Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

Gal kuri gimdėt pas Lina Digrienę? Niekur nemačiau minint jos pavardės.Ir gal kas pasakytų, kiek dabar mokama gydytojams trakuose? Ačiu iš anksto.
Atsakyti
QUOTE(jurgituke.s @ 2010 05 13, 19:02)
Gal kuri gimdėt pas Lina Digrienę? Niekur nemačiau minint jos pavardės.Ir gal kas pasakytų, kiek dabar mokama gydytojams trakuose? Ačiu iš anksto.

Aš pas ją gimdžiau prieš 2 metus. Važiavau nesitarusi, nieko nemokėjau. O ji dar dirba ten?
Atsakyti
QUOTE(kangurelesj @ 2010 05 13, 18:45)
gimdziau Trakuose pries menesi su trupuciu.  Atsiliepimai tik liuksusiniai smile.gif man jau buvo suejes terminas ir net savaite po jo, taigi buvau paguldyta stebejimui ir antra para pagimdziau. Kaip pirmakartei gimdymas palyginus buvo neilgas - 6 val. 

Niekam nieko nedavem, vaziavom "na ura" ir viskas buvo isties  thumbup.gif



ogo kokios smagios zinios 4u.gif gero jums augimo 4u.gif

smagu, kad geri atsiliepimai is Traku.. bereik sulaukti 37 savaites.. nes iki to laiko tik Antakalnio klinikos priima.. rolleyes.gif

is tikruju ar kaip atsidekojate daktarams po gimdymo? ir kaip ten su palatom? yra vienvieciu, kokios kainos jus? g.gif
Atsakyti
Palatos visos vienvietes, guldo po dvi tik jeigu yra daug gimdyviu...
Atsakyti
QUOTE(Lovelyvixen @ 2010 05 14, 07:45)
ogo kokios smagios zinios  4u.gif  gero jums augimo  4u.gif

smagu, kad geri atsiliepimai is Traku.. bereik sulaukti 37 savaites.. nes iki to laiko tik Antakalnio klinikos priima..  rolleyes.gif

is tikruju ar kaip atsidekojate daktarams po gimdymo? ir kaip ten su palatom? yra vienvieciu, kokios kainos jus? g.gif



O palatos tai nemokamos. Yra tik viena mokama. O visos kitos nemokamos. Na bent jau taip buvo pries 2.5 metus. Bet manau, kad nieko nepasikeite.
Atsakyti
Ir aš sveikinu pagimdžiusias 4u.gif Tikiuosi ir man greitai ir lengvai viskas baigsis mirksiukas.gif Kol kas lyg ir gydytoja sake kad sulauksiu 37 sav. nes labai jau nesinori varyt i antakalni blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(simusim @ 2010 05 13, 15:56)
vyro direktoriaus zmona ten neseniai gimde, tai sake tikrai nuostabu.....nera daug gimdyviu, todel tavimi pasirupina ir taves nepamirsta  smile.gif  as tikiuosi, kad viskas iseis...ir atsidursiu ten....nors trakai nera taip ir arti....bet pirmas gimdymas uztrunka ilgai, tad spesiu! biggrin.gif


lygiai pries 11 men. Trakuose buvo gana daug gimdyviu, tai buvo per nakti 5 beveik visos palatos uzimtos, bet ryte israse viena, atvaziavo kita. manes net perklause ar sutikciau, akd paguldytu kazka pas mane, nes vyras isvaziavo aps sunu ir antra para su manim nebuvo. bet taip nieko ir nepaguldeman.Prieziura visa buvo thumbup.gif
QUOTE(lairam @ 2010 05 13, 16:59)
Aš tai, kai gimdžiau pirmą, į ligoninę atvažiavau 8:30, o mažiukas gimė jau 10:45  smile.gif

Antri greičiau gimsta, tai biškuti baisu man. Jeigu pirmas per 2.5 valandas, tai tikiuos su antru spėsiu  biggrin.gif

drinks_cheers.gif nuo zmogaus priklauso, nes mano abu vaikai gime greitai ir kaklelis atsidarinejo tikrai ne po 1 cm per valanda, paskutiniai cm tai per valanda kokie 3 atsidare
Atsakyti
QUOTE(Lovelyvixen @ 2010 05 14, 06:45)


is tikruju ar kaip atsidekojate daktarams po gimdymo? ir kaip ten su palatom? yra vienvieciu, kokios kainos jus? g.gif

na va pob visokiu atsidekojimu gydytojai islepinami iki begalybes....negadinkim ju. rolleyes.gif nes VGN jau taip jie islepe,kad net dirbti be vokeliu nemoka....rankos dreba pinigeli pamacius. unsure.gif na cia visose ligoninese jau tai kai butinybe tapo....pamoketi.
Atsakyti
QUOTE(simusim @ 2010 05 14, 10:04)
na va pob visokiu atsidekojimu gydytojai islepinami iki begalybes....negadinkim ju. rolleyes.gif  nes VGN jau taip jie islepe,kad net dirbti be vokeliu nemoka....rankos dreba pinigeli pamacius. unsure.gif na cia visose ligoninese jau tai kai butinybe tapo....pamoketi.



Aš šį kartą planuoju su niekuo nesitarti. Tiesiog važiuosiu, kai ateis laikas ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Lovelyvixen @ 2010 05 13, 12:22)
manau niekas nenori.. bet kartais nera pasirinkimo..
beje tai viena is priezasciu del ko svarstau pasirinkti Trakus.. kazin kiek gimdyviu per diena ten buna ..vidutiniskai..  g.gif

ar kas zadejo jau buvot nuvykusios.. labai noretume, kad papasakotumet kaip sekesi..  4u.gif


Gimdžiau kovo mėn, tai buvau vienintelė gimdžiusi, ir kol gulėjau ten 3 dienas, tai buvo tik 2 gimdivės
Atsakyti
Aš gimdžiau Trakuose prieš beveik 4 metus. Važiavau irgi "na ura". Gulėjom su vyru vienoj palatoj. Nemokamai. Atsidėkojom kava ir torčiuku. smile.gif
Jeigu tik Dievas duos, ir antrą ten gimdysiu. Labai viskuo likau patenkinta.
Sėkmės visoms. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2010 05 13, 22:36)
Aš pas ją gimdžiau prieš 2 metus. Važiavau nesitarusi, nieko nemokėjau. O ji dar dirba ten?

Dar dirba smile.gif. koki atsiliepimai?
Atsakyti