Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

QUOTE(jurgaMac @ 2010 04 25, 11:09)
nu atsiprasau, bet prie ko tas penicilinas???? galvojau jau senai jo niekas nenaudoja

kodel taip sakote? g.gif mano tyrime kuri dariausi del streptokoko butent parasyta, kad si bakterija jautri penicilinui. o kai skambinausi i Traku akuserijos skyriu, gydytoja taip pat sake, kad leis si antibiotika.
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2010 04 25, 11:15)
kodel taip sakote?  g.gif  mano tyrime kuri dariausi del streptokoko butent parasyta, kad si bakterija jautri penicilinui. o kai skambinausi i  Traku akuserijos skyriu, gydytoja taip pat sake, kad leis si antibiotika.


supratau... pas mane nera streptokoko, tai nezinojau, kam ji naudoja ax.gif
Atsakyti
siaip penecilinas yra seniausias antibijotikas kuris geriausiai naikina ta streptokoka o jei jums jo nereikia tai jus jo ir negausit doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Zinau, kad esu alergiska penicilinui. Kazkada kazkuriai daktarei tai pasakiau, nuramino, kad tai senas vaistas ir nebenaudojamas. Matyt, sioje situacijoje dar naudojamas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgaMac @ 2010 04 25, 18:19)
Zinau, kad esu alergiska penicilinui. Kazkada kazkuriai daktarei tai pasakiau, nuramino, kad tai senas vaistas ir nebenaudojamas. Matyt, sioje situacijoje dar naudojamas  blush2.gif

man trakuose daktare pasake iskart tipo nepergyvenk nes naudojamas geriausias antibijotikas pries streptokoka.aisku geriausio to parazito isvis nebutu nes tiek problemu pridaro kad baisu doh.gif mano pirmagime su trukusiu plauciu ir plauciu uzdegimu gime del sio parazito doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgaMac @ 2010 04 25, 11:09)
nu atsiprasau, bet prie ko tas penicilinas???? galvojau jau senai jo niekas nenaudoja

naudojamas, tik dazniau penicilino grupes antibiotikai, o ne pats penicilinas

QUOTE(jurgaMac @ 2010 04 25, 18:19)
Zinau, kad esu alergiska penicilinui. Kazkada kazkuriai daktarei tai pasakiau, nuramino, kad tai senas vaistas ir nebenaudojamas. Matyt, sioje situacijoje dar naudojamas  blush2.gif

daugelis bakteriju jau adaptavosi prie penicilino, delto,ji gal reciau naudoja, ir del alergiju, bet jis tikrai dar naudojamas..idomi daktare g.gif

Del duso, tai pamenu, kad laimejo pernai TG uz metu geriausia gimdymo skyriaus apdovanojima, ir uz tuos pinigus zadejo gerinti dusa, kur kambariukyje pereinamam..ale vat gal krize pakoregavo tai dabar tik tvarko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagira19 @ 2010 04 25, 20:54)
man trakuose daktare pasake iskart tipo nepergyvenk nes naudojamas geriausias antibijotikas pries streptokoka.aisku geriausio to parazito isvis nebutu nes tiek problemu pridaro kad baisu doh.gif mano pirmagime su trukusiu plauciu ir plauciu uzdegimu gime del sio parazito doh.gif

jei gerai supratau, tai su pirmojo vaikucio sveikata turejote problemu butent del streptokoko, o tai tada per gimdyma antibiotikus leido jums ? ar buvo darytas apskritai streptokoko tyrimas pries pirmaji gimdyma? g.gif
antrasis vaikutis supratau gime sveikas, kaip ir minejote, ir antibiotikus gimdymo metu gavote.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nurija: 25 balandžio 2010 - 20:23
QUOTE(nurija @ 2010 04 25, 21:22)
jei gerai supratau, tai su pirmojo vaikucio sveikata turejote problemu butent del streptokoko, o tai tada per gimdyma antibiotikus leido jums ? ar buvo darytas apskritai streptokoko tyrimas pries pirmaji gimdyma?  g.gif
antrasis vaikutis supratau gime sveikas, kaip ir minejote, ir antibiotikus gimdymo metu gavote.

gimdydama pirmaji buvau zalia kaip agurkas ir gyvenime nebuvau girdejusi apie jokius streptokokus o mano gine apie tai visiskai nekalbejoi ir net nesiule tokius tyrimus kad ir mokamai darytis todel vaziavau gimdyti net nezinodama kad pas mane ten kazkas yra todel gime pirmagime su trukusiu plauciu ir plauciu uzdegimu menesi teko guleti ligonineje tiksliau beveik tris savaites reanimacijoj o savaite mokemes kvepuoti be deguonies kaukes. kaune nustate kad pas mane buvo gausus streptokokas. laukdamasi antrojo jau zinojau apie si daikta taciau gydytoja velgi apie tai nieko nekalbejo o uzklausus man pasake kad cia ne mano reikalas o jusu asmeninis reikalas darytis tuos tyrimus ir tipo as neprivalau jums netgi apie tai sakyti doh.gif todel vaziuodama gimdyti zinojau ka turejau ir kad jis niekur nedingo. tyrimu nespejau pasidaryti nes pries gimdyma turejau begales problemu ir nemalonumu. atvaziavus i trakus is karto pasakiau ka turejau su pirmagime ir mane perspejo kad netyleciau ir sakyciau pries gimdyma. gimdykloj apie tai pasakiau daktarei ir akuserei. gavau kateteri i vena ir man suleido arkliska doze butent penecilino (na bent jau man taip sake). ir paskui viso gimdymo metu man leido penecilina. Man arkliskos dozes nes niekada nebuvau gavus tokiu doziu vaistu ir nemacius tokiu storu svirkstu blush2.gif sunus gime sveikas, ir buvo labai gerai priziurimas. gulejom tris dienas ligoninej ir jam buvo daromi berods kraujo tyrimas papildomas ar nera kraujuke pakitimu del streptokoko, bet aciu dievui buvo viskas tvarkoje ir namo grizom sveiki. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagira19 @ 2010 04 26, 10:12)
gimdydama pirmaji buvau zalia kaip agurkas ir gyvenime nebuvau girdejusi apie jokius streptokokus o mano gine apie tai visiskai nekalbejoi ir net nesiule tokius tyrimus kad ir mokamai darytis todel vaziavau gimdyti net nezinodama kad pas mane ten kazkas yra todel gime pirmagime su trukusiu plauciu ir plauciu uzdegimu menesi teko guleti ligonineje tiksliau beveik tris savaites reanimacijoj o savaite mokemes kvepuoti be deguonies kaukes. kaune nustate kad pas mane buvo gausus streptokokas. laukdamasi antrojo jau zinojau apie si daikta taciau gydytoja velgi apie tai nieko nekalbejo o uzklausus man pasake kad cia ne mano reikalas o jusu asmeninis reikalas darytis tuos tyrimus ir tipo as neprivalau jums netgi apie tai sakyti doh.gif todel vaziuodama gimdyti zinojau ka turejau ir kad jis niekur nedingo. tyrimu nespejau pasidaryti nes pries gimdyma turejau begales problemu ir nemalonumu. atvaziavus i trakus is karto pasakiau ka turejau su pirmagime ir mane perspejo kad netyleciau ir sakyciau pries gimdyma. gimdykloj apie tai pasakiau daktarei ir akuserei. gavau kateteri i vena ir man suleido arkliska doze butent penecilino (na bent jau man taip sake). ir paskui viso gimdymo metu man leido penecilina. Man arkliskos dozes nes niekada nebuvau gavus tokiu doziu vaistu ir nemacius tokiu storu svirkstu blush2.gif sunus gime sveikas, ir buvo labai gerai priziurimas. gulejom tris dienas ligoninej ir jam buvo daromi berods kraujo tyrimas papildomas ar nera kraujuke pakitimu del streptokoko, bet aciu dievui buvo viskas tvarkoje ir namo grizom sveiki. 4u.gif

Labai dziuagiuosi, kad viskas baigesi gerai 4u.gif aciu uz komentara smile.gif
Atsakyti
Bagira, ale gine kokia blink.gif as pas tokia neiciau daugiau schmoll.gif nu sakes..o kaip Hipokrato priesaika doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 04 26, 20:39)
Bagira, ale gine kokia blink.gif as pas tokia neiciau daugiau schmoll.gif nu sakes..o kaip Hipokrato priesaika doh.gif

pas ja hipokrato priesaika piniginej guli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagira19 @ 2010 04 27, 13:31)
pas ja hipokrato priesaika piniginej guli biggrin.gif

as pastebejau,kad pas daug gydytoju ji guli ten smile.gif
Atsakyti