Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

QUOTE(balsima @ 2010 04 06, 19:08)
Jo, remontuoja dar (bent jau pries 2 men remontavo vis dar) smile.gif Siaip gana aisku ten pereini ta remontuojama foje ir laiptai i virsu...


remontavo ir prie6 savait3, bet foje I a tai nestuke.gif neaktualu:)
o šiaip tai ten per 3 įėjimus galima įeiti, svarbu III a pasiekti, gal ten kuris įėjimas ir tarnybinis g.gif bet jei jau nestuke.gif tai įleis, bet per priimamaji aiškiausiai eiti
Atsakyti
QUOTE(Dalyte:) @ 2010 04 06, 17:23)
svarbu III a pasiekti

che che che kol as ji pasieksiu....nors kas cia zino, gal skriste uzskrisiu smile.gif
Atsakyti
Tai, kad pries metus irgi remontavo biggrin.gif tik turbut kita dali
Atsakyti
Dar norejau pasiteirauti kurios jau gimde Trakuose, ar daretes pacios klizmutes pries vaziuojant gimdyti namuose, ar pacioj ligoninej? ar tokio dalyko visai nereikia? taip pat kaip su bikinio zona, reik viska depiliuotis?
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2010 04 07, 10:35)
Dar norejau pasiteirauti kurios jau gimde Trakuose, ar daretes pacios klizmutes pries vaziuojant gimdyti namuose, ar pacioj ligoninej? ar tokio dalyko visai nereikia? taip pat kaip su bikinio zona, reik viska depiliuotis?

Man tai vietoj tą klasikinę padarė, bet atsiklausė, ar noriu, ar daryt.
Su antru galvoju irgi darytis, nes mano supratimu, po to paprastesnis gyvenimas jei tarpvietę siūna - galima ramiai dienelę neiti į WC g.gif
O depiliacija tai man atrodo visiem giliai dzin, tavo skonio, nusiteikimo ir fizinių galimybių reikalas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2010 04 07, 10:35)
Dar norejau pasiteirauti kurios jau gimde Trakuose, ar daretes pacios klizmutes pries vaziuojant gimdyti namuose, ar pacioj ligoninej? ar tokio dalyko visai nereikia? taip pat kaip su bikinio zona, reik viska depiliuotis?


Depiliuotis-as pati namuose depiliavausi-vistiek manau smagiau ir pačiai ir gydytojams ax.gif ,o klizmutes- kai paklausiau pačios gydytojos ar reikia darytis namuose-pasakė, kad jokiu būdu-atvyksi į ligoninę-reiks- padarysim. Atvykus-padarė-nu tą paprastą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2010 04 07, 11:35)
Dar norejau pasiteirauti kurios jau gimde Trakuose, ar daretes pacios klizmutes pries vaziuojant gimdyti namuose, ar pacioj ligoninej? ar tokio dalyko visai nereikia? taip pat kaip su bikinio zona, reik viska depiliuotis?



su pirmu darė klizma ir labai džiaugiuosi, su antrąją jau laiko nebuvo, antvažiavau su 8 cm atsidarymu, tai gavau komanda persirengti, jokių klizmų ir į gimdyklą
dėl depiliacijos, su pirmu nedarė, su antrąją padarė, manau vos ne iš nuobodulio, šiaip sedėjo, sedėjo akušerė ant palangės ir nusprendė-nada padaryt, o vdruk reiks siuti, tai gi geriau bus
o pirmaji karta, dėl vdruk reiks siūti, tai nuskausminamųjų suleido vitinių prieš stumimą

bet šiaip patarčiau-depiliaciją savo iniciatyvą daryk, o kas liečia klizmą, tai jie jau nuspres ar reikia
Atsakyti
klizma su abiem gavau ligonineje, su mano sutikimu. taip sakant svari pasitikau kudikeli biggrin.gif o miskeli irgi apsitvarkiau..nu kazkaip ax.gif blush2.gif
Atsakyti
As irgi depiliavausi pati, nes zinau, kad siuti taip geriau, jeigu ten svaru... O klizmos man nepadare nei su vienu - pries gimdyma pati daug begiojau i WC tai organizmas pats issivale ir abu vaikucius svari pasitikau smile.gif Nors su antraja jau norejo daryt, bet irgi nespejo, nes kol susiruose - man stangos prasidejo smile.gif
Atsakyti
sveikutes.
gal kas zinot Gyt. Pociutes telefono numeri?
kurios pas ja gimdete, kai ji dar dirbo trakuose.
rasykit i az.
buciau labai dekinga.... 4u.gif
Atsakyti
Del depiliacijos, tai manau, jog paciai reikia maloniau, nors akusere ir sake, jog nebutina, mes galim viska padaryti- Jums nestuke.gif juk nebepatogu pilvukai dideli biggrin.gif
o klizmute padare atsiklause manes ligonineje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalyte:) @ 2010 04 07, 16:04)
su antrąją jau laiko nebuvo, antvažiavau su 8 cm atsidarymu, tai gavau komanda persirengti, jokių klizmų ir į gimdyklą


kaip skirtingai - as atvaziavau su 9cm atsidarymu, bet man vis tiek "maza" klizmute (litrine) padare, nors ir sakiau, kad saremiaudama daug sykiu kaku ejau. gal kad pirmas vaikas, viskas leciau vyksta, tai ir praklizmavo nesijaudindami, kad tulike pagimdysiu g.gif
Atsakyti