13:57)
del naktiniu tai duos kiek reikes, sake net ir chalata duos bet del chalato rekomendavo savo turet cia kad maloniau butu. plauciu nuotrauka nebutinai, viskas surasyta i neštukiu kortele, šitą nuotrauką reikalauja jei ten lankaisi prieš gimdymą, žodžiu priežiūros metu. vaikui paluciu yra kiek nori, bet rubeliu kaip sake butu gerai paimti, na pampersai vilnones kojinytes butinai. Aš važiuosiu apsiskutus, bet kažkokios prievolės nėra. 4u.gif
Papildyta:
jo tiesiai nuvaziavom ir pasakem kad norim apsiziuret ir vsio. Jie jau zino ka tokiu atveju daryt  mirksiukas.gif  as taip supratau kad ten daznai atvaziuoja ziuretojai  biggrin.gif


aciu garra uz pasisakymus.. labai issamus ir aiskus mirksiukas.gif

as po kokio menesio irgi planuoju apsilankyti ekskursijoje.. nors man iki Traku tik 10 km.. bet kazkaip vis manau dar laiko yra ax.gif

kazin, o ten laikas nurodytas kokiu galima juos aplankyti.. nes pagalvojau, kad penkt lekiu i kirpykla su MB Trakuose.. tai prie progos galeciau ir uzsukti.. cool.gif
Atsakyti