Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

che che na tai ka beliko tiketis, kad gimdysiu diena lotuliukas.gif ir ne anksciau kaip 37sav. lotuliukas.gif
Atsakyti
Mokama palata yra tik viena, o paprastose palatose guli gimdyves po viena ir yra lova vyrui... Po dvi guldo tik tuo atveju, jeigu daug gimdyviu ir visos netelpa, nes palatos paprastos ten berods sesios yra...
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2010 04 01, 11:30)
o tai mokamu palatu yra tik viena, jei sakote, "kad kaip nuskils" ?
o po kelias gimdyves apskritai palatose guli mamytes, gal kas gali parasyti?


Blyn, ar taip sunku tema pasiskaityti? doh.gif Ne batus gi perkate. Dar ir paprasykite kitu, kad uz jus pagimdytu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina.Marija @ 2010 04 01, 17:32)
Blyn, ar taip sunku tema pasiskaityti?  doh.gif  Ne batus gi perkate. Dar ir paprasykite kitu, kad uz jus pagimdytu  mirksiukas.gif

ko cia karsciuojates, jei nepatinka kitu klausimai, neskaitykit, ne jusu gi prasiau pakomentuoti ir apskritai nelabai supratau ka cia tokio blogo paklausiau, kad taip atzariai atrasinejat liezuvis.gif
Papildyta:
QUOTE(balsima @ 2010 04 01, 14:21)
Mokama palata yra tik viena, o paprastose palatose guli gimdyves po viena ir yra lova vyrui... Po dvi guldo tik tuo atveju, jeigu daug gimdyviu ir visos netelpa, nes palatos paprastos ten berods sesios yra...

aciu uz atsakyma 4u.gif tai jei paprastoj palatoj liks vyras nakvoti, suprantu uz nakvyne turesime sumoketi, taip ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2010 04 06, 10:23)
ko cia karsciuojates, jei nepatinka kitu klausimai, neskaitykit, ne jusu gi prasiau pakomentuoti ir apskritai nelabai supratau ka cia tokio blogo paklausiau, kad taip atzariai atrasinejat  liezuvis.gif
Papildyta:

aciu uz atsakyma  4u.gif  tai jei paprastoj palatoj liks vyras nakvoti, suprantu uz nakvyne turesime sumoketi, taip ?  g.gif

Taip. Ar tai 60 Lt uz para, jei neklystu blush2.gif . O VIP palata uz tris paras 300 Lt. VIP palatoj vyrui nelabai patogu miegot, nes toks sulankstomas "tapshanas", bet uztat dushas WC vietoj, o bendroj palatoj vyrui tenka normali paprasta lova, bet WC koridoriuj, tai vat. Tik butent, VIP palata gali buti uzimta. Mano atveju, kaip tik, ji buvo laisva, tik ne is karto pasiule, o kai pasiule, dar galvojom, bet paskui dziaugiausi, kad paemem, nes labai gerai, kad dushas ir WC vietoj.
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2010 04 06, 12:23)


aciu uz atsakyma  4u.gif  tai jei paprastoj palatoj liks vyras nakvoti, suprantu uz nakvyne turesime sumoketi, taip ?  g.gif



taip paprasta irgi mokama,

bet ir paprastos palatos nėra blogos, tik dušas, wc atskirai, bet praisvaikščioti tik į sveikata smile.gif
Atsakyti
papasakokit man kvailai kuris ten tas pagrindinis iejimas i ta Traku ligonine?Kurioj vietoj tas akuserinis skyrius?
Atsakyti
QUOTE(europosbamba @ 2010 04 06, 14:46)
papasakokit man kvailai kuris ten tas pagrindinis iejimas i ta Traku ligonine?Kurioj vietoj tas akuserinis skyrius?


Kai ivaziuojate i Trakus ir vaziuojate ta pagrindine gatve, pries pat Iki parduotuve, esancia desineje puseje, sukate i desine. Desineje sios gatves puseje pravaziuosite gal viena ar kelis namus ir matysite ligonine (suprasite is karto, kad tai ligonine mirksiukas.gif ). Tai dar vaziuojant gatve i jus "ziures" vienos vieninteles ligonines durys. Ten laiptukais galima pakilti arba net nezinau kaip vadinasi (trampa gal? blush2.gif ) . Tai va, einate pro tas duris ir kylate i 3-ia auksta. Ir tiek ziniu. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(nurija @ 2010 04 06, 11:23)
ko cia karsciuojates, jei nepatinka kitu klausimai, neskaitykit, ne jusu gi prasiau pakomentuoti ir apskritai nelabai supratau ka cia tokio blogo paklausiau, kad taip atzariai atrasinejat   liezuvis.gif


Nesikarsciuoju, bet, mergaites, neterskite temos tais paciais besikartojanciais klausimais. Temoje i ta klausima gal jau 20 kartu atsakyta. Jei ruosiesi vaikucio atejimui, tai ar sunku pasiskaityti tema? Kiek laiko tai uztruks? Na, patausokite tema ir kitu laika dar neaptartiems klausimams. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina.Marija: 06 balandžio 2010 - 13:59
QUOTE(europosbamba @ 2010 04 06, 13:46)
papasakokit man kvailai kuris ten tas pagrindinis iejimas i ta Traku ligonine?Kurioj vietoj tas akuserinis skyrius?


Pamatysit slankiojacias duris su uzrasu "Priemimas" man atrodo, ieinat per foje (kuris remontuojamas) ir laiptais i trecia auksta... smile.gif
Atsakyti
O adr vis remontuoja? blink.gif nes mes tai ejome pro sonines, epr laiptine ten kazkaip..o gimdymui atrodo, lyg ir per priemima, paskui i laiptine i 3 auksta jau akuserini..ale painu man ten buvo..vos nepasiklydau hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina.Marija @ 2010 04 01, 17:32)
Blyn, ar taip sunku tema pasiskaityti?  doh.gif  Ne batus gi perkate. Dar ir paprasykite kitu, kad uz jus pagimdytu  mirksiukas.gif

Ne į temą, bet kažkaip tai jo... smile.gif
Na kai aš galvojau, ar gimdyti Trakuose, tai persiskaičiau visas keturias ar kiek ten buvo temų ir jokių klausimų nebeliko....
Kitas reikalas, jei prasidėjo sąrėmiai ir tarpdury bevažiuodama į Trakus mamytė klausia kas liko neaišku smile.gif Tada jo, budinti tarnyba atsakys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 04 06, 16:25)
O adr vis remontuoja? blink.gif nes mes tai ejome pro sonines, epr laiptine ten kazkaip..o gimdymui atrodo, lyg ir per priemima, paskui i laiptine i 3 auksta jau akuserini..ale painu man ten buvo..vos nepasiklydau hihihi.gif


Jo, remontuoja dar (bent jau pries 2 men remontavo vis dar) smile.gif Siaip gana aisku ten pereini ta remontuojama foje ir laiptai i virsu...
Atsakyti