Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

QUOTE(nurija @ 2010 04 17, 09:42)
na kiek as skaiciau tai nera vadinama infekcija, tiesiog tokia bakterija kuri gyvena zarnyne, gleivinej ir kai kurie zmones yra jos nesiotojai. man dare maksties tepineli ir ja nustate.
taip pat radau info, kad antibiotikus reik leisti kol dar nenubege vandenys .
o vaikutis kaip? ar tyrete ji del sios bakterijso po gimimo?



Man irgi buvo teigiamas tyrimas buvo - gimdžiau Trakuose be jokių problemų. Suleido penicilino dozes kelias ir viskas. Aišku nemalonu su tuo kateteriu venoje gimdymo metu, o po to dar visą dieną vaikščioti, bet manau čia mažiausias nemalonumas, kurį ši bakterija gali suteikti. Tiesa, vandenys man nebuvo nubėgę, kirpo gimdymo eigoje.
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2010 04 16, 16:17)
gal yra merginu kurios gimde Trakuose su sia bacila? kokia buvo prieziura ir ar apskritai noriai priima? kiek skaiciau tai butina nuvaziuoti gimdyti dar nenubegus vandenims,kad spetu suleisti antibiotikus.
kazkaip kol kas labai neramu darosi  doh.gif

as gimdziau su streptokoku Trakuose, nuvaziavau jau nubegus vandenims...pasakiau apie tai, tai paprasciauiai kas 4 val. leido penicilino dozes ir viskas...vaikucio paskui netyrem del sios bakterijos g.gif , kiek gydytojas sake, antibijotikai nukenksimina sia bakterija... tiesiog nuvaziavusi pati pasakyk, kartais gali nepastebeti...o siaip viskas buvo ok.
Sekmes ir nesijaudink 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2010 04 17, 10:42)
na kiek as skaiciau tai nera vadinama infekcija, tiesiog tokia bakterija kuri gyvena zarnyne, gleivinej ir kai kurie zmones yra jos nesiotojai. man dare maksties tepineli ir ja nustate.
taip pat radau info, kad antibiotikus reik leisti kol dar nenubege vandenys .
o vaikutis kaip? ar tyrete ji del sios bakterijso po gimimo?


man tai slapimo tyrime ta bakterija buvo, o tepinelyje ne, tai mes apie skirtinga dalyka kalbam , turbut...

QUOTE(Mudra @ 2010 04 17, 17:27)
Man irgi buvo teigiamas tyrimas buvo - gimdžiau Trakuose be jokių problemų. Suleido penicilino dozes kelias ir viskas. Aišku nemalonu su tuo kateteriu  venoje gimdymo metu, o po to dar visą dieną vaikščioti, bet manau čia mažiausias nemalonumas, kurį ši bakterija gali suteikti. Tiesa, vandenys man nebuvo nubėgę, kirpo gimdymo eigoje.


man irgi taip pat, kateteri pastate, paleido vaistu ir tiek
vaiko irgi netyre, bent man nesake,
Atsakyti
QUOTE(simusim @ 2010 04 16, 19:06)
noriu paklaust...bet cia busiu tikriausiai 1000 kuri to klaus. ar reikia vyrui persisviesti plaucius, kad leistu kartu per gimdyma buti? na ar ziuri i tai trakuose? rolleyes.gif  4u.gif


Maniskio neklause ar persisvietes plauciu, tai manau nebutinai turi buti persisvietes... Tik svarbiausia vyrui rubu nepamirskit, kad reikia... Ir tu slepeciu reikia maisiniu - yra ten prie duru aparatas, bet kai as gulejau jis buvo sugedes, tai gerai, kad maniskis turejo is kazkur pas save masinoj uzsilikusias smile.gif Tai jeigu vaistinese jas parduoda tai pasirupinkit, nes visko gali but... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(balsima @ 2010 04 18, 12:06)
Maniskio neklause ar persisvietes plauciu, tai manau nebutinai turi buti persisvietes... Tik svarbiausia vyrui rubu nepamirskit, kad reikia... Ir tu slepeciu reikia maisiniu - yra ten prie duru aparatas, bet kai as gulejau jis buvo sugedes, tai gerai, kad maniskis turejo is kazkur pas save masinoj uzsilikusias smile.gif Tai jeigu vaistinese jas parduoda tai pasirupinkit, nes visko gali but... smile.gif

aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_zydryne_ @ 2010 04 18, 11:18)
as gimdziau su streptokoku Trakuose, nuvaziavau jau nubegus vandenims...pasakiau apie tai, tai paprasciauiai kas 4 val. leido penicilino dozes ir viskas...vaikucio paskui netyrem del sios bakterijos g.gif , kiek gydytojas sake, antibijotikai nukenksimina sia bakterija... tiesiog nuvaziavusi pati pasakyk, kartais gali nepastebeti...o siaip viskas buvo ok.
Sekmes ir nesijaudink 4u.gif


aciu, nuraminot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2010 04 16, 16:17)
Siandien gavau atsakyma del streptokoko tyrimo, pasirodo esu nesiotoja  verysad.gif jis teigiamas  verysad.gif
gal yra merginu kurios gimde Trakuose su sia bacila? kokia buvo prieziura ir ar apskritai noriai priima? kiek skaiciau tai butina nuvaziuoti gimdyti dar nenubegus vandenims,kad spetu suleisti antibiotikus.
kazkaip kol kas labai neramu darosi  doh.gif


Aš taip pat gimdžiau su šituom veikėju..Atvažiavau jau nubėgus vandenims, tad pasakiau ir mane kai paguldė, iškart suleido vaistų, bet ne paniciliną, nes jam alergiška, kitą kažkokį..Tai sakė man kad sekanti dozė bus po 12val. jei nepagimdysiu iki to laiko..Todėl aš gavau vieną dozę..Vaikučio taip pat netyrė po to.. ax.gif
Atsakyti
dekoju uz atsakyma 4u.gif
tai vaikucius suprantu pradzioj stebi, o veliau galima atlikti tyrimus, bet cia gal jau pacios mamos tuo rupinasi ir praso gydytojos g.gif
o ligoninej po gimdymo buvote 3d ar laike ilgiau del to streptokoko?
Atsakyti
QUOTE(zirziliaZ @ 2010 04 16, 16:21)
Nurija, man atrodo paprasciausiai pasiskambink i skyriu ir pasiteirauk, ar priimtu ir pan.

Del gimdymo Trakuose - pati pries savaitele nuvaziavau ten gimdyti nesitarusi, ir viskas buvo super. Tiek gimdymas (akusere Lina  wub.gif ), tiek prieziura po gimdymo.
Aciu personalui uz stebukleli  4u.gif

jo man irgi Lina buvo wub.gif

QUOTE(Dalyte:) @ 2010 04 17, 07:30)
čia šlapimo takų infekcija?
jei taip aš neseniai su ja gimdžiau, tiesiog pasakiau gyd , kad ji yra ir man antibiotikų  suleido smile.gif tą padarė, kai nuleido vandenis (jie patis kirpo vandenų maišą)


ne cia ne slapimo taku infekcija, tiesiog suauge gali buti nesiotojai ir paskui silpnesnio imuniteto zmonems iviarios ligosgali buti, o kudikiai gimimo metu gali uzsikresti per gleivine eidami gimdymo takais, delto leidziami antibiotikai, akd vaikas neuzsikrestu.
QUOTE(Mudra @ 2010 04 17, 16:27)
Man irgi buvo teigiamas tyrimas buvo - gimdžiau Trakuose be jokių problemų. Suleido penicilino dozes kelias ir viskas. Aišku nemalonu su tuo kateteriu  venoje gimdymo metu, o po to dar visą dieną vaikščioti, bet manau čia mažiausias nemalonumas, kurį ši bakterija gali suteikti. Tiesa, vandenys man nebuvo nubėgę, kirpo gimdymo eigoje.

man tai ir siaip kateteri istate g.gif jei reiketu sakysim vaistus lasinti, ar fiziologini skysti, ar vaistus. Tai tiesa i pabaiga gimdymo truputi nuskausminamuju spazmalitiku butent i vena taip ir suleido. paskui biski melyne buvo po kateterio, nakti ypac nepatogu miegoti, bet nieko
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2010 04 19, 09:49)
dekoju uz atsakyma  4u.gif
tai vaikucius suprantu pradzioj stebi, o veliau galima atlikti tyrimus, bet cia gal jau pacios mamos tuo rupinasi ir praso gydytojos  g.gif
o ligoninej po gimdymo buvote 3d ar laike ilgiau del to streptokoko?


Ligoninėj laikė, kol vaikučiui suėjo lygiai 2 paros ir galėjo paimti tą genetinį tyrimą ir išleido namo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mudra @ 2010 04 19, 12:15)
Ligoninėj laikė, kol vaikučiui suėjo lygiai 2 paros ir galėjo paimti tą genetinį tyrimą ir išleido namo  smile.gif

cia sis tyrimas ir yra butent del streptokoko, ar kazkoks kitoks?
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2010 04 19, 18:32)
cia sis tyrimas ir yra butent del streptokoko, ar kazkoks kitoks?

Ne, visiems 2 parų naujagimiams imamas kraujas iš kulniuko, mėginiai siunčiami į genetikos centrą ir ten tiria dėl tam tikrų genetinių sutrikimų. Nesijaudink taip dėl to streptokoko 4u.gif daugybė moterų gimdo nežinodamos, kad turi tą zarazą ir nieko. O tu žinai, taigi vaikelis bus apsaugotas ir viskas bus gerai 4u.gif Jokių papildomų procedūrų, išskyrus antibiotikų leidimą gimdymo metu, nėra atliekama ir ilgiau dėl to ligoninėje nelaiko.
Atsakyti