Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

QUOTE(Bagira19 @ 2010 04 27, 14:31)
pas ja hipokrato priesaika piniginej guli biggrin.gif

nu bet taigi, ne ji daro tyrima, ne ji leidzia vaistus, o kaip atsakomybe pries tuos zmones, kurie nezino, akd REIKIA sito tyrimo doh.gif argi taip sunku israsyti lapeli? Juk nuo nestukiu skaiciaus amn atrodo irgi pinigeliai skaiciuojasi, tai jei ji turi daugiau nestuke.gif sekmingai pagimdziusiu, gal yra kazkokia nauda piniginei g.gif joooo..as matyt ir prazilusi liksiu naiviai nesuprantanti, kur dingsta zmogiskumas g.gif laimei mano gine kitokia ir Trakuose bent jau dauguma gydytoju mano nuomone ne tokie
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 04 27, 17:49)
laimei mano gine kitokia ir Trakuose bent jau dauguma gydytoju mano nuomone ne tokie



drinks_cheers.gif
o gal yra taip kaip tiki?
jei atrodo, kad reikia būtinai duoti, tai drebi iš baimės, kai neduodi
aš visa nestuke.gif lankiausi Trakuose ir gimdžiau ir nors jaučiausi dėkinga, nors vertinu gydytojų darbą, bet lt duot neteko
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2010 04 23, 17:15)
papasakok placiau, kokie ispudziai? koks bendravimas ir pan.

tiesa merginos, o jei sueina 41 sav. ir dar nera jokios gimdymo veiklos, stebes gydanti gine poliklinikoj, bet tada jau Trakai suprantu nepriims ? ar galima vaziuoti , kad skatintu?


As galiu papasakoti, nes as isnesiojau 41 sav. ir dar niekas nevyko.. Zodziu tik suejus 41sav. mano gine israse siuntima ir nieko nelaukus nuvaziavau i Trakus. Norejom abi su gydytoja buti ramios, jog viskas gerai pas mane. Priemime mane apziurejo ir norejo siusti atgal namo, nes niekas nevyksta. As maldavau, kad mane paguldytu stebejimui. Ne nemaniau vaziuoti namo, nes man atrode rizikinga laukti.. Tad prisiprasiau -- pagulde bigsmile.gif Kasdiena stebejo vaikiuko toniukus, paziurejo echoskopu ar viskas tvarkoj, ar uztenka vandenuku. O ju tai buvo dar ilgam. Todel ir tunojo mano maziukas biggrin.gif .
Kita diena mano gimda neskaudziai, bet vis dazniau pradejo susitraukineti. Ir taip visa diena.. Tad dar kita diena nieko nevykstant rimciau, gyd.Straiziene su vedeja visdelto nutare nuleisti vandenukus ir skatinti. Taigi, po 10val. jau supavau nuostabiausia berniuka wub.gif

Kita karta tikrai vel taip pat elgciausi, Nerizikuociau sedeti namie... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fantazia: 27 balandžio 2010 - 16:28
QUOTE(Fantazia @ 2010 04 27, 17:27)
As galiu papasakoti, nes as isnesiojau 41 sav. ir dar niekas nevyko.. Zodziu tik suejus 41sav. mano gine israse siuntima ir nieko nelaukus nuvaziavau i Trakus. Norejom abi su gydytoja buti ramios, jog viskas gerai pas mane. Priemime mane apziurejo ir norejo siusti atgal namo, nes niekas nevyksta. As maldavau, kad mane paguldytu stebejimui. Ne nemaniau vaziuoti namo, nes man atrode rizikinga  laukti..  Tad prisiprasiau -- pagulde  bigsmile.gif Kasdiena stebejo vaikiuko toniukus, paziurejo echoskopu ar viskas tvarkoj, ar uztenka vandenuku. O ju tai buvo dar ilgam. Todel ir tunojo mano maziukas  biggrin.gif .
Kita diena mano gimda neskaudziai, bet vis dazniau pradejo susitraukineti. Ir taip visa diena.. Tad dar kita diena nieko nevykstant rimciau, gyd.Straiziene su vedeja visdelto nutare nuleisti vandenukus ir skatinti. Taigi, po 10val. jau supavau nuostabiausia berniuka  wub.gif

Kita karta tikrai vel taip pat elgciausi, Nerizikuociau sedeti namie...  schmoll.gif

Aciu uz komentara 4u.gif , as butent taip pat irgi bandysiu elgtis kaip Jus, jei suejus 41 sav dar nieko nevyks prasysiu savo gines siuntimo i Trakus, nors mano gine jau sake, kad darys kardiograma ir stebes vaiko tonus tokiu atveju jei dar nepagimdysiu.
Atsakyti
Na as jau po termino,gavau siuntima i Trakus,tai pasipasakosiu veliau kaip sekes.
Atsakyti
QUOTE(europosbamba @ 2010 04 29, 14:54)
Na as jau po termino,gavau siuntima i Trakus,tai pasipasakosiu veliau kaip sekes.

sekmes ir stiprybes tau! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simusim @ 2010 04 27, 14:52)
as pastebejau,kad pas daug gydytoju ji guli ten smile.gif

O matau, pazistama veiduka wink.gif
Zinai, simusim, o nejau ne mes patys paskatinom daktaru hipokrato priesaika i pinigine isideti? g.gif Patys juos "islepinom", o paskui skundziames. Kol "nepatepi" - neziuri kaip i zmogu. Bet tai juk ju darbas, kaip, kad mano buhalteres. As juk pati renkuosi ar dirbti man ji ar ne.
O siaip as dar neapsisprendziu kur gimdyti. Kolkas tik apie Trakus perskaiciau karsta.gif Dar skaitinesiuos apie kitus gimdymo namus. Siaip esu kaip tik girdejusi negeru apsiliepimu apie Traku GN vedeja Variakojiene. Bet.. Suprantu, kad kiekvienas ziuri is savo "boksto", o gydytojo darbas - labai rizikingas, ir visiems neitiksi..
Tad ziurek, simusim, gal dar ir susitiksim Traku GN thumbup.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(europosbamba @ 2010 04 29, 15:54)
Na as jau po termino,gavau siuntima i Trakus,tai pasipasakosiu veliau kaip sekes.

Sekmes 4u.gif Ir lauksim atsiliepimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2010 04 29, 19:35)
O matau, pazistama veiduka wink.gif
Zinai, simusim, o nejau ne mes patys paskatinom daktaru hipokrato priesaika i pinigine isideti? 

pritariu drinks_cheers.gif
as tikiuosi sulaukti 37sav ir labai noreciau trakuose gimdyti....nu butu super! bet cia niekas nezinia.... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fantazia @ 2010 04 27, 16:27)
As galiu papasakoti, nes as isnesiojau 41 sav. ir dar niekas nevyko.. Zodziu tik suejus 41sav. mano gine israse siuntima ir nieko nelaukus nuvaziavau i Trakus. Norejom abi su gydytoja buti ramios, jog viskas gerai pas mane. Priemime mane apziurejo ir norejo siusti atgal namo, nes niekas nevyksta. As maldavau, kad mane paguldytu stebejimui. Ne nemaniau vaziuoti namo, nes man atrode rizikinga  laukti..  Tad prisiprasiau -- pagulde  bigsmile.gif Kasdiena stebejo vaikiuko toniukus, paziurejo echoskopu ar viskas tvarkoj, ar uztenka vandenuku. O ju tai buvo dar ilgam. Todel ir tunojo mano maziukas  biggrin.gif .
Kita diena mano gimda neskaudziai, bet vis dazniau pradejo susitraukineti. Ir taip visa diena.. Tad dar kita diena nieko nevykstant rimciau, gyd.Straiziene su vedeja visdelto nutare nuleisti vandenukus ir skatinti. Taigi, po 10val. jau supavau nuostabiausia berniuka  wub.gif

Kita karta tikrai vel taip pat elgciausi, Nerizikuociau sedeti namie...  schmoll.gif


O as kaip tik niekada taip nedaryciau schmoll.gif
geriausia laukti namuose, tvarkytis, langus valytis, tik nesedeti vietoje. Dar tuo labiau, kad visi tonusai ir vandenai geri... Isiklausyti reikia i save.. ar norisi tomis paskutinemis ramiomis minutemis ligonines lova trinti unsure.gif
(beje, mano mazius irgi gime 41 savaites..)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgaMac: 30 balandžio 2010 - 14:07
QUOTE(simusim @ 2010 04 23, 16:07)
ehh...kaip bebutu...noriu gimdyti tik ten smile.gif buvau antakalni...tai ten nenoriu, o kai nuvykau i VGN tai ten is vis daugiau kojos nekelsiu!


O kas nepatiko VGN?
Atsakyti
Sveikos mergytes, norejau pasitikslinti del gimdymo namu adreso lygtais dar 7 temutej rasyta, kad Mindaugo g. 17, o po to jau pakeista i 13. Kuris yra teisingas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2010 05 05, 20:03)
Sveikos mergytes, norejau pasitikslinti del gimdymo namu adreso lygtais dar 7 temutej rasyta, kad Mindaugo g. 17, o po to jau pakeista i 13. Kuris yra teisingas?  4u.gif

siaip tai traku ligonines adresas mindaugo 17, o kodel raso 13 tai nezinau g.gif
Atsakyti