Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

Savaitgalį važiuosiu apsižiurėti į Trakus, grižus pranešiu paskutines naujienas. smile.gif

Pasirinkau ten gimdyti bet tik truputi neramu kad teks atsisakyti nuskausminamųjų. tikiuosi ištversiu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(garra @ 2010 05 07, 10:45)
Savaitgalį važiuosiu apsižiurėti į Trakus, grižus pranešiu paskutines naujienas.  smile.gif

Pasirinkau ten gimdyti bet tik truputi neramu kad teks atsisakyti nuskausminamųjų. tikiuosi ištversiu. ax.gif


Ištversite, ištversite biggrin.gif

Aš trakuose gimdžiau beveik prieš dvejus su puse metų 4u.gif . Greitu laiku vėl bandysiu ten važiuoti thumbup.gif . Tikiuosi, kad ir šį kartą viskas bus taip, kaip kažkados smile.gif
Atsakyti
QUOTE(garra @ 2010 05 07, 09:45)
Savaitgalį važiuosiu apsižiurėti į Trakus, grižus pranešiu paskutines naujienas.  smile.gif

Pasirinkau ten gimdyti bet tik truputi neramu kad teks atsisakyti nuskausminamųjų. tikiuosi ištversiu. ax.gif

oooo butinai pranesk! smile.gif o vaziuoji ten susitarusi, ar ne? as irgi sio menesio pabaigoje galvoju vaziuoti....viska apziureti. smalsu ar leis... biggrin.gif
su mazakraujyste ten priima manau rolleyes.gif
Atsakyti
Nesibaiminkit, retai reikia to nuskausminimo- o jei reikės, dėl medicininių priežasčių- tiiikrai gausit.
Juk Trakuose leidžia ir skatina gimdyves judėti, kvėpuoti, dar ir palaikymo komanda (vyras, etc) gali padėti- tada ir tas skausmas kažkur pranyksta- juk galima pasirinkti, kaip pačiai patogiau, tai ir prabūti tuos sąrėmius mirksiukas.gif.
Nesibaiminkit, tikrai nėra nieko košmariško smile.gif

Simusim, mažakraujystė būna daugeliui nėščiųjų- na, nieko nepadarysi, augantis vaikus pasiima medžiagas iš mamos. Labai svarbu gerai pilnavertiškai maitintis, gerti vitaminus. Viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(garra @ 2010 05 07, 09:45)
Pasirinkau ten gimdyti bet tik truputi neramu kad teks atsisakyti nuskausminamųjų. tikiuosi ištversiu. ax.gif

Saremiu skausma as "iskvepavau". Manau, kiekviena taip gali, tiesiog reikia giliai, suvoktai priderint kvepavima prie kylancio skausmo bangos, kartu su ja kilt ir leistis (na, panasiai kaip juroj bangas gaudom ax.gif). Suprasi, kai pajusi 4u.gif. Sekmes!
Malonus prisiminimai is gimdymo Trakuose dar gajus wub.gif.
Atsakyti
As irgi iskvepavau smile.gif Nors pasakysiu, kad pirma gimdziau su nejautra, o antra - be, tai dziaugiuosi, kad antras gimdymas tik 3 val. truko, nes ilgiau kenteti butu buve ne kas smile.gif Jeigu kada gimdysiu trecia, tai rinkciausi gimdyma su nejautra smile.gif Na, bet kiekviena pasirenka pagal save smile.gif
Atsakyti
As abu iskvepavau, bet as greitai gimdau, tai dar iskenteti tas kelias valandas imanoma, jei butu ilgiau, nezinau kaip giedociau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

vis dar neapsisprendziu, kuriuose gimdymo namuose gimdyti.. svarstau tarp Vilniaus gimdymo namu ir Traku gimdymo namu.. 4u.gif gyvenu tarp Traku ir Vilniaus.. t.y. iki Traku 10 km iki Vilniaus kokis 15 km..

kodel jus pasirinkote Traku gimdymo namus.? 4u.gif
man lialius bus pirmas..
Atsakyti
Vis manęs MB niekaip nenuveža iki Trakų apsižiūrėti doh.gif Šimtai pas jį darbų, o man rupi artėjantis gimdymas smile.gif tai vis tikiuosi dar sia sav. nuvaziuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(garra @ 2010 05 11, 15:49)
Vis manęs MB niekaip nenuveža iki Trakų apsižiūrėti  doh.gif Šimtai pas jį darbų, o man rupi artėjantis gimdymas  smile.gif tai vis tikiuosi dar sia sav. nuvaziuoti  4u.gif

na man taip pat reikia jau vaziuoti....ai bet geguzes pabaigoje vyksiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(garra @ 2010 05 11, 17:49)
Vis manęs MB niekaip nenuveža iki Trakų apsižiūrėti  doh.gif Šimtai pas jį darbų, o man rupi artėjantis gimdymas  smile.gif tai vis tikiuosi dar sia sav. nuvaziuoti  4u.gif



QUOTE(simusim @ 2010 05 11, 18:00)
na man taip pat reikia jau vaziuoti....ai bet geguzes pabaigoje vyksiu. smile.gif



laaabai lauksiu ispudziu is ten.. mirksiukas.gif as dar siek tiek laiko turiu.. bet irgi po kokio menesio vaziuosiu apsiziureti.. juolab, kad man tik 10 km.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lovelyvixen @ 2010 05 11, 18:41)
laaabai lauksiu ispudziu is ten..  mirksiukas.gif  as dar siek tiek laiko turiu.. bet irgi po kokio menesio vaziuosiu apsiziureti.. juolab, kad man tik 10 km..  rolleyes.gif

as vilniete, bet noriu trakuose gimdyti....tikiuosi 37 sulaukti ir tada jau nebaisu smile.gif
Atsakyti