Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

QUOTE(simusim @ 2010 05 11, 21:00)
as vilniete, bet noriu trakuose gimdyti....tikiuosi 37 sulaukti ir tada jau nebaisu smile.gif


laikom kumstukus, kad sulauktum.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(garra @ 2010 05 07, 10:45)
Savaitgalį važiuosiu apsižiurėti į Trakus, grižus pranešiu paskutines naujienas.  smile.gif

Pasirinkau ten gimdyti bet tik truputi neramu kad teks atsisakyti nuskausminamųjų. tikiuosi ištversiu. ax.gif

Prie geru noru ir ten epidura padaro mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simusim @ 2010 05 11, 17:00)
na man taip pat reikia jau vaziuoti....ai bet geguzes pabaigoje vyksiu. smile.gif

Na, aš tai gegužės pabaigoje planuoju jau gimdyti važiuoti tongue.gif biggrin.gif Gegužės 25d. kaip tik sueis 37 sav. wink.gif Ir jau galėsiu gimdyti biggrin.gif Svarbu, kad tik ne anksčiau smile.gif O šiaip jei neptingėsiu ryt iš Vilniaus važiuodama gal užsuksiu pasižiūrėti kaip ten kas smile.gif Bet jei netingėsiu.
Kažkuri klausia kodėl Trakų GN? Na, man arba Vilnius, arba Kaunas, arba Trakai. Pagal km. Trakai arčiausiai, be to jei nėra komplikacijų greitoji veža būtent į Trakus gimdyti, jei kažkas negerai tada jau į Vilnių.
Šiaip labai nenoriu patekti į konvejerinę, bet kad ir kaip bus, vistiek gimdyti reiks. Kadangi nežadu su niekuo tartis (pinigėlių man ir taip reikės, ne vien tik vaikučiui auginti) - tai iš esmės man kaip ir jokio skirtumo kur gimdyti.
Kaip sakoma, jei viskas gerai - tai ir namuose lovoje pagimdytumėm pačios, bet jei ne - tai ar davei, ar nedavei - niekas čia nepasikeis.
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2010 05 11, 22:19)
Na, aš tai gegužės pabaigoje planuoju jau gimdyti važiuoti tongue.gif biggrin.gif Gegužės 25d. kaip tik sueis 37 sav. wink.gif Ir jau galėsiu gimdyti biggrin.gif Svarbu, kad tik ne anksčiau smile.gif O šiaip jei neptingėsiu ryt iš Vilniaus važiuodama gal užsuksiu pasižiūrėti kaip ten kas smile.gif Bet jei netingėsiu.
Kažkuri klausia kodėl Trakų GN? Na, man arba Vilnius, arba Kaunas, arba Trakai. Pagal km. Trakai arčiausiai, be to jei nėra komplikacijų greitoji veža būtent į Trakus gimdyti, jei kažkas negerai tada jau į Vilnių.
Šiaip labai nenoriu patekti į konvejerinę, bet kad ir kaip bus, vistiek gimdyti reiks. Kadangi nežadu su niekuo tartis (pinigėlių man ir taip reikės, ne vien tik vaikučiui auginti) - tai iš esmės man kaip ir jokio skirtumo kur gimdyti.
Kaip sakoma, jei viskas gerai - tai ir namuose lovoje pagimdytumėm pačios, bet jei ne - tai ar davei, ar nedavei - niekas čia nepasikeis.

drinks_cheers.gif as tai nenoriu i konvejeri papulti.... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(simusim @ 2010 05 13, 12:52)
drinks_cheers.gif as tai nenoriu i konvejeri papulti.... schmoll.gif



manau niekas nenori.. bet kartais nera pasirinkimo..
beje tai viena is priezasciu del ko svarstau pasirinkti Trakus.. kazin kiek gimdyviu per diena ten buna ..vidutiniskai.. g.gif

ar kas zadejo jau buvot nuvykusios.. labai noretume, kad papasakotumet kaip sekesi.. 4u.gif
Atsakyti
vyro direktoriaus zmona ten neseniai gimde, tai sake tikrai nuostabu.....nera daug gimdyviu, todel tavimi pasirupina ir taves nepamirsta smile.gif as tikiuosi, kad viskas iseis...ir atsidursiu ten....nors trakai nera taip ir arti....bet pirmas gimdymas uztrunka ilgai, tad spesiu! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(simusim @ 2010 05 13, 15:56)
vyro direktoriaus zmona ten neseniai gimde, tai sake tikrai nuostabu.....nera daug gimdyviu, todel tavimi pasirupina ir taves nepamirsta  smile.gif  as tikiuosi, kad viskas iseis...ir atsidursiu ten....nors trakai nera taip ir arti....bet pirmas gimdymas uztrunka ilgai, tad spesiu! biggrin.gif

Tikrai spėsi. Aš kaip tik iš paskaitėlės. Pasakė, kad į ligoninę važiuoti reikia kai sarėmiai kartojasi kas 10 min. ne anksčiau. Kai tokie sarėmiai (jei ko nemaišau) būna kaklelis gal 3 cm. atsidaręs. O šiaip tendencija tokia - gimdos kaklelis per val. 1 cm atsidaro. O reikia kad atsidarytų 10 cm. Taip, kad tikrai spėsi ir dar nusibos. Man iš Elektrėnų į Trakus važiuoti apie 30-35km. Tai maždaug tiek pat min. o gal dar ir greičiau smile.gif
O Trakuose nebuvau, nors ir žadėjau. Kadangi aš pati vairuoju, o Vilniuje pakankamai privargau - tai jau nebesiryžau važiuoti dar ir į Trakų GN., ir taip pavargau, Tad kolkas tikrai nežinau kokia ten padėtis.
Atsakyti
QUOTE(simusim @ 2010 05 13, 15:56)
vyro direktoriaus zmona ten neseniai gimde, tai sake tikrai nuostabu.....nera daug gimdyviu, todel tavimi pasirupina ir taves nepamirsta  smile.gif  as tikiuosi, kad viskas iseis...ir atsidursiu ten....nors trakai nera taip ir arti....bet pirmas gimdymas uztrunka ilgai, tad spesiu! biggrin.gif


Aš tai, kai gimdžiau pirmą, į ligoninę atvažiavau 8:30, o mažiukas gimė jau 10:45 smile.gif

Antri greičiau gimsta, tai biškuti baisu man. Jeigu pirmas per 2.5 valandas, tai tikiuos su antru spėsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 05 13, 15:59)
Aš tai, kai gimdžiau pirmą, į ligoninę atvažiavau 8:30, o mažiukas gimė jau 10:45  smile.gif

Antri greičiau gimsta, tai biškuti baisu man. Jeigu pirmas per 2.5 valandas, tai tikiuos su antru spėsiu  biggrin.gif

mano drauge 16h gimde doh.gif
Atsakyti
QUOTE(simusim @ 2010 05 13, 17:09)
mano drauge 16h gimde doh.gif


Vargšė...
Atsakyti
gimdziau Trakuose pries menesi su trupuciu. Atsiliepimai tik liuksusiniai smile.gif man jau buvo suejes terminas ir net savaite po jo, taigi buvau paguldyta stebejimui ir antra para pagimdziau. Kaip pirmakartei gimdymas palyginus buvo neilgas - 6 val.

Niekam nieko nedavem, vaziavom "na ura" ir viskas buvo isties thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kangurelesj @ 2010 05 13, 16:45)
gimdziau Trakuose pries menesi su trupuciu.  Atsiliepimai tik liuksusiniai smile.gif man jau buvo suejes terminas ir net savaite po jo, taigi buvau paguldyta stebejimui ir antra para pagimdziau. Kaip pirmakartei gimdymas palyginus buvo neilgas - 6 val. 

Niekam nieko nedavem, vaziavom "na ura" ir viskas buvo isties  thumbup.gif

sveikinimai! 4u.gif
Atsakyti